Mavic 3 Classic to najnowszy niedrogi dron od DJI


DJI wypuściło Mavic 3 Classic, dostępny wariant oryginalnego drona Mavic 3, który zawiera wiele jego najlepszych funkcji w bardziej przystępnej cenie.

DJI Mavic 3 Classic (na zdjęciu z DJI RC)) jest kompatybilny z dowolnym istniejącym kontrolerem DJI RC-N1, DJI RC lub DJI RC Pro.
Obraz: DJI

Więc co otrzymujesz za swoje pieniądze? Mavic 3 Classic zrzuca dodatkowy teleobiektyw zastosowany w oryginalnym dronie Mavic 3, ale zapewnia ten sam 20-megapikselowy aparat 4/3 CMOS, system transmisji O3 Plus i 46-minutowy maksymalny czas lotu. Dla tych, którzy potrzebują dodatkowego soku, zestaw Mavic 3 Fly More Kit jest również kompatybilny z Mavic 3 Classic i zawiera dwie inteligentne baterie lotnicze, koncentrator ładowania baterii (100 W), ładowarkę samochodową 65 W, trzy pary śmigieł o niskim poziomie hałasu oraz wymienny futerał DJI za 649 USD.

Zestaw Mavic 3 Fly More Kit na drewnianym pudełku, na zewnątrz w skalistym otoczeniu.

Zestaw Mavic 3 Fly More Kit jest dostępny dla wszystkich pilotów, którzy mogą potrzebować dodatkowej mocy do swoich lotów lub sesji zdjęciowych.
Obraz: DJI

Kamera Mavic 3 Classic może przechwytywać wideo w rozdzielczości 5.1K / 50fps, 4K / 60fps i 1080p / 60fps za pomocą koderów H.264 i H.265, podczas gdy wideo w zwolnionym tempie może być rejestrowane w rozdzielczości 4K / 120fps i 1080p / 200fps. Obrazy i wideo można pobierać bezpośrednio z drona na urządzenie mobilne z prędkością do 80 MB na sekundę przy korzystaniu z Wi-Fi 6, bez łączenia się z pilotem.

Aparat Mavic 3 Classic ma obiektyw o ogniskowej odpowiadającej 24 mm, z regulowaną przysłoną od f/2.8 do f/11 dla 12.8 stopni natywnego zakresu dynamicznego. Dron jest również wyposażony w zautomatyzowany tryb fotografowania Quickshots DJI i obsługuje fotografowanie poklatkowe, hiperlapse i panoramiczne. Jeśli nie masz jeszcze pewności co do fotografowania w locie, Mavic 3 Classic jest wyposażony w funkcję tempomatu, która pozwala ustawić stałą prędkość lotu, aby skupić się bardziej na fotografowaniu niż na pilotowaniu, a także funkcję ActiveTrack 5.0, która może rozpoznać obiekty, zablokuj je i zsynchronizuj ruchy drona i kamery, aby uzyskać bardziej stabilny materiał.

Ktoś w pomarańczowym kapeluszu i swetrze, lecący DJI Mavic 3 Classic na otwartym polu.
Reklama

Funkcje bezpieczeństwa Mavic 3 Classic mogą automatycznie wykrywać i unikać zagrożeń, a nawet niezależnie wytyczać trasę z powrotem do pierwotnej pozycji startowej w mgnieniu oka.
Obraz: DJI

Mówiąc o lataniu, Mavic 3 Classic ma wiele funkcji bezpieczeństwa, które pomagają pilotom unikać zagrożeń w powietrzu. Dron może niezależnie planować trasy wokół zagrożeń dzięki ośmiu wizualnym czujnikom, które przekazują informacje do systemu unikania przeszkód APAS 5.0, a jego system Return To Home może nawigować najlepszą ścieżką z powrotem do punktu startu po zeskanowaniu lokalnego środowiska z odległości 200 metrów zasięg. Jeśli zamierzasz latać w zatłoczonym obszarze, Mavic 3 Classic jest wyposażony w odbiornik AirSense ADS-B do wykrywania pobliskich samolotów i helikopterów transmitujących sygnały ADS-B, a system geofencing DJI GEO 2.0 zapewnia pilotom dronów kontrolę nad potencjałem zagrożenia związane z lotem w okolicy oraz informacje o lokalnych ograniczeniach dotyczących przestrzeni powietrznej.

DJI Mavic 3 Classic uchwycony w słońcu na tle horyzontu.

Podobnie jak w przypadku wielu nowoczesnych dronów, DJI Mavic 3 Classic można kompaktować, co czyni go bezpieczniejszym i łatwiejszym w transporcie do lokalizacji latających.
Obraz: DJI

Mavic 3 Classic jest już dostępny w sprzedaży i spełnia aktualne wymogi prawne. Dron jest legalny do latania w USA, a DJI oczekuje, że Federalna Administracja Lotnictwa zatwierdzi sposób zgodności Mavic 3 Classic z nadchodzącymi zasadami Remote ID (która wejdzie w życie 16 września 2023 r.). Europejscy piloci dronów mogą również latać Mavic 3 Classic w nowej kategorii A1 Open bez licencji pilota zdalnego sterowania.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cyberprzestępcy wykorzystują nagie „wyzwanie” TikTok

Dwóch badaczy bezpieczeństwa podniosło alarm w związku z osobistymi zagrożeniami związanymi z udziałem w wirusie TIK Tok wyzwań i dawania się wciągnąć w...

Obcy z Elite Dangerous ruszają do ofensywy wraz z aktualizacją 14, która jest zapowiedzią

Elita niebezpieczna' następna duża aktualizacja zostanie opublikowana we wtorek, przynosząc wojnę miliardom wirtualnych mieszkańców Galaktyka drogi mlecznej. Po miesiącach przygotowań...

YouTube Music rozpoczyna sezon podsumowań roku dzięki Podsumowaniu 2022 r

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby największe na świecie serwisy do strumieniowego przesyłania muzyki podsumowały Twoje nawyki...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!