Miejsca na Twitterze mogą zostać uruchomione dla wszystkich w przyszłym miesiącu


Dzięki dzisiejszej aktualizacji aplikacji Twitter drażnił się z planami szerokiego wprowadzenia funkcji czatu głosowego w Spaces. Po udostępnieniu tej funkcji każdy może tworzyć pokoje na żywo z maksymalnie 10 osobami, które mogą mówić, a nieograniczona liczba numerów może dołączyć do słuchania.

Aktualizacja aplikacji z Twittera mówi:

Przedstawiamy Spaces, w których odbywają się rozmowy audio na żywo. Teraz możesz tweetować i rozmawiać. Spaces ożywia Twittera.

Chociaż z informacji o wersji wynika, że ​​Twitter jest gotowy do uruchomienia funkcji Spaces dla wszystkich, plik Skraj informuje, że pozostały jeszcze prace do wykonania, a celem jest uruchomienie funkcji w kwietniu.

Co zabawne, usłyszeliśmy wiadomość w samym serwisie Twitter Space, którego gospodarzem była firma. Plany Twittera nie są ostateczne, ale sedno polega na tym, że próbują wprowadzić produkt w stan, w którym każdy może hostować Twitter Space od kwietnia. Kwiecień jest celem. W międzyczasie użytkownicy systemów iOS i Android mogą zarówno dołączać do istniejących przestrzeni Spaces, jak i rozmawiać w nich.

Firma testowała wersję beta tej funkcji na niektórych użytkownikach już od kilku miesięcy. W obecnej formie każdy może dołączyć do Space, ale tylko członkowie beta testerów mogą tworzyć Space. Stało się to trendem na platformie, ponieważ wielu użytkowników pisze w swoich biografiach, że są „beta testerami” tej funkcji. Zespół za Spaces jest stale w kontakcie z użytkownikami Twittera, aby dzielić się doświadczeniami, opiniami i tym, co wdrażają na swojej platformie.

Na razie tylko osoby korzystające z urządzeń mobilnych mogą śledzić konwersacje w Spaces, ponieważ nie jest to dostępne za pośrednictwem jego strony internetowej ani Twittera dla komputerów Mac.

Jak rozpocząć rozmowę na Twitterze Spaces

Gdy funkcja zostanie udostępniona wszystkim, wykonaj następujące kroki:

Reklama
  • Otwórz aplikację Twitter na swoim iPhonie;
  • Naciśnij i przytrzymaj przycisk „Utwórz tweet”;
  • Naciśnij nową ikonę Spaces po lewej stronie;
  • Możesz także dotknąć swojego zdjęcia profilowego w Fleets, przewinąć w prawo i dotknąć Spaces.

Użytkownik może również wybrać, kto może dołączyć z uprawnieniami do mówienia, wybierając opcję „Wszyscy, Osoby, które obserwujesz lub Tylko osoby, które zaprosisz do zabrania”, co pozwala użytkownikowi wysyłać zaproszenia do czatu.

Możesz edytować nazwę swojego pokoju w serwisie Twitter Spaces i zezwalać na transkrypcje udostępniania (obecnie dostępne tylko w języku angielskim).

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowa gra Elden Ring plus: Jak rozpocząć Journey 2 i co zatrzymasz

Nowa gra plus jest głównym elementem doświadczenia FromSoftware „Soulsborne”, oraz Pierścień Eldena nie jest wyjątkiem. Granie i powtarzanie gier...

Rokid AR Lite: pierwsze okulary AR z platformą mobilną Snapdragon 6 Gen 1

Rokid ogłosił wprowadzenie na Kickstarterze swojego nowego urządzenia AR – Rokid AR Lite – pierwszych okularów AR zasilanych platformą mobilną Snapdragon 6 Gen...

Wycieki dotyczące Samsunga Galaxy Watch 7 „Ultra” pokazują powiększony kształt nadgarstka

Do sieci wyciekły nowe rendery nowej generacji Galaxy Watch 7 „Ultra” firmy Samsung Na Leaks I Smartprix. Jest to kontynuacja serii zegarków...
Advertisment