MoviePass ponownie uruchamia się z 4 planami subskrypcji, opcja nieograniczona


MoviePass powraca. Tym razem naprawdę. Może?

The usługa subskrypcji filmów To płonął zbyt jasno i szybko z powrotem w 2018 i 2019 roku powstał z popiołów z nowym modelem, nowymi planami i teoretycznie lepszą żywotnością. Począwszy od 25 maja, po długim okresie beta, MoviePass jest teraz otwarte dla każdego, kto może się zapisać.

W swojej pierwszej iteracji MoviePass oferował nieograniczoną liczbę filmów za jedyne 9,95 USD, co brzmiało zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. I trochę tak było; cierpi na problemy z zyskiem spotęgowane przez pandemię, firma złożył wniosek o upadłość w 2020 roku. Tym razem jednak do wyboru są cztery plany, z których każdy ma zestaw ograniczeń. Plany obejmują teraz „kredyty” do wykorzystania, a każdy pokaz filmu jest wart innej liczby kredytów, w zależności od teatru, filmu i czasu. Na przykład czwartkowa nocna premiera następnego filmu Marvela będzie prawdopodobnie kosztować więcej niż wtorkowy poranek filmu, który jest w kinach od kilku miesięcy. Do dwóch miesięcy niewykorzystanych kredytów zostanie przeniesionych.

Cztery plany miesięczne na terenie całych Stanów Zjednoczonych, z wyjątkiem Nowego Jorku i Południowej Kalifornii, są następujące: Podstawowy kosztuje 10 USD miesięcznie i daje 34 kredyty miesięcznie (około 1-3 filmów); Standard kosztuje 20 dolarów miesięcznie i daje 72 kredyty (3-7 filmów); Premium kosztuje 30 $ miesięcznie i daje 113 kredytów (5-11) filmów; i Pro kosztuje 40 USD i daje 640 kredytów — co powinno wystarczyć na obejrzenie jednego filmu dziennie przez 30 dni.

MoviePass dostosował ceny dla obszaru metropolitalnego Nowego Jorku i południowej Kalifornii. Plany są podzielone na: Podstawowy za 20 USD i 68 kredytów miesięcznie (1-3 filmy); Standard za 30 USD i 140 kredytów miesięcznie (3-7); Premium za 40 $ i 200 kredytów miesięcznie (5-11 filmów); i Pro za 60 USD miesięcznie i 1200 kredytów (30 filmów).

Zgodnie z komunikatem prasowym MoviePass nadal istnieje opcja „nieograniczona”, chociaż nie ujawniono żadnych konkretnych szczegółów poza obietnicą, że plan będzie się różnić w zależności od rynku. Polygon skontaktował się z MoviePass w celu wyjaśnienia i zaktualizuje tę historię, gdy przedstawiciele odpowiedzą.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

CORSAIR wprowadza na rynek wentylatory LX RGB, połączenie doskonałego oświetlenia i wyjątkowego chłodzenia

Firma Corsair wprowadziła dziś na rynek serię wentylatorów chłodzących LX RGB, najnowszy dodatek do uznanego ekosystemu iCUE LINK. Udowadniając, że niesamowite oświetlenie...

Ścieżka dźwiękowa Zelda: Ocarina of Time zamieniła się w idealny album jazzowy

W zeszłym roku muzyk i eseista wideo Adam Neely opublikował fascynujące spojrzenie na to, co nazwał „Nintendo-fikacja jazzu”, zjawisko, które sprawiło,...

Wizja Tesli obejmuje roboty, sztuczną inteligencję, autonomię i być może samochody

Elona Muska dostać zapłate. Bardzo. A teraz interesująca część: Musk musi sprawić, że Tesla będzie tak duża, tak odnosząca sukcesy i...
Advertisment