Motorowery elektryczne Revel wracają do Nowego Jorku z nowym testem bezpieczeństwa w aplikacji i obowiązkowymi selfie na kasku


Revel ogłosił, że wznowi jego serwis motorowerów elektrycznych w Nowym Jorku od dzisiaj z nowe środki ochronne dla jeźdźców jak obowiązkowy test bezpieczeństwa w aplikacji i wymóg, aby wszyscy rowerzyści zrobili sobie selfie w kasku, zanim będą mogli jeździć. Firma współpracowała z miastem Nowy Jork przy opracowywaniu nowych środków bezpieczeństwa, a władze miasta podpisały nowy plan.

Biesiada zawiesił swoją służbę pod koniec lipca po tym, jak dwóch klientów zginęło, a jeden został ciężko ranny podczas jazdy na wspólnych motorowerach elektrycznych. W tamtym czasie firma powiedziała, że ​​będzie „weryfikować i wzmacniać naszą odpowiedzialność kierowcy i środki bezpieczeństwa” w świetle wypadków.

Jedną z największych zmian jest nowy, obowiązkowy test bezpieczeństwa, który został dodany do aplikacji Revel wszystko jeźdźcy – niezależnie od tego, czy korzystają z tej usługi od lat, czy są nowicjuszami w Revel – będą musieli zdać egzamin, zanim będą mogli obsługiwać motorowery. Klienci z Nowego Jorku będą musieli przystąpić do testu natychmiast, podczas gdy dotychczasowi klienci w Oakland, Austin i DC będą mogli jeździć bez przystąpienia do testu do 1 września.

Revel współpracował z Zespół Behavioural Insights (BIT) w celu opracowania testu, który obejmuje 21 pytań dotyczących szkolenia w zakresie bezpieczeństwa, wymagań dotyczących kasków, przepisów ruchu drogowego, przepisów dotyczących miejsc, w których można jeździć na rowerach, filmu instruktażowego i nie tylko. Firma też jest rozszerzenie jego bezpłatnych lekcji osobistych w całym Nowym Jorku – Revel będzie teraz oferować ponad 1000 lekcji tygodniowo na Brooklynie, Manhattanie, Queens i Bronxie, dostępnych dla każdego, kto ma konto Revel, aby pomóc nowym motocyklistom dostosować się do platformy.

Nowością jest również obowiązkowy wymóg robienia selfie w kasku: teraz, gdy zaczniesz jazdę na Revel w aplikacji, odblokuje się tylko etui na kask z tyłu roweru. Dopiero po przesłaniu selfie pokazującego, że Ty (i pasażer, jeśli go masz) nosisz kaski, aplikacja umożliwi włączenie motoroweru. Revel też będzie sprzedaż kasków osobistych za pośrednictwem swojej strony internetowej za 35 USD (plus koszty wysyłki i obsługi) w celu poprawy użytkowania kasków wśród klientów, którzy nie chcą używać wspólnych kasków.

Reklama

Revel również odnowiła swoją politykę zawieszania być dużo bardziej rygorystycznymi. Udostępnianie konta komukolwiek, jazda z pasażerem poniżej 18 roku życia, jazda po chodniku, jazda autostradą lub inną drogą z ograniczeniem prędkości powyżej 40 mil na godzinę lub niezgłoszenie wypadku spowoduje trwałe zawieszenie. Jazda bez kasku, bieganie na czerwonych światłach lub znakach stopu, jazda na pasie rowerowym, na głównym moście lub w tunelu, w parku, pod prąd ulicą jednokierunkową spowoduje ostrzeżenia lub tymczasowe zawieszenie wykroczenie, z trwałym zawieszeniem w przypadku kolejnych naruszeń.

Nieostrożna jazda (którą Revel definiuje jako „zagrażanie pieszym lub innym kierowcom, wjeżdżanie i wyjeżdżanie z ruchu, przekraczanie czerwonych świateł, ściganie się, robienie kółek lub pączków, jazda z więcej niż jednym pasażerem”) również spowoduje tymczasowe zawieszenie.

Aby pociągnąć motocyklistów do odpowiedzialności za wszystkie te zasady, Revel ułatwia nowojorczykom – niezależnie od tego, czy są klientami Revel – zgłaszanie złego zachowania zarówno w aplikacji Revel, jak i za pośrednictwem narzędzia do raportowania online. Firma dodała również nowy zautomatyzowany system, który będzie wykrywał, kiedy jeźdźcy naruszają przepisy (np. Wjeżdżają do parku lub jeżdżą ulicą jednokierunkową w niewłaściwą stronę).

Usługa Revel została oficjalnie wznowiona w Nowym Jorku na obszarze obejmującym cztery dzielnice, w którym firma działa od dzisiaj o 9:00 ET. Jednak firma zawiesi usługę od 12:00 do 5:00 na zasadzie „pilotażowej” na pierwsze 60 dni wznowienia działalności w Nowym Jorku, ponieważ nadal współpracuje z Departamentem Transportu Nowego Jorku w celu zapewnienia bezpiecznej obsługi nocnej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!