MoviePass ponownie uruchamia się z 4 planami subskrypcji, opcja nieograniczona


MoviePass powraca. Tym razem naprawdę. Może?

The usługa subskrypcji filmów To płonął zbyt jasno i szybko z powrotem w 2018 i 2019 roku powstał z popiołów z nowym modelem, nowymi planami i teoretycznie lepszą żywotnością. Począwszy od 25 maja, po długim okresie beta, MoviePass jest teraz otwarte dla każdego, kto może się zapisać.

W swojej pierwszej iteracji MoviePass oferował nieograniczoną liczbę filmów za jedyne 9,95 USD, co brzmiało zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. I trochę tak było; cierpi na problemy z zyskiem spotęgowane przez pandemię, firma złożył wniosek o upadłość w 2020 roku. Tym razem jednak do wyboru są cztery plany, z których każdy ma zestaw ograniczeń. Plany obejmują teraz „kredyty” do wykorzystania, a każdy pokaz filmu jest wart innej liczby kredytów, w zależności od teatru, filmu i czasu. Na przykład czwartkowa nocna premiera następnego filmu Marvela będzie prawdopodobnie kosztować więcej niż wtorkowy poranek filmu, który jest w kinach od kilku miesięcy. Do dwóch miesięcy niewykorzystanych kredytów zostanie przeniesionych.

Cztery plany miesięczne na terenie całych Stanów Zjednoczonych, z wyjątkiem Nowego Jorku i Południowej Kalifornii, są następujące: Podstawowy kosztuje 10 USD miesięcznie i daje 34 kredyty miesięcznie (około 1-3 filmów); Standard kosztuje 20 dolarów miesięcznie i daje 72 kredyty (3-7 filmów); Premium kosztuje 30 $ miesięcznie i daje 113 kredytów (5-11) filmów; i Pro kosztuje 40 USD i daje 640 kredytów — co powinno wystarczyć na obejrzenie jednego filmu dziennie przez 30 dni.

MoviePass dostosował ceny dla obszaru metropolitalnego Nowego Jorku i południowej Kalifornii. Plany są podzielone na: Podstawowy za 20 USD i 68 kredytów miesięcznie (1-3 filmy); Standard za 30 USD i 140 kredytów miesięcznie (3-7); Premium za 40 $ i 200 kredytów miesięcznie (5-11 filmów); i Pro za 60 USD miesięcznie i 1200 kredytów (30 filmów).

Zgodnie z komunikatem prasowym MoviePass nadal istnieje opcja „nieograniczona”, chociaż nie ujawniono żadnych konkretnych szczegółów poza obietnicą, że plan będzie się różnić w zależności od rynku. Polygon skontaktował się z MoviePass w celu wyjaśnienia i zaktualizuje tę historię, gdy przedstawiciele odpowiedzą.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP przedstawia nowe zasilacze Dagger Pro Series ATX 3.0 SFX

FSP Group, jeden z wiodących światowych producentów wysokowydajnych zasilaczy OEM i ODM, przedstawia nową generację zasilaczy SFX serii DAGGER PRO o mocy 750...

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...
Advertisment