MacPaw ogłasza pojawienie się sklepu z aplikacjami „Setapp Mobile” w UE w kwietniu


Przed Premiera iOS 17.4 w marcu MacPaw to zrobił ogłoszony planuje udostępnienie alternatywnego rynku aplikacji w UE. Według firmy w kwietniu uruchomiona zostanie wersja beta Setapp Mobile w UE.

To posunięcie sprawia, że ​​MacPaw jest pierwszą firmą, która ogłosiła szczegółowe plany wykorzystania wsparcia iOS 17.4 dla alternatywnych rynków aplikacji w UE.

Na komputerze Mac Setapp to popularna platforma subskrypcji aplikacji która zapewnia użytkownikom dostęp do kilkudziesięciu aplikacji innych firm za jedną subskrypcję za 9,99 USD miesięcznie. Nowe zmiany w iOS 17.4 oznaczają, że Setapp może zaoferować bardzo podobne doświadczenia na iPhonie.

MacPaw twierdzi, że wersja beta rynku Setapp obejmie wiele różnych kategorii. „Będzie prezentować starannie wybrany asortyment aplikacji, w tym ulubione przez fanów z katalogu Setapp”.

  • Narzędzia produktywności i biznesowe: Zwiększ swoją wydajność dzięki narzędziom do zarządzania harmonogramem, trzymania się planu, personalizowania korzystania z Internetu i wielu innych.
  • Oprogramowanie do tworzenia i projektowania: Uwolnij swój potencjał twórczy dzięki intuicyjnym narzędziom przeznaczonym do animacji zdjęć, tworzenia dokumentów i nie tylko.
  • Styl życia i produktywność: Usprawnij swoje codzienne czynności dzięki aplikacjom, które pomogą Ci budować lepsze nawyki, być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i efektywnie zarządzać notatkami i pomysłami.
  • Aplikacje użytkowe: Ułatw sobie codzienne zadania dzięki aplikacjom, które umożliwiają łatwe udostępnianie plików, monitorowanie wydatków i usprawnianie procesu organizacji pomysłów.
  • Specjalistyczne profesjonalne narzędzia: Korzystaj z zaawansowanych aplikacji dostosowanych do szczegółowego wyszukiwania dokumentów, kompleksowego zarządzania bazami danych i nie tylko.

Zachęcamy programistów zainteresowanych dołączeniem do Setapp na iOS za pośrednictwem platformy strona internetowa MacPaw. Użytkownicy iPhone’a w UE, którzy są zainteresowani uzyskaniem dostępu do rynku, mogą to zrobić dołącz do listy oczekujących.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Linia Razer Huntsman V3 Pro z analogowymi przełącznikami optycznymi Gen-2 uwalnia precyzję

W konkurencyjnym świecie gier, gdzie liczy się każda milisekunda, narzędzia, którymi posługujesz się, mogą zadecydować o porażce lub zwycięstwie. Każde naciśnięcie klawisza...

Jak Bitcoin może wspomóc wzrost w rozwijających się gospodarkach

Wiele krajów rozwijających się niewątpliwie doświadczyło swoich problemów gospodarczych. Niektóre z tych krajów mają niestabilne i niezaufane waluty fiducjarne. W związku z tym przyjmują...

Nowe narzędzie do projektowania WaveForming firmy Trinnov zaleca układ pomieszczenia w celu optymalizacji wydajności dźwięku

Trinnov Audio, francuski producent zaawansowanych procesorów audio dla kina domowego, high-end audio i kin komercyjnych, ogłosił wprowadzenie na rynek narzędzia do projektowania dla...
Advertisment