M3 Mac, AirPods i nie tylko


Prawie wszystkie główne reklamy z okazji Czarnego Piątku są na rok 2023i teraz możemy zacząć szukać najlepszych z najlepszych ofert. Jeśli chodzi o Apple, ceny w katalogu zupełnie nowych komputerów Mac M3, najnowszych słuchawek AirPods będą jedne z najlepszych w historii

Nowy sprzęt Apple to nagłówek „Oszczędności z okazji Czarnego Piątku 2023”.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy tej jesieni nasza ulubiona firma z Cupertino zadebiutowała kolekcją nowości we wszystkich kategoriach produktów. Chociaż rabaty na wszystko, od iPadów po zegarki Apple, z pewnością już się pojawiły, spodziewamy się jeszcze bardziej spójnych i kuszących ofert, które będą głównym tematem wszystkich najlepszych obniżek cen Apple w ten Czarny Piątek – w tym sprzętu z wrześniowych i październikowych wydarzeń sprzętowych.

Komputery Mac M3

Apple właśnie zaprezentowało swoje nowe komputery Mac M3 pod koniec ubiegłego miesiąca, a w Czarny Piątek powinny pojawić się najbardziej atrakcyjne oferty dotyczące aktualizacji do najnowszego wewnętrznego krzemu. Jego nowe modele MacBooka Pro M3 i M3 Pro znajdzie się w centrum uwagi, oszczędzając co najmniej 150 dolarów na całym składzie. Linia bazowa MacBook Pro M3 będzie 1449 dolarówlub potencjalnie mniej, podczas gdy pełne modele M3 Pro zostaną obniżone o 200 dolarów na obu 14- I Modele 16-calowe.

Jest też nnowy 24-calowy iMac M3i ogólnie rzecz biorąc, powinien to być najniższy poziom w historii. Spodziewamy się jedynie obniżek cen o 100 dolarów – co oznacza spadek cena do 1199 dolarów – ale niektóre modele z wyższej półki mogą nas zaskoczyć jeszcze większymi oszczędnościami, takimi jak Amazon i inni sprzedawcy detaliczni.

Ci, którzy chcą dorobić na modelu starszej generacji, również będą mieli szczęście. Jeszcze większe obniżki cen prawdopodobnie zostaną wprowadzone w wersjach M2 14- i 16-calowych MacBooków, a także w tych ukochanych MacBookach Air.

Reklama

Wiemy już, że 13-calowy MacBook Air M2 będzie kosztować 899 dolarów, kiedy trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu. Do zniżki w wysokości 200 USD zostanie dołączona jeszcze większa przecena w wysokości 300 USD na większą 15-calowy MacBook Air. Obydwa osiągną nowe najniższe poziomy w historii, a mogą nawet spaść nieco niżej, gdy Best Buy zaoferuje w ten Czarny Piątek konkurencyjne obniżki cen tylko dla członków, oprócz standardowych oszczędności we wszystkich przypadkach.

AirPods

W tym roku AirPods również będą przyciągać uwagę. The nowe AirPods Pro 2 zostały właśnie odświeżone dzięki USB-C, aby współpracować z iPhonem 15, a oszczędności mówią same za siebie. Widzieliśmy już zniżkę aż do 189 dolarów będą pojawiać się wielokrotnie tej jesieni i prawdopodobnie będzie to cena z Czarnego Piątku 2023 r. Ci, którym nie przeszkadza pozostanie przy USB-C, będą mogli obniżyć cenę aż do 169 dolarów – nowy najniższy poziom wszechczasów. Ta oferta jest zablokowana w Walmart, ale spodziewamy się, że tak będzie zobacz, jak Amazon pasuje do tegozbyt.

The starsze AirPods 2 będą hitem również w te wakacje. I nie bez powodu! Trudno konkurować obniżką cen aż do 69 dolarówi spodziewamy się, że Amazon i Walmart zaoferują tę cenę jako najlepszą cenę roku.

AirPods Max są w nieco wyjątkowej sytuacji. Obniżka cen w Czarny Piątek aż do 449 dolarów wydaje się prawdopodobneale gdy słuchawki nauszne będą pokazywać swój wiek, możemy w końcu po raz pierwszy zobaczyć powszechne przeceny bliżej progu 400 dolarów.

Zegarek Apple

The nowy Apple Watch Series 9 ujawniono dopiero we wrześniu, a oferty już napływają. Obydwa Zniżki na modele 41 mm i 45 mm właśnie opublikowano na początku miesiąca po cenie, która powinna być ceną z okazji Czarnego Piątku 2023 r. Mniejszy rozmiar będzie sprzedać za 349 dolaróww porównaniu z ceną wynoszącą 399 dolarów. Z drugiej strony, większy model do noszenia 45 mm spadnie o te same 50 dolarów Do 379 dolarów. Obydwa te czynniki to nowe minima wszechczasów i jedne z pierwszych szans na zaoszczędzenie na każdym stylu.

