MLS Season Pass obniża cenę w połowie sezonu, Apple twierdzi, że wykorzystanie usług przekroczyło jego własne oczekiwania


Karnet sezonowy MLS na Apple TV obniża swoją cenę, aby uwzględnić fakt, że mniej więcej połowa sezonu dobiegła końca. Subskrypcja karnetu 2023 to teraz dostępne za 49 USD (spadek z 99 USD), z dodatkową zniżką 10 USD dla subskrybentów Apple TV+. Cena abonamentu miesięcznego pozostaje bez zmian.

Chociaż Apple nie publikuje danych dotyczących oglądalności, Apple SVP Services Eddy Cue skomentował w tym tygodniu, że przepustka sezonowa MLS przekroczyła jego własne oczekiwania i radzi sobie „znacznie lepiej niż przewidywano” zarówno pod względem liczby subskrypcji, jak i oglądalności.

Obniżona cena 49 USD obejmuje resztę sezonu 2023. Subskrypcja zostanie odnowiona (o ile nie zostanie anulowana) po standardowej cenie za cały sezon, gdy sezon 2024 rozpocznie się w przyszłym roku.

MLS Season Pass wszedł na rynek w lutym i stanowi pierwszą w historii transmisję sportową na całym świecie, dającą klientom dostęp do wszystkich meczów sezonu regularnego bez przerw w dostawie prądu i ograniczeń regionalnych. Podczas gdy niektóre gry są również transmitowane na kanale FOX, wszystkie gry można oglądać w aplikacji telewizyjnej z przepustką sezonową.

W tym tygodniu Cue powtórzył siłę współpracy między Apple i MLS oraz że jest to dopiero pierwszy rok z dziesięcioletniej współpracy. Przypominamy, że ekskluzywna ogólnoświatowa umowa Apple dotycząca przesyłania strumieniowego wszystkich meczów Major League Soccer obowiązuje do 2032 roku.

Reklama

Mecze MLS są obecnie zaplanowane na środy i soboty, z nakładającymi się godzinami rozpoczęcia, aby umożliwić MLS 360, hostowany program typu „whip-around” dostępny dla abonentów Apple TV+ i MLS Season Pass. Apple też niedawno uruchomił Multiview na Apple TV 4Kaby umożliwić użytkownikom dekoderów Apple TV jednoczesne oglądanie wielu meczów na żywo.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment