MONTECH prezentuje innowacje na targach Computex 2023


MONTECH – marka skoncentrowana na grach komputerowych, założona przez Telon Co., Ltd. z ponad 30-letnią historią w branży komputerów PC, ogłasza na targach Computex 2023 swoje nadchodzące produkty, w tym obudowy komputerowe, zasilacze, wentylatory chłodzące, klawiatury mechaniczne i mysz. MONTECH będzie również prezentować przypadki modów wydarzeń Computex z 6 różnymi projektami kompilacji.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko na tegorocznych targach Computex, które znajduje się na pierwszym piętrze Nangang Exhibition Hall 1 Stoisko nr J1009a w Tajpej na Tajwanie. Od 30 maja do 2 czerwca 2023 r. od 9:30 do 18:00.

Ultra-chłodząca obudowa typu mid-tower o maksymalnej pojemności

Najnowszy dodatek do serii obudów PC AIR MONTECH – AIR 903. AIR 903 oferuje użytkownikom szeroką gamę opcji konstrukcyjnych wraz z ulepszoną wydajnością chłodzenia, z ultra-chłodzącym przednim panelem siatkowym o współczynniku wentylacji o porowatości 51%, wraz z 4 wstępnymi zainstalowałem wentylatory HP 140 dla AIR 903 MAX. AIR 903 obsługuje nie tylko formaty E-ATX, ale także płyty główne SSI-EEB. Wyposażony w 5 wnęk na dyski SSD i 2 wnęki na dyski twarde, a także port USB TYPE-C i porty USB 3.0. Obsługuje również chłodnice AIO do 360 mm z przodu i na górze. AIR 903 jest dostępny w wersjach AIR 903 MAX i AIR 903 BASE, w kolorze czarnym i białym.

Piękno spotyka się z funkcjonalnością
Montech zaprezentuje również dwa nowe modele z serii AIR: AIR 300 MAX i AIR 3000 MAX. Oba są wyposażone w odłączany wspornik górny wraz z opatentowanym szybko przesuwanym metalowym filtrem przeciwpyłowym, który umożliwia bezproblemową konfigurację chłodnicy i obsługuje procesory graficzne RTX 4090. AIR 300 MAX został zaprojektowany z wszechstronną obudową m-ATX z górnym i przednim wspornikiem dla chłodnicy 280 mm, a także z prześwitem do 30 mm dla efektywnego zarządzania kablami. Jest również wyposażony w wentylatory ARGB PWM (2 x HP140 i 1 x HP120). Z drugiej strony AIR 3000 MAX to pełna wieża z górnym, przednim i bocznym wspornikiem dla chłodnicy 360 mm oraz wystarczającą ilością miejsca na maksymalnie 11 dysków twardych z nałożonymi wspornikami. AIR 3000 MAX będzie wyposażony w wentylatory ARGB PWM (4 x HP140).

Idealne połączenie dostosowania stylu do piasku

KING 95 oferuje użytkownikom liczne opcje dostosowywania wraz z unikalnym zakrzywionym szklanym panelem zapewniającym niezakłócony panoramiczny widok. Panel przedni jest wymienny z dołączonym siatkowym panelem przednim, który prezentuje wszechstronny system przepływu powietrza z obrotowym wspornikiem wentylatora. KING 95 jest kompatybilny z chłodnicami 360 mm na górze i na dole oraz chłodnicą 280 mm z boku. Co więcej, zapewnia również najwyższą kompatybilność sprzętową, obsługując flagowe procesory graficzne 4090. KING 95 jest również wyposażony w odłączany wspornik górny, który umożliwia bezproblemową konfigurację chłodnicy i konserwację.

Reklama

Idealne połączenie formy i funkcji

Dzięki licznym opiniom i spostrzeżeniom klientów zespół MONTECH dokonał znaczących ulepszeń oryginalnego SKY TWO. Poniższe obudowy są nie tylko wyposażone w obrotowy szklany panel ułatwiający dostęp, ale także zwiększoną o 10 mm wysokość, aby zapewnić kompatybilność z grubszymi grzejnikami, oraz dodatkowe 5 mm w bocznej przestrzeni dla efektywnego zarządzania kablami. Co więcej, jest kompatybilny z grzejnikami do 360 mm.

Wyprodukowano z panelem przednim ARGB z kutego CNC aluminium z wysokiej jakości anodyzowanym wykończeniem, dostępnym w kolorze czarnym i białym. Jest również wyposażony w wysokowydajne wentylatory ARGB PWM (2 x RX120 i 1 x AX120).

Wyposażona w wielofunkcyjny panel boczny z obsługą 2 x SSD oraz perforowanymi otworami SSI-EEB. Wyposażony również w przednie panele z siateczki o wysokim przepływie powietrza i współczynniku wentylacji 51% oraz wysokowydajne wentylatory ARGB PWM (3 x AX140 i 1 x AX120).

