Microsoft twierdzi, że najnowsza aktualizacja Xbox Series X rozwiązuje problemy z rozłączaniem kontrolera


Microsoft wydał nowa aktualizacja Xbox na początku tego tygodnia wprowadzono przełączniki Auto HDR i FPS Boost oraz ulepszenia, które lepiej obsługują nowe Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox. Ale była jeszcze jedna ważna funkcja, o której nie wspomniano w oficjalnych informacjach o wydaniu: aktualizacja rozwiązuje również „wiele” problemów z rozłączaniem kontrolera Xbox Series X, które się pojawiły, według Jasona Ronalda z zespołu Xbox.

Gracze zaczęli zgłaszać problemy z rozłączaniem się z kontrolerami zaledwie kilka dni po uruchomieniu konsoli, a niektóre z tych raportów można zobaczyć w tym 89-stronicowy wątek na forach pomocy technicznej firmy Microsoft. Jednak w styczniu Microsoft przyznał, że jest świadomy problemów i powiedział, że poprawki pojawią się „w przyszłej aktualizacji” w oświadczeniu do The Verge.

Nie testowaliśmy nowej aktualizacji, aby sprawdzić, czy rozwiązuje ona problemy, które ludzie widzieli. Ale jeśli doświadczasz rozłączania się kontrolera, wygląda na to, że nowa aktualizacja może je rozwiązać.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment