Megan Thee Stallion i inne gwiazdy wybierają swoje dziwactwa w My Hero Academia


Moja Akademia Bohaterów powraca w tę sobotę z wyczekiwana premiera swojego siódmego sezonu. Najnowszy sezon niezwykle popularnego anime akcji o superbohaterach będzie adaptacją wątku „Star and Stripe” z oryginalnej mangi Kōhei Horikoshiego. Oznacza to przybycie amerykańskiego bohatera nr 1, Star and Stripe, do Japonii, aby pomóc Izuku Midoriya i jego kolegom z klasy w walce z Tomurą Shigaraki i Frontem Wyzwolenia Paranormalnego.

Od debiutu w 2016 r. Moja Akademia Bohaterów stało się jednym z najpopularniejszych anime shōnen na świecie, inspirując fandom prawdopodobnie powiększony przez zmianę w popkulturze zapoczątkowaną zjawiskiem Kinowe Uniwersum Marvela i DCU. Podczas tegorocznej Nagrody Crunchyroll AnimePolygon miał okazję porozmawiać z wieloma znanymi fanami anime o ich miłości do anime Moja Akademia Bohaterówa także zapytaj, jakie dziwactwo mieliby, gdyby żyli w świecie epopei o superbohaterach Horikoshiego.


Megan Thee Ogier

„Gdybym mógł wybrać własne dziwactwo, wybrałbym bycie częścią rodziny Todoroki, ponieważ czuję, że to już są moje dziwactwa. Ponieważ jestem Tiną Snow; to moje lodowe moce i jestem trenerką Hot Girl; to moja siła ognia. Po prostu czuję, że właśnie tam bym był.”

Iman Vellani

„Zamrażanie czasu, ale bez starzenia się. Chciałbym więcej spać; Chciałbym mieć więcej czasu na oglądanie telewizji i filmów. Czasami mam wrażenie, że kiedy pracuję dla prasy i mogę podróżować, to tylko prasa i nie mam wystarczająco dużo czasu, aby po prostu jeździć tam, gdzie chcę. Czyli zamrażanie czasu albo teleportacja, chociaż lubię być w samolocie.

Yaeji

“Myślę, że [my quirk] musiałby coś zrobić z czasem, co jest dużym ciężarem do udźwignięcia. Ale może są w tym bardziej szczegółowe zasady, coś, co manipuluje czasem, co pozwala go przyspieszyć lub spowolnić.

Mercedesa Varnado

Reklama

Zdjęcie: Kości/Crunchyroll

„Albo latanie, albo bycie niewidzialnym. Tylko dlatego, że uwielbiam wszystko nadzorować, uwielbiam być częścią świata i uwielbiam podróżować. Zatem możliwość szybszego podróżowania byłaby czymś niesamowitym. Chciałbym być niewidzialny, żeby móc uciec od każdej sytuacji; Na przykład, jeśli coś mi się nie podoba, mogę po prostu iść.


Jakie dziwactwo chciałbyś mieć w świecie Moja Akademia Bohaterów?

Moja Akademia Bohaterów Premiera sezonu 7 w sobotę, 4 maja o 2:30 czasu PT na Crunchyroll.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...

AOC przedstawia 27-calowy monitor Q27B3CF2 WQHD 100 Hz USB-C

Specjalista w dziedzinie wyświetlaczy, firma AOC, z dumą przedstawia nowy, elegancki model QHD, będący zorientowanym na wartość dodatkiem do linii monitorów B2C, serii...
Advertisment