Megan Thee Stallion ujawnia ostateczne anime „gorąca dziewczyna”


Nie jest tajemnicą, że Megan Thee Stallion jest ogromny fan anime.

Przez lata 29-letnia raperka i autorka tekstów, zdobywczyni nagrody Grammy, wykrzykiwała na antenach swoich ulubionych programów Media społecznościowe i przebierali się za takich jak Zjadacz Dusz‘S Śmierć dzieciaka I Moja Akademia Bohaterów‘S Shoto Todorokiego. Jej miłość do tego medium rozciąga się także na jej muzykę, a teksty, których nazwy rezygnują ze wszystkiego Narutodo Sasuke Uchiha Smocza kulajest Goku.

Polygon spotkał się z Megan przed tegorocznym Nagrody Crunchyroll Anime aby zagłębić się w jej miłość do anime i mody, a także zadać jej palące pytanie: która postać z anime jest zdecydowanie „gorącą dziewczyną” wszechczasów z anime.

Megan jest oczywiście autorytetem w dziedzinie „hot girl shit”: samo określenie jest nawiązaniem do piosenki Megan Thee Stallion „Hot Girl” z 2018 r., a także jej singla „Hot Girl Summer” z 2019 r., co zamieniło to sformułowanie w charakterystyczny slogan . W poście dot X (dawniej znany jako Twitter) opublikowanej po debiucie „Hot Girl Summer”, Megan szczegółowo opisała znaczenie tego terminu, stwierdzając: „Bycie gorącą dziewczyną polega na byciu bez skrupułów TY, dobrze się bawiąc, będąc pewnym siebie, żyjąc SWOJĄ prawdą, będąc duszą towarzystwa itp. [sic].”

Reklama

Megan Thee Stallion na pomarańczowym dywanie podczas rozdania nagród Crunchyroll Anime Awards 2024
Obraz: Crunchyroll

Więc kto jest najgorętszą dziewczyną z anime? Według Megan jest to Kagome Higurashi Inuyasha.

„Zdecydowanie Kagome z Inuyasha”- Megan powiedziała Polygon. „Wszyscy chłopcy o nią walczą; biega z biżuterią na szyi, próbując to wszystko złożyć w całość i zawsze wychodzi na wierzch. Poza tym ma dobre włosy [laughs] to jest ważne.”

Kagome Higurashi jest jedną z głównych bohaterek przygodowej mangi fantasy Rumiko Takahashi z 1996 roku, która została później zaadaptowana do anime przez studio Sunrise w 2000 roku. Zachodnia publiczność po raz pierwszy zapoznała się z mangą Inuyasha kiedy był emitowany w nocnym bloku animacji Adult Swim w latach 2002–2006. Serial opowiada historię Kagome, młodego studenta mieszkającego we współczesnym Tokio, który po upadku do studni i magicznym przeniesieniu się w czasie do Japonii z czasów feudalnych musi podróż u boku pół-demona wojownika znanego jako Inuyasha, aby odzyskać rozrzucone odłamki magicznego artefaktu znanego jako Klejnot Shikon.

Zapytana, jakiego nadchodzącego anime nie mogła się doczekać najbardziej, Megan zadała kilka pytań, jakie anime chciałaby zobaczyć, które powróci w najbliższej przyszłości. „Naprawdę chcę, żeby wrócili Hunter X Hunter, i naprawdę chcę, żeby przynieśli z powrotem Czarna koniczyna — Właśnie teraz strzelam, jeśli kogoś to obchodzi!

Kiedy rozmawiałem z Megan, miała styl inspirowany Satoru Gojo z Jujutsu Kaisen. Dla wielodzietnej artystki nie jest to tylko sposób na ukłon w stronę ulubionych programów, ale także sposób na ucieleśnienie ich mocy.

„Kiedy widzę kogoś, kto jest złym charakterem i jest super silny, emanuje dobrą energią głównego bohatera lub ma niesamowitą moc, lubię ubierać się jak oni” – powiedziała. „Dzięki Gojo nie możesz go dotknąć i czuję, że ty też nie możesz dotknąć mnie”.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment