Microsoft wprowadza na całym świecie Copilot Pro z miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym


Po uruchomieniu asystenta opartego na sztucznej inteligencji Microsoft rozszerza dziś swoją miesięczną subskrypcję Copilot Pro za 20 USD na więcej rynków dla konsumentów w styczniu. Dzięki rozszerzeniu Copilot Pro będzie dostępny łącznie w 222 krajach, a Microsoft uruchamia bezpłatny miesięczny okres próbny, aby zachęcić konsumentów do subskrybowania wizji przyszłości opartej na sztucznej inteligencji.

Copilot Pro obejmuje priorytetowy dostęp do najnowszych modeli OpenAI, możliwość zbudowania własnego Copilot GPT oraz dostęp do Copilot w aplikacjach Office, jeśli jesteś już subskrybentem Microsoft 365 Personal lub Home. Teraz Microsoft odblokowuje także Copilot Pro w aplikacjach internetowych pakietu Office, więc nie potrzebujesz osobnej subskrypcji Microsoft 365, aby korzystać z chatbota w programach Word, Outlook i innych bezpłatnych aplikacjach internetowych.

Integracja z Copilot Pro będzie wkrótce dostępna także w aplikacjach mobilnych. „W nadchodzących miesiącach rozszerzymy tę korzyść również na nasze bezpłatne aplikacje mobilne, w tym aplikację Microsoft 365 oraz Outlook dla systemów iOS i Android” mówi Divya Kumardyrektor generalny ds. wyszukiwania i marketingu AI w firmie Microsoft.

Jeśli chcesz wypróbować Copilot Pro, musisz zainstalować aplikację Copilot na iOS lub Android, aby otrzymać bezpłatną miesięczną ofertę. Od momentu jej uruchomienia pod koniec 2023 r. Microsoft stara się zachęcać konsumentów do korzystania z aplikacji mobilnej Copilot, m.in. Reklama Super Bowl która skupiała się wyłącznie na wersji mobilnej.

Microsoft rozszerza także dostępność swojego rozwiązania Copilot for Microsoft 365 na większą liczbę firm. „Klienci posiadający usługi Microsoft 365 F3 i F1, Office 365 E1, Business Basic i inne będą uprawnieni do zakupu rozwiązania Copilot dla Microsoft 365 w nadchodzących tygodniach” – mówi Kumar.

Microsoft przygotowuje się obecnie do zaprezentowania w nadchodzących miesiącach kolejnych ulepszeń rozwiązania Copilot, w tym niektórych zmian w systemie Windows 11, które prawdopodobnie zostaną szczegółowo omówione na konferencji firmy Konferencja deweloperów Build w maju.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment