MechWarrior 5: Clans Stomping na PC, PlayStation i Xbox w 2024 roku od Piranha GamesPiranha Games ujawniło dzisiaj MechWarrior 5: Clans, nową, samodzielną grę MechWarrior, która pojawi się na PC, konsolach Xbox i PlayStation w przyszłym roku. MechWarrior 5: Clans, zachowując oznaczenie MechWarrior 5, stanowi przełomowy krok naprzód w serii MechWarrior 5. Liniowa kampania MechWarrior 5: Clans będzie ewolucją rozgrywki i narracji w serii MechWarrior, doświadczanej z perspektywy klanu Smoke Jaguar w kluczowym konflikcie znanym jako Inwazja Klanów, który rozpoczął się w roku 3050.

MechWarrior 5: Clans to kontynuacja hitu Piranha z 2019 r., MechWarrior 5: Mercenaries, będącego otwartym, proceduralnym doświadczeniem opartym na kampanii, sprzedającym się w ponad 1,5 miliona egzemplarzy z aktualnym bardzo pozytywnym rankingiem 9/10 na Steamie na podstawie ponad 7500 recenzji użytkowników .

MechWarrior 5: Clans zawiera wciągającą i misternie stworzoną historię, która zanurza graczy w konfliktach Inwazji Klanów. Kampania toczy się na różnych planetach w oszałamiających, starannie zaprojektowanych biomach, w których wciągający realizm jest dopracowany w każdym szczególe. Ręcznie wykonane mapy i misje zapewniają wciągającą walkę, zarówno złożoną, jak i chaotyczną, wymagającą przemyślanej, strategicznej rozgrywki. Opcje taktyczne obfitują w zupełnie nową obsadę konfigurowalnych mechów klanowych, wyposażonych w eleganckie i potężne technologie klanowe. MechWarrior 5: Clans przedstawia kluczowy okres we wszechświecie MechWarrior, wywołany Inwazją Klanów i niesamowitym postępem technologicznym w wojnach Mechów, odzwierciedlonym w okresie Inwazji Klanów.

MechWarrior 5: Clans podąża za elitarną drużyną składającą się z pięciu mechów, „Gwiazdy”, z klanu Smoke Jaguar. Obiecująca obsada początkujących pilotów kończy szkolenie na swoim rodzinnym świecie Łowczyni tuż przed Inwazją Klanów, krytycznym punktem zwrotnym w historii BattleTech. Gra wciąga graczy zarówno w osobiste, jak i militarne konflikty Inwazji Klanów. W miarę postępów w kampanii doświadczysz głęboko wciągającej narracji, która rozwija się z dobrze rozwiniętymi postaciami i dylematami moralnymi, które trzymają cię w napięciu.

Walka MechWarrior z najwyższej półki w stylu symulacji powraca w MechWarrior 5: Clans. Mechy klanowe i technologie klanowe wnoszą zupełnie nową dynamikę do MechWarrior 5: Klany. Nowe systemy postępu i dostosowywania zachęcają pilotów do zmiany wyposażenia Mechów za pomocą rozbudowanego dostosowywania poprzez zaktualizowane laboratorium Mech, Hardpoint i system Omnipod. Możliwość dostosowania się do aktualnego scenariusza jest kluczem do strategicznego zwycięstwa.

MechWarrior 5: Clans oferuje wciągający zestaw funkcji rozgrywki dla nowych i doświadczonych pilotów:

  • Nadeszła Inwazja Klanów: Po raz pierwszy od czasu MechWarrior 2 (wydanego w 1995 r.) piloci mogą zanurzyć się w pełnej akcji historii Inwazji Klanów – jednym z najbardziej epickich okresów w serii, który zmienił bieg frakcji Inner Sphere i polityka na zawsze. MechWarrior 5: Clans to absolutnie idealny punkt wejścia do uniwersum MechWarrior dla nowicjuszy i gra, na którą weterani piloci czekali od ponad 30 lat.
  • To nie jest bieganie i strzelanie, to jest MechWarrior: Słynny rdzeń walki MechWarrior powraca w MechWarrior 5: Clans. Piloci muszą strategicznie planować i przeprowadzać ataki zespołowe oparte na gwiazdach, jeśli mają przynieść honor klanowi Dymnego Jaguara, jednocześnie zwiększając swoją pozycję w Sferze Wewnętrznej.
  • Konfigurowalne mechy: Zwycięstwo zaczyna się w twoim laboratorium mechów dzięki rozszerzonej kolekcji zaawansowanych technologicznie systemów broni, wyposażenia i ulepszeń klanu. Doskonała technologia Clan Mech zapewnia możliwość wymiany większych części w celu uzyskania większego dostosowania i funkcjonalności przed atakami. Zaplanuj odpowiednio w oparciu o teren, strukturę i specyfikę biomu, aby uzyskać największą szansę na zwycięstwo.
  • Strategia All-Star: Twoja eskadra (znana również jako Twoja Gwiazda) zależy od Ciebie. Chroń członków swojej Gwiazdy w bitwie, pogłębiając swoją więź, walcząc z zdeterminowanymi obrońcami Sfery Wewnętrznej. Zanurz się w historię, prowadząc swoją Gwiazdę przez złożone misje i ekscytujące walki.
  • Oszałamiający projekt wizualny: Wykorzystując moc silnika Unreal Engine, MechWarrior 5: Clans obfituje w szczegóły otoczenia i zniszczenia – od precyzyjnie zaprojektowanych, zamkniętych krajobrazów miejskich po bagna rozciągające się na niewiarygodne odległości – bitwy będą nabierać kształtu w zapierających dech w piersiach krajobrazach i złożonej infrastrukturze Sfery Wewnętrznej.

Premiera MechWarrior 5: Clans planowana jest na rok 2024.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment