Magic: Potwory z The Gathering wyglądają dziko obok kart My Little Pony


Mój mały kucyk to popularna, pozytywna franczyza, która wyznaje takie wartości, jak przyjaźń, współpraca, kompromis i realizowanie swojej pasji. Kolorowe kucyki, takie jak Pinkie Pie, Rainbow Dash i Twilight Sparkle, wyruszają na przygody, radzą sobie z próbami i udrękami dorastania, a czasami przedostają się do innych mediów. Mój mały kucyk jest jedną z franczyz który został dodany do biblioteki Magia: Zgromadzenie kart na przestrzeni lat i naprawdę zabawnie jest widzieć te paradujące kucyki przedstawiane obok mrocznych i przerażających stworzeń, takich jak Massacre Wurm czy Mandible Justiciar.

Kucyki: Galopujący wydany po raz pierwszy jako zestaw składający się z trzech kart w 2019 r., w tym Rarity, Nightmare Moon i Princess Twilight Sparkle. Te kucyki są trochę bardziej stonowane i mniej nasycone niż drugi zestaw, Kucyki: Galopujący 2.

Te kartki są tak słodkie i przyjazne, że trudno się nie uśmiechnąć. Jeśli graczom uda się kontrolować całe stado przyjaciół-kucyków, nastąpi specjalny warunek końcowy, w którym wszyscy wygrywa. Cóż za piękny hołd dla obsady tego ukochanego przedstawienia dla dzieci! Oczywiście, kiedy zaczniesz łączyć Kucyk: Galopujący karty z innymi bestiami z magia menażerii, sprawy robią się trochę… dziwne.

Trudno sobie wyobrazić Pinkie Pie dogadującą się z Massacre Wurmem — mam na myśli jednego uwielbiającego imprezy kucyka, a drugi to gigantycznego robaka z kłami, który miażdży wrogów i wysysa z nich siłę życiową. Z drugiej strony, może Wurm Masakry zrobiłbym lubię imprezować z przyjaciółmi. Czy ktoś o to pytał? Pinkie Pie współdziała z kartami, które mają uśmiech w swojej grafice, więc Wurm się kwalifikuje — podobnie jak inne przerażające karty, takie jak Wstręt.

Tutaj, jeden z największych złych facetów w Warhammer: Wiek Sigmara może połączyć siły z Rainbow Dash. Nie jestem do końca pewien, co się stanie, jeśli wystawisz Rainbow Dash na działanie niszczącej siły Chaosu i czy kanonicznie będzie pracować z facetem ozdobionym czaszkami, ale to jest Magia: Zgromadzeniegdzie kombinacja jest nie tylko możliwa, ale stanowi dobre podejście taktyczne.

Kucyki: Galopujący 2 jest inny Sekretne Legowisko wpadnij na Magia: Zgromadzeniei nie jest to legalne w przypadku turniejów. Jednak 50% od każdego zakupu Kucyki: Galopujący 2 zostaną przekazane na wsparcie Centrum Autyzmu Dziecięcego w Seattle. Zestaw będzie dostępny od godziny 9:00 czasu PDT w poniedziałek, 18 września.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment