Marvel’s Echo pojawi się jednocześnie w Disney Plus i Hulu


Maya Lopez z Alaqua Cox od razu się wyróżniał kiedy pojawiła się w Disney Plus Sokole Oko w 2021 roku. Wśród grupy charyzmatycznych głupków i zabójców o złotych sercach Maya była przerażająco zabójczą folią, nieustannie przypominającą widzom i bohaterom o stawkę. Disney był tak zachwycony kreacją Coxa jako głuchej indiańskiej bohaterki zielone światło dla spinoffu, a w piątek po raz pierwszy mogliśmy się temu przyjrzeć. Otrzymaliśmy także zaskakującą wiadomość, że program pt. Echo, będzie pojawiać się jednocześnie w Disney Plus i Hulu.

Ta wiadomość pojawia się zaledwie kilka dni po tym, jak Disney zobowiązał się do zakupu udziałów Comcast w Hulu i właśnie wtedy, gdy wszyscy zaczynamy się zastanawiać, co to oznacza dla przyszłości mniejszych usług przesyłania strumieniowego. Hulu nie ma prawie takiej samej bazy subskrypcji jak Disney Plus, ale jego celem jest telewizja na żywo i chęć przesyłania strumieniowego znacznie bardziej brutalnych i „dorosłych” treści niż przyjazny dzieciom Disney Plus.

Oglądam zwiastun Echo, co obejmuje pobicie ludzi na śmierć i postrzelenie w głowę, jest całkiem jasne, dlaczego trafiło to do Hulu. To tam są takie rzeczy Y: Ostatni człowieko graficznej śmierci wszystkich stworzeń z chromosomami Y i Opowieść służebnej, o brutalnym i drastycznym ujarzmianiu kobiet w patriarchalnej teokracji, strumień. Kiedy Disney po raz pierwszy uruchomił Disney Plus, w podobny sposób rozróżnił te dwie usługi. Disney Plus to miejsce, gdzie można było obejrzeć coś z całą rodziną. Hulu to serial, który oglądasz, gdy dzieci idą spać.

Jednak w miarę jak Disney zaczął coraz bardziej eksperymentować z programami w Disney Plus, granice zacierały się w przypadku programów dla dorosłych, takich jak Loki I Andor. Premiera Echo, w którym występuje postać, która po raz pierwszy pojawiła się w Disney Plus, na Hulu, ma sens w tym kontekście. Echo wygląda zbyt brutalnie jak na Disney Plus – nawet jeśli wcześniejsze sezony Śmiałek I Jessiki Jones (oba pierwotnie wyprodukowane dla serwisu Netflix) są dostępne w serwisie.

Ale serial nie mógł pojawić się na Hulu, a nie na Disney Plus, biorąc pod uwagę, że Disney Plus to miejsce, w którym żyje kanon Marvela – a zatem równoczesna premiera. Jestem pewien, że to fakt Echonad którym wcześniej pracował producent wykonawczy, Sydney Freeland Rezerwacja psów w Hulu również pomogło.

Premiera programu w obu serwisach odbędzie się 10 stycznia, a as Różnorodność odnotowano w dzisiejszym artykule, w którym wystąpią głównie rdzenni mieszkańcy, a dziedzictwo Mayi Choctaw stanie się znaczącą częścią historii. Warto zauważyć, że dużą rolę w serialu odgrywa także Wilson Fisk grany przez Vincenta D’Onofrio. Fisk został pierwotnie wprowadzony na Śmiałek i niespodziewanie wrócił Sokole Oko. Prawdopodobnie powróci także w kolejnym sezonie Śmiałekale ten program stoi gruntowną modernizację produkcji po tym, jak Marvel znienawidził reżyserię serialu i skupienie się na dramatach sądowych zamiast na brutalnych sekwencjach akcji, które pomogły oryginalnemu serialowi zaistnieć w serwisie Netflix.

Reklama

Jeśli Śmiałek planuje być tak brutalny jak Echo wygląda na to, że prawdopodobnie pojawi się również na obu streamerach. Więc Echo jest w pewnym sensie balonem testowym dla Disneya, ponieważ zastanawia się, jak sprawić, aby te dwa streamery – w tym nowy, którego wkrótce będzie właścicielem – współpracowały.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kody QR mogą być ukrytym oszustwem typu phishing – ostrzega FTC

Federalna Komisja Handlu (FTC) ostrzegła społeczeństwo przed skanowaniem jakichkolwiek starych kodów QR blog z alertami konsumenckimi zeszły tydzień. Oczywiście ostrzeżenie sprowadza się...

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...
Advertisment