Madden NFL 22 oferuje nowe funkcje franczyzy i zalety na boisku domowym


To była gra przedsezonowa, powiedział Clint Oldenburg. „Nie mecz sezonu regularnego, nie mecz playoff”. Tłum w Seattle wciąż niszczył jego zdolność myślenia.

„Kiedy byłem na linii bójki, nic nie słyszałem. Słyszałem tylko tłum” – powiedział dzisiaj Oldenburg Madden NFL 22producent rozgrywki, wtedy ofensywny liniowy, który próbował zrobić 53-osobowy skład Denver Broncos.

Tak, przewaga własnego boiska jest realna, powiedział Oldenburg. Z tłumami powracającymi po roku pandemii, który wyciszył stadiony NFL zeszłej jesieni, będą również bardziej zauważalną częścią gry wideo ligi. Ale wyzwaniem na własnym boisku nie będzie po prostu zwiększona głośność i ryczące tłumy. Na przykład drużyny grające w Broncos milę nad poziomem morza będą miały trudniejszy czas na odzyskanie wytrzymałości. I kickers w Chicago będą mieli trudniej dzięki porywistym wiatrom Soldier Field.

„To nie jest tak potężne, że będziesz ich potrzebować, aby odnieść sukces” – powiedział Oldenburg. „To tylko małe wzmocnienia i kary tu i tam, które sprawiają, że czujesz się emocjonalnie związany z tym środowiskiem”. Jeden przykład: wskaźnik „liczba kapeluszy” gry — który pokazuje, która strona linii wznowienia ma silniejszą obecność defensywną — staje się widoczny i daje przewagę nad ofensywą gospodarzy. Wcześniej liczba kapeluszy była dostępna na niższych poziomach trudności Maddena i była pokazywana w mapowaniu gry przed snapem.

Te ulepszenia są uruchamiane przez użytkownika i są dostępne, gdy nowy mechanizm zwany wskaźnikiem tempa dnia gry zapełni się. Ten licznik działa również w przypadku drużyn odwiedzających; po prostu będą mieli co najmniej jedno wzmocnienie do odblokowania.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, Oldenburg i jego koledzy starają się o bardziej dynamiczną, mniej rutynową rozgrywkę w Madden NFL 22powiedział, że tryby dla jednego gracza — w których odbywa się 80% wszystkich gier użytkowników. Madden NFL 21 zamknął poprzednią generację konsoli czuć się jak zastępczy wysiłek, z prawdziwymi zmianami nadchodzącymi w obsłudze popremierowej gry, w szczególności wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X który wystartował w listopadzie. Świadomi, że fani oczekują więcej w momencie premiery, Madden NFL 22Twórcy obiecują, że zagorzali fani zobaczą zupełnie nową grę wspieraną przez funkcje, których wymagali od dawna.

„Aby odpowiedzieć na jeden element uczciwej krytyki przeciwko nam, kiedy grałeś przeciwko sztucznej inteligencji, niektóre z tych gier mogą wydawać się trochę takie same”, powiedział Seann Graddy, producent wykonawczy gry podczas wydarzenia online na początku tego tygodnia. . „Zwłaszcza w przypadku All-Pro [difficulty] w tym roku zdobędziesz różne doświadczenia w zależności od tego, z kim grasz”.

Co najważniejsze, Madden NFL 22tryb franczyzy również doczeka się znacznej zmiany za pierwszy raz od lat. Rozwój i zarządzanie kadrą szkoleniową, a także bardziej znaczące planowanie i przygotowywanie gry, powinny znacznie wzmocnić tryb podstawowy. Gracze kierujący drużyną NFL będą teraz mieli koordynatorów ofensywnych, koordynatorów defensywnych i specjalistów od personelu graczy, co odzwierciedla się głównie w systemie drzewka umiejętności podobnym do RPG.

„Tym razem każdy tydzień powinien wydawać się wyjątkowym wyzwaniem” – powiedział Graddy. Gracze mogą, tak jak trenerzy NFL, uczyć się na swoim następnym przeciwniku i wdrażać plany ofensywne i defensywne, które przyniosą bardziej namacalne korzyści dla wyników ich drużyny w dniu meczu. Dotyczy to również ludzkich przeciwników w ligach wieloosobowych. „Będziesz mógł rzucić okiem na prawdziwe dane graczy i tendencje dla każdego przeciwnika, a także być w stanie zaplanować grę przeciwko nim” – powiedział Graddy.

Cotygodniowe treningi, które od dawna były serią minigier, które większość graczy symulowałaby w tle, powinny nabrać większego znaczenia, ponieważ trenerzy fotelowi zarządzają zdrowiem swoich zawodników przez długi sezon. Na przykład trenerzy mogą wymagać większej intensywności i wysiłku w praktyce. To da większe wzmocnienie umiejętności graczy w krótkim okresie, oczywiście z kosztem wytrzymałości i ryzykiem kontuzji. Nie będzie to też propozycja typu „wszystko albo nic” zastosowana do ataku lub obrony, powiedział Graddy. Trenerzy mogą odpoczywać zmęczonych graczy i trenować świeższych przez tydzień poprzedzający dzień meczu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z obietnicą, postępy graczy nie będą prostym, liniowym rozwojem, a kontuzje i ich ryzyko wpłyną na zespoły bardziej jak w prawdziwym życiu.

Jeśli chodzi o podstawową rozgrywkę, Oldenburg zdaje sobie sprawę, że chociaż prowadzenie piłki było bardzo przyjemne i prawdopodobnie najlepszej jakości, Madden NFL 21, wdrożenie statystyk „Next-Gen Stats” firmy Amazon może sprawić, że będzie trochę przytłoczony. Projektanci rozgrywki dla Madden NFL 22 skupił się na zdolności obrońców do zatrzymania noszących piłkę po ich zablokowaniu, w przeciwieństwie do całkowitego wyeliminowania z gry w momencie pierwszego kontaktu.

„W tym roku mamy nowe animacje penetracji linii defensywnej, mamy bloki, które pasują do siebie pod różnymi kątami niż tylko heads-up” – powiedział Oldenburg. „Jestem pewien, że doświadczyłeś, jako środkowy obrońca, że ​​biegniesz w bok, a następnie angażujesz się w blok, a twój facet po prostu się wypacza, obraca i angażuje [blocker]i tracisz cały impet. Więc zrobiliśmy rzeczy, które utrzymają obrońców w grze.

Powiedziawszy to, Oldenburg zauważył: „Z biegiem lat wiemy, że każdy… [Madden] która ma łatwiejszą grę, wydaje się, że ludzie mają z nią więcej zabawy”. Dodał: „Wciąż dopracowujemy, ale jesteśmy bardzo blisko”.

Zaokrąglanie Madden NFL 22, hybrydowy tryb narracji i kariery Face of the Franchise powraca z nową historią zatytułowaną „United We Rise”. Użytkownicy będą mogli grać jako linebackers w swojej karierze dla jednego gracza; Twarz Franczyzy do tej pory ograniczała się do rozgrywających, obrońców i obrońców. Postać stworzona w „United We Rise” będzie również służyć jako awatar gracza dla The Yard, nowy, przypominający arkadę pakiet dla wielu graczy, który… Madden NFL 21 wprowadzony.

Madden NFL 22 wystartuje 20 sierpnia na Google Stadia, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X. Gwiazdami okładki są rozgrywający z ostatniego sezonu Super Bowl — Tom Brady z Tampa Bay i Patrick Mahomes z Kansas City, obaj otrzymywałem wcześniej okładki Madden (Brady dla Madden NFL 18, Mahomes dla Madden NFL 20). Opisane tutaj najnowsze funkcje, takie jak statystyki nowej generacji, zalety na własnym boisku oraz nowa atmosfera i prezentacja w dniu meczu, nie będą dostępne na PC ani starszych konsolach.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy powinieneś kupić AirPods Pro?

AirPods Pro to jedne z najpopularniejszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Po wprowadzeniu w październiku 2019 r. AirPods Pro stały się niezbędnym...

Meta zamyka jedną ze swoich największych gier VR — ale tylko dla posiadaczy Quest 1

W tym samym czasie Meta podniosła cenę swoich zestawów słuchawkowych Quest 2ogłosił również, że kończy obsługę Quest 1 dla Populacja 1,...

Najlepsze książki, komiksy i nie tylko Neila Gaimana

W tym tygodniu Netflix adaptacja Neila Gaimana Piaskun debiutuje. To było długa, długa droga za adaptację legendarnego komiksu oraz Zaangażowanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!