Obudowa z otwartą ramą nowej generacji

Przedstawiamy innowacyjną obudowę komputerową nowej generacji firmy MONTECH z otwartą ramą wykonaną w technologii CNC i wysokiej jakości aluminium. Ta obudowa jest kompatybilna z flagowymi procesorami graficznymi 4090 i oferuje 5 różnych trybów budowania, które użytkownicy mogą dostosować. Seria obudów Open Frame firmy MONTECH będzie dostępna w dwóch wersjach: ITX i Micro.

Cicha wydajność w najlepszym wydaniu: najlepszy zasilacz

ATX 3.0 i PCIe Gen 5.0 (złącze 12+4 pin 12VHPWR) gotowe do zasilania z serii TITAN PLA; niezbędne do przejścia na następną generację procesorów graficznych NVIDIA GeForce RTX z serii 40. TITAN PLA wykorzystuje wysokiej jakości komponenty, takie jak w 100% japońskie kondensatory 105°C, aby zapewnić najlepszą stabilność i niezawodność. Wraz z ultraelastycznym złączem ze stopu miedzi dla zwiększenia wytrzymałości i przewodności. Aby zapewnić cichą pracę, wentylator 135 mm FDB (łożysko płynne) z trybem zerowej prędkości obrotowej jest przystosowany do pracy w warunkach niskiego obciążenia. TITAN PLA posiada certyfikat 80Plus Platinum i Cybenetics Platinum; dostępne w wersjach 750 W/ 850 W/ 1000 W/ 1200 W.

Najwyższa wydajność i wyjątkowo cicha praca

METAL DT27 oferuje przyjazny dla użytkownika wspornik instalacyjny, który jest kompatybilny z Intel LGA 115x/1200/1700 i AMD AM4/AM5. Wyposażony w wydajne chłodzenie za pomocą 7 wysokowydajnych miedzianych rurek cieplnych oraz 2 wysokowydajnych wentylatorów METAL pro 12, których maksymalny poziom hałasu wynosi poniżej 30 dB. METAL DT27 oferuje bardzo wysoką zdolność rozpraszania ciepła do 300 W TDP.

Chłodziarka klasy podstawowej — oferująca imponującą wydajność

METAL ST12 to podstawowa chłodnica firmy MONTECH, oferująca użytkownikom łatwy w montażu wspornik, który jest kompatybilny z Intel LGA 115x/1200/1700 i AMD AM4/AM5. Wyposażona w wydajne chłodzenie za pomocą 5 miedzianych rurek cieplnych wraz z wysokowydajnym wentylatorem METAL 120 PWM, który oferuje bardzo wysoką zdolność rozpraszania ciepła do 230 W TDP.

Idealne połączenie stylu i funkcjonalności

MKey mini to mniejsza wersja całkowicie nowej mechanicznej klawiatury MONTECH – „MKey”. Dostępny zarówno w wersji Freedom, jak i Darkness, MKey Mini jest bezprzewodowy i zawiera 65 klawiszy z 5-stronnymi sublimacjami nasadek klawiszy, profilem nasadek klawiszy MDA oraz nasadkami klawiszy wykonanymi z PBT. Ponadto MKey zawiera wstępnie nasmarowane przełączniki Gateron G Pro 2.0 w 3 wariantach (czerwony, żółty i brązowy) wraz z pochłaniającą wstrząsy silikonową podkładką tłumiącą dźwięki. Będzie również wyposażony w opatentowane przez MONTECH wielofunkcyjne pokrętło, które umożliwia regulację głośności/zoomu oraz przełączanie między 18 trybami RGB.

Najlepszy towarzysz gier: wygoda i precyzja

Wraz z nową edycją klawiatur mechanicznych „MKey” i „MKey Mini”, MONTECH zaprezentuje również wysokowydajną mysz dla graczy – „MGrip”. Ta mysz to najlepsze połączenie wygody i precyzji, wyposażona w japoński przełącznik Omron, MGrip jest również wyposażona w znakowaną laserowo górną i dolną obudowę oraz precyzyjny czujnik o rozdzielczości do 26 000 DPI; IPS >600 i akceleracja > 50G (PAW3395). Zaprojektowany z myślą o grach i komforcie, MGrip waży 57 gramów. Ponadto jest znany z długiej żywotności baterii, małych opóźnień i niezawodnego połączenia. MGrip będzie dostępny w dwóch wersjach: symetrycznej (praworęcznej) i ergonomicznej (oburęcznej).Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowa przepustka bojowa z motywem Rzeźnika w Diablo Immortal jest pełna mięsnych zbroi

Rzeźnik był ikoną Diablo od samego początku. Przerażające spotkanie graczy z demonem pod kościołem Tristram w oryginale Diablo — i...

Disney+ ostrzega subskrybentów, że „przeanalizuje wykorzystanie Twojego konta”, aby zablokować udostępnianie haseł

W zeszłym miesiącu, Ogłoszono Disneya planuje rozpocząć walkę z udostępnianiem haseł, podobnie jak co niedawno wdrożył Netflix. Disney zaczął teraz wdrażać nowe...
Advertisment