Monitor do gier CORSAIR XENEON 27QHD240 OLED jest już dostępnyCORSAIR (NASDAQ: CRSR), światowy lider w dziedzinie komponentów dla entuzjastów gier, twórców i konstruktorów komputerów PC, ogłosił dziś wprowadzenie na rynek i natychmiastową dostępność nowego gamingowego monitora CORSAIR XENEON 27QHD240 OLED. Wyposażony w najnowocześniejszy panel OLED trzeciej generacji firmy LG Display, XENEON 27 OLED zapewnia niesamowitą jakość obrazu, poziom czerni i korzyści płynące z czasu reakcji OLED w popularnym monitorze o rozmiarze 27, łącząc oszałamiającą jakość obrazu i częstotliwość odświeżania 240 Hz, aby wyświetlać wszystko Twój komputer ma do zaoferowania wszystko, co najlepsze.

Opracowany w ramach bliskiej współpracy firm CORSAIR i LG Display, XENEON 27 OLED wykorzystuje technologię LG Micro Lens Array (MLA), umieszczając 5117 mikrosoczewek na piksel, aby zwiększyć jasność, poprawić kąt widzenia i wyświetlać oszałamiająco jasne kolory. Jasność do 1000 nitów i 98,5% gama kolorów DCI-P3 ujawniają niesamowity poziom szczegółowości każdego obrazu, od najjaśniejszych świateł po najciemniejsze cienie, z HDR i współczynnikiem kontrastu 1 500 000:1.

Zalety technologii OLED w zakresie czasu reakcji i częstotliwości odświeżania sprawiają, że XENEON 27 OLED jest idealnym partnerem do szybkiej rozgrywki, niezależnie od tego, czy chodzi o wyścigi, FPS, czy gry akcji. Częstotliwość odświeżania do 240 Hz łączy się z niewiarygodnie niskim czasem włączania/wyłączania piksela wynoszącym zaledwie 0,01 ms i czasem reakcji piksela 0,03 ms, co oznacza, że ​​obraz na ekranie reaguje na dane wejściowe szybciej, niż jesteś w stanie dostrzec, z obsługą zarówno NVIDIA G- SYNC i AMD FreeSync z certyfikatem ClearMR 13000 zapewniają, że rozgrywka pozostaje płynna i pozbawiona rozdarć.

XENEON 27 OLED oferuje również szereg technik ochrony przed wypaleniem, aby zachować czysty obraz, nawet po rozszerzonej nakładce, interfejsie użytkownika lub korzystaniu z systemu operacyjnego, wsparty kompleksową trzyletnią gwarancją Zero Dead Pixel i Zero Burn In.

XENEON 27 OLED, zdolny do wyświetlania wszystkiego, co potrafi Twój komputer, oferuje niesamowite korzyści i wydajność OLED — teraz w rozmiarze 27 cali.

Dostępność, gwarancja i ceny:
Monitor do gier CORSAIR XENEON 27QHD240 OLED jest już dostępny w sklepie internetowym CORSAIR oraz w ogólnoświatowej sieci autoryzowanych sprzedawców i dystrybutorów CORSAIR.

Monitor do gier CORSAIR XENEON 27QHD240 OLED jest objęty 3-letnią gwarancją oraz ogólnoświatową siecią obsługi klienta i pomocy technicznej CORSAIR.

Reklama

Aktualne ceny monitora do gier CORSAIR XENEON 27QHD240 OLED można znaleźć w witrynie firmy CORSAIR lub u lokalnego przedstawiciela ds. sprzedaży lub PR firmy CORSAIR.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Szósty sezon Black Mirror trafi na Netflix 15 czerwca

Nadchodząca część będzie składać się z pięciu nowych odcinków, w tym jednego, w którym kobieta zdaje sobie sprawę, że platforma streamingowa, która wygląda...

Beat Sabre to najnowsza gra VR, która może pojawić się na goglach Apple w przyszłym tygodniu

Jesteśmy w ostatnich dniach hype'u na słuchawki Apple (przynajmniej mamy taką nadzieję), a to oznacza, że ​​wciąż jest czas na przewidywania. Wczoraj...

Lokacja Kapliczki Sinatanika i opis przejścia w grze Zelda: TOTK

Sanktuarium Sinatanika jest sanktuarium w środku The Legend of Zelda: Łzy królestwaregionu Akkala Highlands. Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć lokalizację świątyni Sinatanika,...
Advertisment