Mapa drogowa Ooblets ujawnia rok nowej zawartości i okno daty wydaniaOoblets Deweloper Glumberland przedstawił mapę drogową dla swojej gry o rolnictwie i bitwach tanecznych w karty. Obecnie w wczesny dostęp na PC i Xbox One Glumberland planuje spędzić następny rok, przygotowując pełną wersję, która będzie miała miejsce w połowie końca 2021 roku. „To niektóre z naszych obecnych celów, ale nie obietnice dotyczące naszego harmonogramu” – napisało studio w nowy post na blogu. „Sprawy zawsze trwają dłużej, niż można by się spodziewać, więc możemy znacznie odbiegać od tych szacunków. Postaramy się dostosować harmonogram, gdy uzyskamy lepszy obraz rzeczy”.

We wrześniu rozpocznie się aktualizacja Nullwhere, która doda nowy region do odwiedzenia, nowe ooblety do zebrania, więcej upraw i nowe przepisy. Podczas gdy gracze mogli wygrać ooblety Nullwhere w turniejach Dance Barn, wersje dostępne w ich rodzinnym regionie będą zawierały rzadkie i błyszczące stworzenia. Nowe ubrania są również na liście września, ale Glumberland twierdzi, że zamiast tego ta funkcja mogłaby zostać wydana miesiąc później.

Jeśli chodzi o październik, małe polowanie na padlinożerców jest rozważane jako część proponowanego wydarzenia Halloween, podczas gdy grudzień doda aktualizację Wildlands do Ooblets. Ten region pozwoli ci odzyskać ooblety, które wcześniej tam przebywałeś, a do aktualizacji mogą również zostać dodane małe przedmioty z wiedzy. Na początku 2021 roku wprowadzimy aktualizację Port Forward, kolejny region, nową odzież i meble. Do połowy 2021 roku tajna główna aktualizacja v0.7 doda kolejny nowy obszar do zbadania i kontynuację meta historii. Pod koniec 2021 roku Glumberland będzie gotowy do uruchomienia Ooblets jako w pełni zrealizowanej gry.

Możesz przeczytać oficjalna mapa drogowa z Glumberland poniżej:

Mapa drogowa Ooblets

Lipiec 2020

 • Uruchomić! Nasza wersja startowa to 0.3.42
 • Jakoś się udało 25 plastrów w miesiącu następującym po wydaniu!

Wrzesień 2020

 • Nasza pierwsza duża aktualizacja zawartości, Aktualizacja v0.4 Nullwhere!
 • Nullwhere będzie wreszcie regionem, który można zwiedzać, z towarzyszącymi im oobletami, nowymi uprawami i nowymi przepisami.
 • Ooblety w Nullwhere to te, które już udało Ci się pokonać, wygrywając turnieje Dance Barn, ale teraz możesz też znaleźć niezwykłe i błyszczące wersje! Mamy również nadzieję, że będziemy mieli dla nich nowe niestandardowe zestawy ruchów.
 • Moglibyśmy również umieścić tutaj nowe ubrania, ale możemy też przesunąć to na październik w ramach imprezy Halloween.
Reklama

Października 2020

 • Nie jestem jeszcze pewien, co to będzie, ale miejmy nadzieję, że odbędzie się jakieś małe wydarzenie Halloween, takie jak polowanie na padlinożerców!

Grudzień 2020

 • Aktualizacja Wildlands, v0.5 z dostępnymi Wildlands, w których możesz odzyskać ooblety, które wcześniej tam przebywałeś.
 • Fajnie byłoby też dodać kilka funkcji związanych z śnieżną pogodą!
 • Mamy wiele małych elementów fabularnych napisanych, ale nie zaimplementowanych, które postaramy się uwzględnić w tej aktualizacji.

Początek 2021 r

 • Aktualizacja przekierowania portów, wersja 0.6 z Port Forward jako regionem odwiedzanym i nowymi ubraniami, meblami i wystrojem

Początek / połowa 2021 r

 • Tajna główna aktualizacja v0.7 z niezapowiedzianym nowym regionem i kontynuacją meta historii

Połowa / koniec 2021 r

 • 1.0 Pełne uruchomienie! Z nowym niezapowiedzianym regionem możliwym do odwiedzenia i kontynuacją / zakończeniem meta historii

Aby dowiedzieć się więcej, możesz przeczytać GameSpot’s Przegląd wczesnego dostępu Ooblets, która chwali wesołą postawę i kolorowy styl gry.

Teraz odtwarzane: Ooblets Trailer – PC Gaming Show 2018 | E3 2018

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!