Meta zamyka trzy gry Oculus bez wyjaśnienia


Mam nadzieję, że nie podobała ci się gra Martwy i pochowany, Martwi i pochowani IILub Bogo na zestawach słuchawkowych Rift lub Quest — ponieważ Meta wyłącza je wszystkie bez wyjaśnienia, tak jak to już zrobiło z EchoVR (znany jako Arena Echa).

„Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że od piątku 15 marca 2024 r. gra Dead and Buried nie będzie już obsługiwana” – czytamy w e-mailu w mojej skrzynce odbiorczej. „Możesz nadal polować na duchy i inne stworzenia w grze Dead and Buried na urządzeniach Rift, Rift S lub Quest (poprzez łącze) do 23:59 czasu PT tego dnia”.

Prześlij VR I Droga do VR raport że właściciele sequela strzelanin na Dzikim Zachodzie Martwi i pochowani II i wirtualny symulator zwierzaka Bogo otrzymują te same komunikaty o zamknięciu swoich gier, z tą samą datą końcową 15 marca.

Żaden z komunikatów nie zawiera wyjaśnienia dlaczego. Chyba firma nie zdecydowała się na zmianę strategii po Echo Arena, gdzie Meta CTO Andrew Bosworth musiał wymyślić własne wyjaśnienie po fakcie.

Bogo nie jest nawet grą wieloosobową wymagającą do działania serwerów online. Po co w ogóle zabierać go ludziom, skoro można po prostu oznaczyć go jako niezgodny z nowszymi zestawami słuchawkowymi?

Jeśli chodzi o Martwi i pochowani II, to była gra za 20 dolarów. Czy kupujący otrzymają jakąkolwiek rekompensatę lub zwrot pieniędzy? (Oryginalny Martwy i pochowany przyszedł wolny z wieloma kontrolerami Oculus Touch i niektóre zestawy słuchawkowe; Bogo I Arena Echa o ile mi wiadomo, oba były bezpłatne).

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment