Mobivention ogłasza własny rynek aplikacji na iOS


Apple wkrótce wypuści iOS 17.4, która wprowadza App Marketplaces – nowy sposób instalowania aplikacji innych firm poza App Store dla użytkowników w UE. Z kolei mobivention, firma skupiająca się na dostarczaniu rozwiązań IT, właśnie ogłosiła, że ​​uruchomi własny App Marketplace na iOS.

Rynek aplikacji iOS firmy mobivention

Jak szczegółowo opisała firma w A komunikat prasowyApp Marketplace firmy mobivention umożliwi programistom dystrybucję aplikacji B2B i B2C wśród swoich klientów poza sklepem iOS App Store. „Rynek aplikacji mobivention jest skierowany przede wszystkim do klientów biznesowych, którzy szukają alternatywnego rozwiązania w zakresie dystrybucji swoich aplikacji” – wyjaśnia mobivention.

Programiści i firmy współpracujące z mobivention będą mieli „uproszczone zasady publikowania aplikacji” w porównaniu do Apple App Store, co sprawi, że platforma będzie bardziej atrakcyjna dla aplikacji dla przedsiębiorstw. Firma twierdzi, że będzie sprawdzać i zatwierdzać aplikacje „zgodnie z kryteriami określonymi przez Apple”.

Co więcej, mobivention zapewni także rozwiązania typu white label, dzięki którym duże korporacje będą mogły oferować własny rynek aplikacji użytkownikom iOS w UE. Zespół mobivention twierdzi również, że współpracował bezpośrednio z Apple podczas opracowywania własnego App Marketplace, aby upewnić się, że wszystko jest zgodne z wytycznymi Apple.

„Ta inicjatywa odzwierciedla zaangażowanie mobivention we wspieranie cyfrowej transformacji firm i redefiniowanie sposobu dystrybucji i użytkowania aplikacji na iOS. W ten sposób demonstrujemy naszą siłę innowacyjną na zupełnie nowo rozwijającym się rynku.”

Reklama

Coraz więcej programistów przygotowuje się na iOS 17.4

Apple nie udostępniło jeszcze publicznie iOS 17.4. Ponieważ jednak termin dostosowania się przedsiębiorstw do unijnej ustawy o rynkach cyfrowych (DMA) upływa 6 marca, aktualizacja powinna być dostępna w każdej chwili. Według mobivention firma jest gotowa uruchomić swój App Marketplace natychmiast po wydaniu iOS 17.4.

MacPaw I Epickie gry ogłosili również, że udostępnią własne sklepy z aplikacjami na iOS. Jednak ich dostępność zajmie trochę więcej czasu.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment