MagSafe Monday: Bezprzewodowa stacja ładująca MagSafe + Watch 4 w 1 ZENS może naładować wszystko, co znajduje się na Twoim biurku


Znalezienie odpowiedniego sposobu na naładowanie wszystkich urządzeń może skutkować niezliczoną liczbą kabli biegnących wszędzie lub ogromną stacją dokującą wielkości Titanica. ZENSYktóra oferuje niezliczone możliwości ładowania urządzeń, niedawno dostarczono nową Bezprzewodowa stacja ładująca MagSafe + Watch 4 w 1 jest niezwykle kompaktowy w stosunku do mocy, jaką może wygenerować.

Poniedziałek MagSafe: W każdy poniedziałek Bradley Chambers przygląda się najnowszym i najlepszym produktom w branży MagSafe i ładowania bezprzewodowego, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Apple obsługujących ładowanie bezprzewodowe.


Co może zrobić?

Bezprzewodowa stacja ładująca ZENS 4 w 1 MagSafe + Watch oferuje wiele możliwości ładowania: ładowarkę MagSafe 15 W do iPhone’a 12 i nowszych, ładowarkę 5 W do Apple Watch oraz podkładkę Qi 5 W do słuchawek AirPods lub innych urządzeń zgodnych z Qi. Charakter 4 w 1 gwarantuje, że urządzenia Apple będą ładowane łatwo i szybko, bez zajmowania dużej ilości miejsca na biurku.

Oprócz podstawowych funkcji bezprzewodowego ładowania MagSafe, bezprzewodowa stacja ładująca ZENS 4 w 1 MagSafe + Watch posiada wbudowany port wyjściowy USB-C o mocy 18 W po prawej stronie, umożliwiający ładowanie czwartego urządzenia, takiego jak iPad, Nintendo Switch itp. Podoba mi się ten port wyjściowy, który również ma moc 18 watów. Chociaż większość moich urządzeń współpracuje z MagSafe, posiadanie jednego portu z normalnym wyjściem USB-C jest przydatne.

Reklama

Ogólna korzyść

Z fizycznego punktu widzenia sprzęt jest wykonany z wysokiej jakości cynku/stopu, dzięki czemu jest na tyle ciężki, że może leżeć płasko na biurku. Podstawa jest wystarczająco szeroka, aby pomieścić AirPods i inne urządzenia ładujące się poprzez ładowanie bezprzewodowe.

Nie jest to najtańsza ładowarka MagSafe na rynku, ale oferuje wystarczająco dużo funkcji i pozwala na ładowanie niemal wszystkiego w stylowy sposób. Wyjście USB-C jest również mile widzianym dodatkiem do produktu. W naszym domu jest ich kilka Przełączniki Nintendo, więc jest to świetny sposób na naładowanie ich przez noc. Jeśli szukasz łatwego sposobu na ładowanie iPhone’a 12 za pomocą szybkiego ładowania MagSafe 15 W, zegarka Apple Watch, słuchawek AirPods i urządzenia USB-C, jest to fantastyczny produkt.

Można go kupić bezpośrednio od ZENSY lub odwiedź firmowy sklep Amazon aby zobaczyć wszystkie różne akcesoria MagSafe.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...

iPad powinien złożyć się na pół

Złożenie iPada na pół to bardzo zły pomysł, jeśli chcesz nadal korzystać z iPada. Ale wysłuchaj mnie: powinien złożyć się na pół....
Advertisment