Modele Family Setup, najlepsze zespoły i ceny


Apple Watch dla dzieci to coś, po co rodzice coraz chętniej sięgają. The New York Times w zeszłym roku opublikował artykuł o adopcji Apple Watch wśród dzieci w wieku pięciu lat. Rodzice uważają, że Apple Watch jest bardziej odpowiedni dla dzieci, które chcą mieć smartfony.

Apple Watch umożliwia dzieciom utrzymywanie kontaktu z rodzicami, udostępnianie lokalizacji i budowanie odpowiedzialności bez konieczności ponoszenia pełnych kosztów i złożoności smartfona. Gdy dzieci wracają do szkoły, być może nadszedł czas, aby rozważyć dodanie większej liczby połączeń bez konieczności korzystania ze smartfona.

Apple Watch dla dzieci

Apple Watch umożliwia dzieciom utrzymywanie kontaktu z rodzicami, udostępnianie lokalizacji i budowanie odpowiedzialności bez ponoszenia pełnych kosztów i ryzyka związanego ze smartfonem.

Dzięki bardzo ograniczonemu dostępowi do Internetu i brakowi aplikacji do mediów społecznościowych zegarek może być doskonałym urządzeniem na początek dla dzieci, jeśli rodzice szukają łatwego sposobu na wcześniejsze wprowadzenie technologii.

Konfiguracja rodzinna dla Apple Watch

Jabłka Funkcja konfiguracji rodziny umożliwia rodzicom skonfigurowanie komórkowego Apple Watch SE lub Series 4 lub nowszego na swoim iPhonie. Członek rodziny nie potrzebuje iPhone’a.

Reklama

Chociaż miesięczna opłata za połączenie wynosi zazwyczaj około 10 USD plus opłaty, T-Mobile ma plan przyjazny dzieciom z nieograniczonymi połączeniami i 500 MB miesięcznie, czyli o połowę taniej z automatyczną płatnością. Jest to wygodne, jeśli jesteś już abonentem T-Mobile i chcesz zaoszczędzić na planie zegarka dla swojego dziecka.

Tryb szkolny

Istnieje nawet specjalny tryb o nazwie Family Setup Czas szkolny które ogranicza działanie Apple Watch w godzinach szkolnych. Rodzice mogą zdalnie zarządzać tym za pomocą swojego iPhone’a. Możesz dowiedzieć się więcej o Schooltime Tutajw tym jak włączyć tę funkcję poza godzinami lekcyjnymi dla grup edukacyjnych i innych zajęć.

Paski do zegarków odpowiednie dla dzieci

Tak się składa, że ​​sama mam pięciolatka. Chociaż nie sądzę, że jest całkiem gotowy na Apple Watch, byłem ciekawy, czy pasek do zegarka będzie kompatybilny z nadgarstkami dziecięcymi. Z radością pożyczył mi swój mały nadgarstek do testów.

Żadne opaski, które już posiadałem, nie pasowały na mały nadgarstek. Wypróbowanie paska do Apple Watch stworzonego specjalnie dla dzieci sprawdziło się jednak świetnie. Za mniej niż 15 dolarów to Pasek w stylu Nike Sport z klamrą pasował idealnie.

Najlepsze ceny Apple Watch dla dzieci

Jako próbne wprowadzenie do świata półsmartfonów dla dzieci, nowe zegarki Apple mogą być nieco drogie. Nowe 40mm Apple Watch SE2 z siecią komórkową kosztuje 299 dolarów. Dlatego też zegarki z funkcją telefonu komórkowego świetnie nadają się do konfiguracji rodzinnej.

Inną opcją jest kupowanie używanych zegarków Apple w takich miejscach jak eBay, Facebook Marketplace i odnowione zasoby Amazon. Znalazłem komórkowy SE 40 mm za 120 dolarów lokalnie, a w sklepie Amazon Renewed Store bardzo podobne oferty.

Tylko koniecznie poszukaj GPS + sieć komórkowa jeśli chcesz skorzystać z konfiguracji rodzinnej. Rozmiary 40 mm lub 41 mm są również bardziej przyjazne dzieciom niż 44 mm lub 45 mm.

Również unikaj Apple Watch Series 3 jeśli chcesz skonfigurować zegarek dla dziecka bez iPhone’a. Można znaleźć tanie modele z obsługą sieci komórkowej, ale nie otrzymują one już aktualizacji oprogramowania. Co ważniejsze, oni nie działają z konfiguracją rodzinną i wymagają od użytkownika posiadania iPhone’a.

We wrześniu Apple wypuściło zegarekOS 10 jako bezpłatną aktualizację oprogramowania dla obsługiwanych modeli Apple Watch. Dotyczy to Apple Watch Series 4 i nowszych, Apple Watch SE (pierwszej i drugiej generacji) oraz Apple Watch Ultra 1 i 2.

Masz własne doświadczenia w konfigurowaniu zegarka Apple Watch dla dzieci? Podziel się swoimi wskazówkami i sugestiami w komentarzach!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dyrektor generalny Sonos przeprasza za katastrofalne wdrożenie nowej aplikacji

Wiemy, że zbyt wielu z Was doświadczyło poważnych problemów z naszą nową aplikacją, która została wprowadzona 7 maja, i chciałbym zacząć od osobistych...

Gra karciana Palii „Hot Pot” to rozrywka, która wywołała konflikt między graczami

Ostatnio w symulatorze życia super przytulnego pojawiła się dziwnie wroga strona Palia — i nie mówię o ukrytym karcianym dole pod...

Obejrzyj ceremonię otwarcia igrzysk olimpijskich

Ten Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 oficjalnie rozpocznie się w piątek 26 lipca i potrwa do 11 sierpnia. Dowiedz się, jak oglądać ceremonię otwarcia...
Advertisment