Microsoft Surface Laptop 4 podobno zawiera modele AMD i Intel


Przez pewien czas Microsoft Surface Laptop 3 był jednym z najlepsze laptopy można kupić. Microsoft planuje teraz swojego następcę, Surface Laptop 4, i się pojawia WinFuture uzyskał szczegółowe informacje na temat tego nadchodzącego urządzenia. Według tego raportu laptop pojawi się gdzieś w kwietniu.

Największą wiadomością jest to, że nowy Surface Laptop będzie wyposażony zarówno w opcje Intel, jak i AMD. Modele AMD będą zawierały chipy z serii Ryzen 4000, w tym Ryzen 5 4680U i Ryzen 7 4980U. To nie są najlepsze bronie AMD; obecny gen Seria mobilna Ryzen 5000 został ogłoszony na początku tego roku. Modele Intela będą miały Najnowsze procesory Intel 11. generacji, w tym Core 15-1145G7 i Core i7-1185G7.

Poza chipami wygląda na to, że niewiele się zmienia między laptopem 3 a laptopem 4. Oto kilka innych ciekawostek, z których się nauczyliśmy WinFutureraport:

  • Dostępne będą modele 13,5- i 15-calowe. To także modele, które oferował Surface Laptop 3.
  • Wszystkie modele mają proporcje 3: 2. Rozdzielczość 13,5-calowego urządzenia będzie wynosić 2256 x 1504, a 15-calowego – 2496 x 1664. Są to te same rozdzielczości, które oferował Surface Laptop 3. Współczynnik proporcji 3: 2 jest podstawą produktów Microsoft Surface od kilku lat.
  • Maksymalna pojemność pamięci RAM to 32 GB. Ale wygląda na to, że jeśli chcesz mieć tyle pamięci, musisz zdobyć model Intela. Konfiguracje AMD sięgają tylko do 16 GB.
  • Maksymalna pojemność pamięci to 1 TB. Podobnie wygląda na to, że tylko modele Intela oferują tyle miejsca na dane. Laptopy AMD osiągną maksymalną pojemność 512 GB.

Jeśli te przecieki są prawdziwe, spodziewam się, że Microsoft podejmie podobne podejście do Surface Laptop 4, jak w przypadku Surface Book 3 zeszłej wiosny – to znaczy podbije chipy przy minimalnych zmianach w obudowie.

Reklama

To jest Surface Laptop 3, aby pokazać, jak będzie wyglądał Surface Laptop 4.
Zdjęcie: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Nie oznacza to oczywiście, że nie ma się czym ekscytować. Ulepszenia chipów to wciąż wielka sprawa. Jeden z naszych głównych zarzutów dotyczących obu plików 13,5-calowy i 15-calowy Surface Book 3 modelach polegało na tym, że ich żywotność baterii nie była świetna w porównaniu do konkurencji. 15-calowy model również napotkał pewne problemy z wydajnością podczas naszych testów. Miał poważne problemy z odtwarzaniem filmów 4K 60 fps i zakończeniem eksportu multimediów. Będzie wspaniale, jeśli nowe chipy będą w stanie rozwiązać niektóre z tych wad.

Nie winiłbym Microsoftu za to, że nie dokonał przeglądu projektu; ludzie to lubią i po co naprawiać to, co nie jest zepsute? Ale jak zauważyłem w moim recenzja Surface Book 3, tylko tak długo, jak wygląd linii Surface może pozostać aktualny. Na całym rynku ramki laptopów kurczą się, obudowy stają się lżejsze, a klienci oczekują eleganckiego i nowocześniejszego klimatu zarówno od produktów z wyższej półki, jak i ze średniej półki. Projekt Surface Laptop nigdy nie był brzydki, ale podobnie jak w przypadku Dell XPS i HP Spectre nadal ewoluować, martwię się, że nie minie zbyt wiele czasu, zanim wygląd linii Surface zostanie pozostawiony w tyle.

Wszystko, co zostało powiedziane: na tym etapie wciąż są plotki, więc potraktuj je z przymrużeniem oka. Na pewno poinformuję cię, gdy otrzymamy bardziej konkretne informacje o tym nadchodzącym urządzeniu, miejmy nadzieję, że raczej wcześniej niż później.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...

Nowe słuchawki Suunto w końcu pozwoliły mi docenić przewodnictwo kostne

Jako biegacz miejski nigdy nie zastanawiałem się zbytnio nad noszeniem słuchawek z redukcją szumów. W przeszłości eksperymentowałem z otwartymi słuchawkami, ale biegałem głównie...

Notion Calendar i Claude AI trafiają na Androida

Cześć, przyjaciele! Witamy w Instalator Nr 46, Twój przewodnik po najlepszych i Skraj-najlepsze rzeczy na świecie. (Jeśli jesteś tu nowy, witaj, mam nadzieję,...
Advertisment