Meta naprawia trzy największe irytacje w Quest 3 dzięki aktualizacji v66


Najważniejszym powodem, dla którego warto kupić Meta-Zadanie 3 w porównaniu do swoich poprzedników pozwala pokazać prawdziwy świat – ale zestaw VR nadal jest dziwny o twoich prawdziwych rękach, zniekształcając otaczający ich świat. Zawsze psuję także najważniejszy gest „spójrz na dłoń i zsuń palce, aby uzyskać dostęp do menu”.

Teraz Meta rozwiązuje oba te problemy. Dla początkujących, nowa aktualizacja v66 pozwala dotknąć nowego przycisku na nadgarstku, aby przywołać menu!

„Przyciski na nadgarstki” były już pionierami w różnych grach VR; teraz możesz ich używać w menu.
Obraz: Meta

Wygląda na to, że zniekształcenia również zostały znacznie zmniejszone:

Ponadto Meta twierdzi, że ma teraz odpowiedni dźwięk w tle do wielozadaniowości. „Teraz możesz uruchomić aplikację 2D, taką jak przeglądarka, odtwarzać muzykę lub wideo i minimalizować aplikację bez automatycznego wstrzymywania odtwarzania” wpis na blogu firmy czyta.

Poprawki dotyczące przekazywania są obecnie dostępne wyłącznie w Quest 3 — a Meta twierdzi, że wprowadza je powoli i że technicznie są odrębne od samej wersji 66 — ale przyciski na nadgarstku i dźwięk w tle pojawią się również w Quest 2 i Quest Pro. Meta też dodaje obsługa Netflixa w „wysokiej rozdzielczości”. także do swojej przeglądarki internetowej.

Reklama

Pełny dziennik zmian wspomina także o mniejszych aktualizacjach, takich jak możliwość ukrycia dowolnej aplikacji w bibliotece w celu uzyskania czystszego widoku, możliwość automatycznej identyfikacji okien, drzwi, stołów, kanap, łóżek i ekranów w prawdziwym pokoju „w celu poprawy realizmu w grach MR i aplikacje” oraz możliwość synchronizowania zdjęć i filmów z zestawu słuchawkowego z galerią internetową.

Oczywiście największą irytacją Questa jest to, że prawie zawsze jest on martwy i/lub wymaga aktualizacji, gdy wracasz do niego po tygodniu lub dwóch nieobecności, ale w tym przypadku również może nastąpić postęp! Mówi zdeklarowany były dyrektor techniczny firmy Oculus, John Carmack Wydaje się, że pobór mocy na biegu jałowym ulega poprawiea w menu przycisku zasilania po naciśnięciu i przytrzymaniu dostępna jest nowa opcja trybu uśpienia, która umożliwia aktualizację Questa w tle — pod warunkiem, że będzie on podłączony do zasilania.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...
Advertisment