Materiał filmowy z Hades 2 ujawnia wszystkich gorących bogów


The badanie techniczne dla Hades 2 dopiero się zaczęła, ale pierwsze spojrzenie na grę już podgrzało atmosferę. W środę Supergiant Games udostępniło wersję gry ograniczonej liczbie graczy. Zamiast jednak trzymać szczegóły tych rozgrywek w tajemnicy, twórcy wyważyli drzwi do mitycznego podziemnego świata na oścież i zaczęli streamować z grubsza. trzy godziny rozgrywki na swoim oficjalnym kanale YouTube. Teraz wszyscy po raz pierwszy mogli przyjrzeć się grze, a platformy mediów społecznościowych, takie jak X (dawniej Twitter), stały się miejscem kultu wszystkich seksownych greckich bogów gry.

Jasne, tak, transmisja pokazała inne ważne szczegóły, takie jak nowa rozgrywka i głębsze spojrzenie na niektóre nowe lochy, ale postacie naprawdę skradły show. Podobnie jak w oryginalna gra Hades, Hades 2 zawiera dużą obsadę postaci inspirowanych mitologią grecką, a wszystko to przedstawione w oszałamiającym, cyfrowo malowanym stylu artystycznym. jako Księżniczka PodziemiaMelinoë, przemierza różne lochy, wpada na różne eklektyczne postacie i rozmawia z nimi.

Niektóre postacie zostały całkowicie przeprojektowane, podczas gdy inne zrzuty ekranu ujawniły nowe postacie. Główny wniosek: programiści dostarczyli! Zespół ubrał Afrodytę w coś, co określiłbym jako „zgodny z historią” strój, w którym nie ma jej do sprzątania i zasadniczo ubiera się jej włosami. Istnieją opancerzone mumie, ale także bardziej tajemnicze postacie, takie jak skąpana w księżycu Selene. Najwyraźniej nikt nie jest w stanie normalnie myśleć o tym, jak wspaniale wszyscy wyglądają, ponieważ każdy kanał jest pełen ludzi dzielących się zdjęciami nowych postaci i przeprojektowań. Możesz zobaczyć Artemidę, Hestię, Mel i Selene osadzony poniżej.

Czy liczy się to jako rodzaj „technicznych” informacji zwrotnych, których oczekiwał Supergiant? Granie w grę spowodowało dziwne zachowanie, które wszyscy fani mogą zrobić po zagraniu w grę, publikując zrzuty ekranu przedstawiające jej postacie. Nie jestem pewien, czy jest to problem, który zespół programistów faktycznie może rozwiązać, ale takie są wyniki testu.

Niezależnie od tego, jeśli Ty też nagle zainteresowałeś się mitologią grecką Hades 2dobra wiadomość: gra jest wciąż na dobrej drodze do premiery wcześniejszy dostęp już tej wiosny.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...

Nowe Beats Pill podobno zyska funkcję Find My i 24-godzinny czas pracy na baterii

Zgłoszone aktualizacje obejmują żywotność baterii do 24 godzin, wodoodporność IP67, szybsze i bardziej niezawodne parowanie/przełączanie urządzeń za pomocą Bluetooth 5.3 oraz zintegrowane śledzenie...
Advertisment