Metrolinx dodaje obsługę Apple Pay w Toronto Up Express


Metrolinx zaczął dodawać obsługę Apple Pay w Toronto’s Up Express. W tej samej cenie, co taryfa PRESTO dla dorosłych, klienci UP Express mogą w ramach programu pilotażowego dotknąć urządzenia PRESTO za pomocą Apple Pay z kartą kredytową Visa, Mastercard lub American Express.

UP Express łączy centrum Toronto z międzynarodowym lotniskiem Toronto Pearson. Użytkownicy mogą używać Apple Pay jako innych płatności zbliżeniowych, takich jak Google Pay i karty kredytowe z obsługą NFC.

„Nasi klienci prosili o więcej sposobów płatności i jesteśmy bardzo podekscytowani rozpoczęciem kolejnego etapu płatności zbliżeniowych PRESTO w UP Express” – powiedział prezes i dyrektor generalny Metrolinx, Phil Verster. „Chętnie wykorzystamy tę premierę i dostarczymy ją naszym klientom w całym regionie”.

Aby zacząć korzystać z Apple Pay na Metrolinxkonsument musi uniknąć sytuacji zwanej „zderzeniem karty” i upewnić się, że zostanie obciążona właściwa metoda płatności.

Jeśli dotkniesz urządzenia PRESTO za pomocą Apple Pay na swoim iPhonie, po zakończeniu podróży musisz ponownie dotknąć iPhone’a. Jeśli zamiast tego używasz zegarka Apple Watch, może wystąpić „zderzenie kart”.

Oznacza to, że klienci muszą włączać i wyłączać w ten sam sposób. Metrolinx wyjaśnia również, że możesz wstępnie ustawić preferowaną kartę kredytową w Twoim iPhonie dla łatwego dostępu i używaj go w dowolnym momencie, gdy masz ochotę użyć kredytu jako metody płatności.

Klienci UP Express mogą również nadal płacić za targi swoją kartą PRESTO lub biletem elektronicznym.

Reklama

Wiosną PRESTO planuje dodać Interac Debit jako opcję opłacania podróży UP Express. Następnie, po pilotażu UP Express, PRESTO będzie stopniowo wdrażać płatności za pomocą portfeli kredytowych, debetowych i mobilnych do większej liczby agencji tranzytowych w całym regionie.

Poniższy film pokazuje, jak to działa:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Windows 11 otrzymuje kilka przydatnych widżetów do monitorowania procesora, pamięci i GPU

Funkcja Windows Widgets wreszcie otrzymuje kilka przydatnych dodatków, które pozwalają monitorować użycie procesora, pamięci i GPU. Neowin zauważył że nowa wersja Microsoftu aplikacja...

Panasas dodaje obsługę S3 do przechowywania brzegowego i przenoszenia do chmury

Niedawne ogłoszenie firmy Panasas o dodaniu platformy brzegowej do rodziny platform skalowalny serwer NAS zbiegło się z planowanym znaczącym przejściem firmy w kierunku...

Security Think Tank: Krótka historia (bezpiecznego) kodowania

Ponieważ technologia rozwija się w coraz szybszym tempie, programiści stają przed większym niż kiedykolwiek wyzwaniem, aby nadążyć kod zabezpieczać i łagodzić stale rosnące...
Advertisment