Mnemonic i Foresee prezentują kilka nowych modeli dysków SSD dla przedsiębiorstw


Podczas wystawy COMPUTEX 2024 odbywającej się w dniach 4–7 czerwca firma Mnemonic Electronic Co., Ltd. (zwana dalej Mnemonic), tajwańska spółka zależna Longsys, zaprezentuje serię produktów SSD o dużej pojemności pod hasłem „Embracing the Era of High- pojemne dyski SSD”, dostarczając rozwiązania dla globalnych użytkowników produktów SSD o dużej pojemności.

Linia produktów o dużej pojemności zaprezentowanych przez Mnemonic obejmuje korporacyjne dyski SSD NVMe serii ORCA 4836 i korporacyjne dyski SSD SATA serii UNCIA 3836. Produkty te są wyposażone w najnowszą, 128-warstwową pamięć flash TLC NAND klasy korporacyjnej, oferującą wysoką wydajność, małe opóźnienia, regulowane zużycie energii i wysoce niezawodne rozwiązania pamięci masowej dla użytkowników klasy korporacyjnej, takich jak serwery, przetwarzanie w chmurze i przetwarzanie brzegowe. o maksymalnej pojemności do 7,68 TB.

Oprócz dysków SSD w ofercie znajdą się także produkty pamięci o wysokiej stabilności klasy korporacyjnej, takie jak moduły rozszerzeń pamięci DDR5 RDIMM o pojemności 96 GB i moduły rozszerzeń pamięci CXL 2.0 o pojemności 192 GB. Produkty te obsługują łączenie i udostępnianie pamięci, aby sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie przetwarzania danych.

Odpowiadając na zastosowania branżowe, Mnemonic wprowadza również wysokowydajne produkty pamięci klasy branżowej, odpowiednie dla komputerów AI i HPC, w tym dyski SSD PCIe Gen 4*4 M.2 2280 4 TB/8 TB, dyski SSD XP2300 PCIe Gen 4 4 TB, dyski SSD 2 TB Dyski SSD XP2200 PCIe Gen 4 BGA, zapewniające klientom komputerów stacjonarnych i laptopów o wysokiej wydajności szerszą gamę opcji pamięci.

Ponadto produkty prezentowane na tej wystawie obejmują między innymi moduły rozszerzenia pamięci Mnemonic MS90 8 TB SATA SSD, FORESEE 512 GB QLC eMMC, LPCAMM2, CXL 2.0 AIC.

Dysk SSD Mnemonic MS90 8 TB SATA SSD obsługuje prędkości do 6 Gb/s (Gen 3) poprzez interfejs SATA, z kompatybilnością wsteczną z Gen 1 i Gen 2. Obsługuje także różne tryby niskiego zużycia energii, dzięki czemu nadaje się do zastosowań takie jak wymiana dysków twardych typu Near-line, monitorowanie i systemy kolei dużych prędkości.

Urządzenie QLC eMMC o pojemności 512 GB wykorzystuje zaawansowane procesy o większej gęstości i jest wyposażone w wewnętrzny układ kontrolera WM6000 firmy Longsys. Zapakowany w Longforce Suzhou, może być stosowany w popularnych inteligentnych urządzeniach konsumenckich, takich jak smartfony.

Reklama

Nowa forma pamięci, LPCAMM2, integruje najnowsze chipy LPDDR5/5x, potencjalnie wypełniając lukę pomiędzy mobilną pamięcią DRAM i aplikacjami komputerowymi. Otwiera nowe możliwości projektowania dla aplikacji wymagających wysokiej częstotliwości, niskiego zużycia energii i kompaktowych rozmiarów, obsługując terminale AI, sprzęt komercyjny i ultracienkie notebooki.

Moduł rozszerzenia pamięci CXL 2.0 AIC jest umieszczony w pełnowymiarowej karcie rozszerzeń PCIe (AIC) z 8 gniazdami DDR4 RDIMM. Pojemność pamięci można rozszerzyć do 512 GB, obsługując łączenie pamięci poprzez bezpośrednie podłączenie dla klastrów serwerów z wieloma węzłami obliczeniowymi i bezpośrednie połączenia kablowe puli pamięci masowej.

Mnemonic przewiduje rosnące zapotrzebowanie na ogromną moc obliczeniową w erze sztucznej inteligencji, co powoduje skupienie się na pojemności pamięci. Dlatego produkty do przechowywania danych o niskim poborze mocy, dużej pojemności i wydajnym chłodzeniu są starannie zaprojektowane tak, aby bezproblemowo integrować się z różnymi scenariuszami zastosowań, zwłaszcza w serwerach i terminalach AI.

Longsys to spółka notowana na giełdzie (301308.SZ) z siedzibą w Shenzhen w Chinach, zajmująca się głównie badaniami i rozwojem, projektowaniem, testowaniem opakowań, produkcją i sprzedażą produktów do przechowywania półprzewodników. Firma rozwinęła podstawowe możliwości w zakresie projektowania układów pamięci, projektowania układów kontrolera, opracowywania algorytmów oprogramowania sprzętowego, testowania opakowań i produkcji produkcyjnej, dostarczając rozwiązania w zakresie oprogramowania do przechowywania danych klasy konsumenckiej, korporacyjnej, motoryzacyjnej, przemysłowej i przemysłowej. i aplikacje sprzętowe. Na dzień publikacji niniejszego komunikatu prasowego kapitalizacja rynkowa Longsys wynosi około 5,225 miliarda dolarów. Skala sprzedaży w 2023 roku wyniosła około 1,427 miliarda dolarów, a w pierwszym kwartale 2024 roku sprzedaż Longsys wyniosła około 616 milionów dolarów, przy wzroście rok do roku o 200,54%, co wskazuje na szybką dynamikę wzrostu (źródło danych: raport roczny 2023 ).

Mnemonic zajmuje się dystrybucją wszystkich linii pamięci i pamięci masowych Longsys B2B w Azji i Europie, zapewniając lokalną sprzedaż i obsługę posprzedażną tych produktów. Obecnie produkty są podzielone na cztery główne linie produktów: wbudowane pamięci masowe, dyski półprzewodnikowe (SSD), pamięć mobilna i moduły pamięci, przeznaczone do zastosowań zarówno w zastosowaniach konsumenckich, jak i przemysłowych. Rozwiązania pamięci masowej firmy są szeroko stosowane w smartfonach, inteligentnych telewizorach, tabletach, komputerach, urządzeniach komunikacyjnych, urządzeniach do noszenia, Internecie rzeczy (IoT), monitorowaniu bezpieczeństwa, sterowaniu przemysłowym, elektronice samochodowej i innych gałęziach przemysłu, a także w osobistych przenośnych pamięciach masowych.

Aby stworzyć wysokiej jakości środowisko komunikacyjne i poprawić doświadczenia odwiedzających, Mnemonic zorganizuje sesję spotkań na stoisku. Stoisko znajduje się w pokoju 535, 5. piętro, budynek 1, centrum wystawowe Nangang, nr 32, sekcja 1, Nangang Road, Tajpej. Zapraszamy partnerów z branży do zapoznania się z najnowocześniejszą linią produktów Mnemonic i zobaczenia rzeczywistych scenariuszy zastosowań. Z niecierpliwością czekamy na wspólne odkrywanie przyszłości pamięci masowej na wystawie i wkroczenie w erę dysków SSD o dużej pojemności.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment