Microsoft Surface Duo 2 ma pojawić się w drugiej połowie 2021 roku z krytycznymi aktualizacjami


Po długiej fazie rozwoju Microsoft wreszcie uruchomiona Surface Duo w zeszłym roku. Urządzenie z dwoma ekranami było reklamowane, aby przenieść aspekt produktywności na zupełnie nowy poziom, ale pomimo pewnych zgrabnych optymalizacji firmy Microsoft, błędy nękały oprogramowanie. A do tego przestarzały sprzęt i fatalna wydajność aparatu sprawiły, że Surface Duo nigdy nie okazał się taki, jak sobie wyobrażała firma. Wygląda na to, że Microsoft wrócił do deski kreślarskiej, pracuję nad następcą – wstępnie nazwanym Surface Duo 2 – który będzie dostarczany z ulepszonymi wnętrzami i bardziej dopracowanym oprogramowaniem w sezonie jesiennym.

„Surface Duo 2 najwyraźniej jest w fazie rozwoju od drugiej połowy 2020 roku i ma zostać uruchomiony jesienią tego roku, chociaż plany Microsoftu zawsze mogą ulec zmianie. Poza sprzętem (szybszy procesor, 5G i ulepszona kamera), oprogramowanie wydaje się być głównym celem Surface Duo 2. ”
WindowsLatest

Teraz raport nie dodaje nic konkretnego, ale Microsoft jest podobno dodać SoC z obsługą 5G do Surface Duo 2, w przeciwieństwie do Snapdragona 855 w swoim poprzedniku, który był już przestarzały, gdy urządzenie zaczęło być dostarczane. I oczywiście telefon pozbawiony 5G za cenę wywoławczą 999 USD – to również po obniżeniu ceny z pierwotnej premii w wysokości 1400 USD– w 2020 roku zawsze będzie ciężko się sprzedać.

CZYTAJ WIĘCEJ: Streaming gier Xbox Xcloud na Surface Duo jest niesamowity

Szybszy chipset, obsługa 5G, ulepszona kamera i mniej błędne oprogramowanie

Szczególnie, Firma Microsoft inwestuje więcej zasobów i wysiłków, aby ulepszyć działanie oprogramowania na Surface Duo 2. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ problemów z oprogramowaniem jego poprzednika było trochę za dużo. „Podczas gdy Windows Phone był naprawdę dobrze przemyślany i zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, implementacja Androida w Surface Duo nie była. Przy wszystkich nakładających się, niemożliwych do wykrycia gestach, wygląda na to, że korzystanie z niego jest frustrujące ”, mój kolega Adam Z. Lein napisał w swoim Recenzja Surface Duo.

Reklama

Dodatkowo, Mówi się również, że Microsoft pracuje nad ulepszeniem aparatu w swoim kolejnym składanym telefonie z dwoma ekranami. Pierwsza generacja Surface Duo spotkała się ze sporą krytyką za sprzęt fotograficzny, który obejmował tylko jeden aparat, który działał znacznie gorzej niż nawet telefon, który kosztuje o połowę mniej.

Zobacz Microsoft Surface Duo w Amazon
Piszę o technologii konsumenckiej od ponad trzech lat, pracując w przeszłości z takimi nazwami jak NDTV i Beebom. Oprócz przedstawiania najnowszych wiadomości, przejrzałem mój sprawiedliwy udział urządzeń, od smartfonów i laptopów po inteligentne urządzenia domowe. Przeprowadzałem również wywiady z dyrektorami technicznymi i występowałem jako prowadzący w filmach na YouTube, opowiadających o najnowszych i najlepszych gadżetach.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Razer przedstawia nowe Blade 16 x Automobili Lamborghini Edition

Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, debiutuje dziś wymarzoną współpracą z Automobili Lamborghini – Razer Blade 16 x Automobili Lamborghini Edition. ...

Hyundai zapewni nowym nabywcom pojazdów elektrycznych darmowy punkt ładowania w domu i 600 dolarów zniżki na instalację

Jeśli wstrzymywałeś się z zakupem pojazdu elektrycznego, ponieważ nie wiedziałeś, od czego zacząć instalację domowej ładowarki, nowa oferta Hyundaia może Ci pomóc. ...

Spawn pojawi się w 6. sezonie Call of Duty

W następnym sezonie Call of Duty przywoła Spawna Todda McFarlane’a w ramach przepustki bojowej – po raz pierwszy w serialu główną...
Advertisment