Masters of the Air już w transmisji


AppleTV+ wprowadziła dziś na rynek nową, wysokobudżetową serię limitowaną, Mistrzowie Powietrzadługo oczekiwana część serii Band of Brothers i The Pacific. Na podstawie książki o tej samej nazwie, Masters of the Air podąża za 100. Grupą Bombową, która w biały dzień stawia czoła zdradzieckim nalotom.

Producentami wykonawczymi są Steven Spielberg i Tom Hanks. W gwiazdorskiej obsadzie serialu znaleźli się Austin Butler, Callum Turner, Barry Keoghan, Ncuti Gatwa i nie tylko…

Austin Butler gra majora Gale’a Clevena, zwanego „Buck”. Serial koncentruje się na przeżyciach jego i kolegi pilota, majora Johna Egana, „Bucky’ego”, granego przez Calluma Turnera.

Jednak rozległy zakres serialu pociąga za sobą ogromną listę dodatkowych znanych członków obsady, w tym Anthony’ego Boyle’a, Barry’ego Keoghana, Raffa Law, Ncuti Gatwę i wielu innych.

W serialu urzeczywistnia się ludzki dramat działań powietrzno-desantowych, obejmujący epickie bitwy i misje na niebie, a także akcję na ziemi. Lotnicy muszą stawić czoła okropnościom wojny zgodnie z wyczerpującym harmonogramem, a większość ze 100. Grupy Bombowej nie przeżywa. Część mężczyzn trafia do obozów jenieckich, co daje wgląd w inny obszar II wojny światowej.

Reklama

Prace nad serialem trwały ponad dekadę, a scenariusz dla HBO opracował scenarzysta John Orloff. Gdy szacunkowy budżet produkcji wzrósł, HBO opuściło serial, a Apple przejął serial.

Główne zdjęcia rozpoczęły się w 2021 roku, chociaż pandemia i inne czynniki opóźniły okresy produkcji i postprodukcji. Mówi się, że koszt jego wyprodukowania wyniesie około 300 milionów dolarów.

Pierwsze dwa odcinki serialu są obecnie transmitowane strumieniowo w Apple TV+. Pozostała część sezonu będzie emitowana co tydzień, a nowy odcinek będzie pojawiał się w każdy piątek aż do 15 marca. Łącznie będzie dziewięć odcinków.

Jeśli po raz pierwszy kupujesz subskrypcję Apple TV+, aby obejrzeć tę serię, być może zainteresuje Cię także oryginalny film Apple Chartz udziałem Toma Hanksa.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych

Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na...

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...
Advertisment