Na bardziej nierównym froncie, Rabaty na Apple Watch Ultra 2 nadal są niepewne – ale powinniśmy przynajmniej zobaczyć kilka najniższych w historii meczów, jeśli nie nowe najlepsze ceny. Nie było zbyt wielu obniżek cen nowego urządzenia do noszenia z wyższej półki, ale spadek aż do 749 dolarów jest dobrym punktem wyjścia. Ultra 2 będzie tańszy o co najmniej 50 dolarów w kilku wersjach.

Następnie, aby podsumować urządzenia do noszenia, powinniśmy widzieć najlepsze ceny jak dotąd na nowy Apple Watch SE 2. Rozpocznie się ustalanie cen Na 199 dolarów dla modeli GPS 40 mmz większym Opcje 44 mm przy 220 dolarów. Będzie to oznaczać oszczędności o ponad 50 dolarów lub więcej w przypadku projektów neutralnych pod względem emisji dwutlenku węgla oferowanych przez niedrogi Apple Watch.

iPady

Z drugiej strony iPady nie cieszą się ostatnio tak niskimi rabatami w historii. Oferty były nieliczne i odległe w porównaniu z resztą oferty Użytkownicy iPadów Pro są zaniepokojeni. Spodziewamy się zniżki o co najmniej 100 USD we wszystkich konfiguracjach tabletu o przekątnej 12,9 calapodczas mniejsze modele 11-calowe powinny być dopasowywane w tym samym tempie. Zapewniające najpotężniejsze jak dotąd możliwości iPadOS, będzie ich brakować w porównaniu z innymi najlepszymi ofertami Apple z okazji Czarnego Piątku w 2023 roku.

Spodziewamy się również, że reszta linii iPadOS również trafi do sprzedaży. The nowszego iPada 10,9 cala będzie znajdować się na najniższym poziomie w historii z 70 dolarami oszczędności w załączeniu, obniżając najnowszy model, aby osiągnąć najniższy poziom w historii na poziomie 380 USD. Potem jest iPada mini 6które będą otrzymywać takie samo, najniższe w historii traktowanie, aż do tego samego poziomu 380 dolarów metka. Ci, którzy chcą doświadczenia na poziomie podstawowym, będą mogli zdobyć punkty najnowszy 10,2-calowy iPad na najniższym w historii poziomie 249 dolarówzbyt.

Zaoszczędź także na oficjalnych akcesoriach Apple

Oprócz wszystkich przedmiotów z dużych biletów, które będzie można zgarnąć ze zniżką, oficjalne akcesoria Apple również dołączy do ofert z okazji Czarnego Piątku. Oczekujemy Widzieć 20% w oszczędnościach w wielu oficjalnych dodatkach, od ładowarek MagSafe po etui.

Pełna lista tych obniżek prawdopodobnie nie będzie dostępna, dopóki wszystkie rabaty nie zostaną wprowadzone w życie, ale na razie jest kilka innych godnych uwagi ofert, na które warto zwrócić uwagę. Spodziewamy się nowych rekordów wszechczasów w nowych oficjalnych obudowach iPhone’a 15, a także wszystkich innych akcesoriach prosto z Cupertino.

Które oferty Apple najbardziej Cię ekscytują w sezonie Czarnego Piątku? Zagłosuj w komentarzach poniżej.

Spodziewamy się zobaczyć wiele dodatkowych wczesne wiadomości z Czarnego Piątku będą pojawiać się w nadchodzących tygodniach, gdy sprzedawcy detaliczni będą przygotowywać się do niezapomnianego listopada. Podobnie jak Amazon nadaje tempo wczesnym wydarzeniem sprzedażowym, spodziewamy się tego samego w przypadku Walmartu i innych sprzedawców detalicznych w listopadzie i później.

Obserwuj 9to5Toys na Twitterze

Śledź 9to5Toys na BlueSky

Obserwuj 9to5Toys w wątkach

Śledź 9to5Toys na Mastodon

Obserwuj 9to5Toys na Facebooku

Obserwuj 9to5toys na Instagramie

Pobierz aplikację 9to5Toys na iOS

Zapisz się na biuletyny e-mailowe 9to5Toys

Subskrybuj 9to5Toys na YouTube

Subskrybuj podcast 9to5Toys


Subskrybuj kanał YouTube 9to5Toys, aby otrzymywać najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...

Mauga z Overwatch 2 zmieniła sposób, w jaki Blizzard dodaje nowych bohaterów

Overwatch 2nowy bohater, samoański czołg uzbrojony w dwa miniguny Mauga, oficjalnie zaprezentowany na początku tego tygodnia wraz z ósmym sezonem gry....
Advertisment