Mace Group korzysta z RealWear do obsługi kontroli witryn Covid-safe


Korzystała z tego globalna firma konsultingowo-budowlana Mace Group zestawy słuchawkowe do rzeczywistości rozszerzonej od RealWear, aby umożliwić pracownikom i klientom złagodzenie rozprzestrzeniania się Covid-19 i zmniejszenie śladu węglowego firmy.

Firma konsultingowa budowlana, która była odpowiedzialna za projekt i budowę kontraktu The Shard, od czterech lat używa zestawów słuchawkowych do rzeczywistości wirtualnej, głównie do renderowania modeli 3D placu budowy, aby pomóc konsultantom w zarządzaniu projektem.

Podczas pandemii koronawirusa firma musiała się dostosować, aby zapewnić bezpieczne dla Covid praktyki pracy na placach budowy – powiedział Phil Sedge, szef działu fasad w Mace Group. „Kiedy zaczęła się blokada, musieliśmy wykonać mnóstwo pracy, która wymagała inspekcji” – powiedział.

Zadaniem Sedge było znalezienie podejścia, które umożliwiłoby przeprowadzenie takich inspekcji w sposób bezpieczny dla Covid. „Chcieliśmy zestawu słuchawkowego, który byłby łatwy w użyciu, był wytrzymały, nie wymagał użycia rąk, był niedrogi i mógł łączyć się z innymi platformami, aby umożliwić nam zdalną komunikację” – powiedział.

Po dogłębnej konsultacji z partnerem RealWear, firmą SystemActive, która obejmowała różne prezentacje za pośrednictwem wideokonferencji, Mace wybrał specjalnie zbudowany, głosowy HMT-1 firmy RealWear w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku, w tym inteligentne okulary.

Zestawy słuchawkowe RealWear spełniły wymagania firmy Mace dotyczące braku kompromisów w zakresie bezpieczeństwa, obsługi bez użycia rąk i możliwości przypięcia kasku z boku. Inne wymagania obejmowały trwałość i funkcjonalność w odpowiednim przedziale cenowym.

Reklama

Korzystając z rzeczywistości wspomaganej RealWear komputery do noszenia na głowieFirma Mace wymagała fizycznej obecności tylko jednego inspektora, podczas gdy wielu innych „ogląda” witrynę wyraźnie i zdalnie z własnej lokalizacji, za pośrednictwem strumienia przesyłanego z innowacyjnego zestawu słuchawkowego bezpośrednio do palmtopa lub laptopa widza.

Technologia ta eliminuje potrzebę fizycznego podróżowania do lokalizacji, jednocześnie spełniając wymagania Mace dotyczące pełnego połączenia pracowników poprzez zdalną współpracę.

Sedge powiedział, że Mace był w stanie współpracować z RealWear, aby dodać ulepszenia do zestawu słuchawkowego, aby wspierać jego sposób działania. „Po sześciu miesiącach używania go musieliśmy połączyć RealWear z Microsoft Teams” – powiedział. „Ta funkcja została udostępniona trzy miesiące później”. Zestawy słuchawkowe automatycznie otrzymały nową funkcjonalność.

Według Mace Group, zestawy słuchawkowe pozwoliły zmniejszyć złożoność logistyczną i planowania związaną z próbą koordynowania dzienników kilku inspektorów terenowych, aby byli obecni w tym samym czasie tego samego dnia. Od czasu zakończenia wdrożenia w tym miesiącu firma Mace była w stanie zmniejszyć liczbę wizyt na miejscu, a jej zespół zajmujący się fasadą zmniejszył liczbę podróży o 75%, dzięki czemu pracownicy mogą być bardziej produktywni w ciągu dnia.

Sedge powiedział, że firma szuka innych sposobów rozmieszczenia zestawów słuchawkowych RealWear. „Kiedy już masz narzędzia, spójrz na wydajność” – powiedział.

Na przykład, powiedział, typowa podróż służbowa do Japonii na inspekcję może oznaczać trzy lub cztery dni nieobecności, a może tylko jeden dzień pracy. Zwrócił uwagę, że technologia taka jak zestawy słuchawkowe RealWear może znacznie zmniejszyć potrzebę takich podróży.

Jest to nie tylko bardziej wydajne z punktu widzenia zarządzania czasem, ale także pomaga zmniejszyć ślad węglowy firmy. Na przykład firma wdrożyła pięć zestawów słuchawkowych, aby wesprzeć projekt w Peru, powiedział Sedge.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

EVGA wyprodukowała sklasyfikowaną płytę główną AMD X670E, prototyp kosztuje na aukcji 1300 dolarów

Firma EVGA zaprojektowała płytę główną z chipsetem AMD X670E dla segmentu entuzjastów dla platformy Socket AM5, która nigdy nie trafiła na rynek masowy....

Wydarzenie Pokémon Go „Spelunker’s Cove” i zadania badawcze w określonym czasie

PokemonGo organizuje wydarzenie Pokémon typu wodnego i skalnego o nazwie „Zatoka Spelunkera” zbiegło się z Pokémon Go Fest: Madrid. ...

Intel identyfikuje główną przyczynę problemów ze stabilnością jeziora Raptor w wadliwym algorytmie mikrokodu eTVB

Firma Intel zidentyfikowała główną przyczynę problemów ze stabilnością obserwowanych w niektórych wysokiej klasy modelach procesorów Core „Raptor Lake” 13. i 14. generacji, które...
Advertisment