Max zacznie oferować poziom wydarzeń sportowych na żywo w październiku


Max, usługa przesyłania strumieniowego należąca do Warner Bros. Discovery, od 5 października doda w USA poziom wydarzeń sportowych na żywo. The Dodatek Bleacher Report Sports będzie kosztować 9,99 USD miesięcznie, a obecni subskrybenci Max otrzymają ten poziom bezpłatnie do 29 lutego 2024 r.

Nadchodzący poziom sportowy będzie zawierał mecze na żywo z Major League Baseball (MLB), National Basketball Association (NBA), National Hockey League (NHL), National Collegiate Athletic Association (NCAA) i amerykańskiej piłki nożnej. Gry te będą nadal emitowane w sieciach kablowych Warner Bros. Discovery, w tym w TNT, TBS i TruTV.

Oprócz meczów na żywo, poziom sportowy będzie oferować relacje na żywo ze sklepu sportowego należącego do Warner Bros. Discovery Raport Bleachera a także „wybrane” międzynarodowe wydarzenia sportowe na żywo i „obszerne” treści wideo na żądanie, w tym filmy dokumentalne o sporcie.

Abonenci dowolnego planu Maxa mogą dodać poziom Bleacher Report Sports za dodatkowe 9,99 USD miesięcznie. Według Maxa w sportach na żywo będą wyświetlane te same reklamy, które „będą emitowane podczas telewizyjnej transmisji wydarzenia w TBS, TNT lub truTV”. Streamer zauważa również, że przesyłanie strumieniowe niektórych gier może nie być możliwe z powodu regionalnych przerw w dostawie prądu.

Dyrektor generalny Warner Bros. Discovery, David Zaslav, od miesięcy napomykał o dodaniu do programu Max wydarzeń sportowych na żywo poprzednie raporty zasugerował, że usługa przesyłania strumieniowego przygotowywała się do uruchomienia nowego poziomu przed play-offami MLB.

W miarę jak coraz więcej osób odchodzi od telewizji kablowej, sport stał się istotną częścią oferty transmisji strumieniowej. Oprócz Max, Apple TV Plus, Amazon Prime Video, Paramount Plus i inne w jakiś sposób uwzględniają sport na żywo, podczas gdy Disney jest biorąc pod uwagę przyszłość ESPN i streamingu.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

New Microsoft Surface Devices Bring More Value to Business

Today we announced incredible AI experiences from across Microsoft and four new Surface devices. These products have been redesigned to reflect our longstanding...

Wczesny demontaż iPhone’a 15 Pro zagląda do wnętrza nowego flagowego telefonu Apple

Chcesz rzucić okiem na wnętrze iPhone'a 15 Pro? Flagowy handheld nawet nie rozpoczął wysyłki jeszcze, ale ludzie z PBKreviews rozebrali już urządzenie,...

Piaskowa Kraina Akiry Toriyamy potrzebuje więcej zabawy, aby być Mad Maxem w grach

Spośród wszystkich dem, w które grałem na Gamescom 2023, Piaskowa Kraina było z pewnością najbardziej kłopotliwe. Na podstawie jednorazowej...
Advertisment