Monitory do gier Samsung, Razer i HyperX są również dziś w sprzedaży


Wspaniała wiadomość dla każdego gracza. Mamy trochę niesamowite oferty na jednych z najlepszych monitorów do gier i urządzeń peryferyjnych do wyboru. Po pierwsze, 32-calowy zakrzywiony monitor do gier Samsung Odyssey G7 otrzymuje 100 USD zniżki, co oznacza, że ​​możesz dostać swój za jedyne 700 USD. Jeśli szukasz bardziej przystępnych cenowo opcji, mamy 27-calowy monitor do gier Acer Predator XB271HU 27-calowy WQHD, który jest teraz sprzedawany za 496,73 USD po rabacie w wysokości 103 USD. Teraz możesz również kupić 30-calowy monitor Scepter Curved LED za 230 USD, ponieważ otrzymuje 17,99 rabatu.

  Acer Predator XB271HU 27-calowy WQHD
  30-calowy monitor LED z zakrzywionym berłem

Przechodząc do niesamowitej liczby ofert na urządzenia peryferyjne Razer i HyperX, znajdujemy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Razer BlackShark V2 Pro za 160 USD z 20 USD oszczędności. Możesz także kupić Hyper X Cloud Fight za jedyne 100 USD, z 40 USD oszczędności. Bardziej przystępne opcje obejmują zestaw słuchawkowy do gier Razer Kraken Ultimate RGB i HyperX Cloud Stinger które są teraz sprzedawane za 70 i 35 USD z odpowiednio 60 i 15 USD oszczędności.

  Razer BlackShark V2 Pro Wireless
  HyperX Cloud Flight
  Razer Kraken Ultimate RGB

Dla tych, którzy szukają nowej klawiatury, możesz kupić nową mechaniczną klawiaturę do gier Razer BlackWidow Elite za jedyne 100 USD po 70 USD zniżki. Razer Huntsman jest nieco bardziej przystępny cenowo dzięki opcji Tournament Edition TKL Tenkeyless, która jest teraz dostępna do zgarnięcia za 90 USD z 40 USD oszczędności. HyperX Alloy Elite 2 otrzymuje zniżkę w wysokości 30 USD, co daje 100 USD do zdobycia, a jeśli naprawdę chcesz iść na całość na nowej klawiaturze, zalecamy zdobycie nowej Logitech G915 TKL Lightspeed która obecnie kosztuje 201,99 USD po 28 USD zniżki.

  Razer BlackWidow Elite
  Razer Huntsman Tournament Edition TKL
  HyperX Alloy Elite 2

Myszy do gier również zyskują przyzwoite rabaty i okazuje się, że przewodowa mysz do gier Razer Basilisk v2 sprzedaje się za 45 USD z 35 USD rabatem lub dostajemy wersja bezprzewodowa za 100 USD, z 50 USD oszczędności. HyperX oferuje najbardziej przystępną cenowo opcję z HyperX Pulsefire Surge, który można zgarnąć za jedyne 35 USD z rabatami w wysokości 20 USD. Gdyby jednak to były moje pieniądze, wybrałbym Razer DeathAdder V2, który sprzedaje się za 58 USD z 12 USD oszczędności na wersji przewodowej lub poszedł bezprzewodowy za 90 USD po 40 USD zniżki.

  Przewodowa mysz do gier Razer Basilisk v2
  HyperX Pulsefire Surge
  Razer DeathAdder V2
Były dwujęzyczny nauczyciel, który opuścił sale lekcyjne, aby dołączyć do zespołu Pocketnow jako redaktor wiadomości i twórca treści dla hiszpańskiej publiczności. Artysta z natury, który lubi gry wideo, gitary, figurki, gotowanie, malowanie, rysowanie i dobrą muzykę.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skróty Apple i ChatGPT dla komputerów Mac

OpenAI niedawno uruchomiło swoją oficjalną aplikację ChatGPT na komputery Mac (przed systemem Windows). Aplikacja macOS przenosi większość funkcji z wersji iPhone'a na...

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...
Advertisment