M3 iMac jest już dostępny w amerykańskim sklepie Apple Refurbished


Po uruchomieniu MacBook Pro M3 w sklepie Apple Refurbished w USAfirma sprzedaje obecnie odnowione modele M3 iMac – który został również uruchomiony w październiku 2023 r. Klienci mogą teraz kupić odnowione iMaki M3 po obniżonej cenie i zaoszczędzić aż do 260 dolarów w porównaniu z pełną ceną detaliczną.

Odnowiony iMac M3 jest już dostępny

M3 iMac ma dokładnie taką samą konstrukcję jak wersja M1 z 24-calowym wyświetlaczem 4,5K. Największą zmianą w tym modelu jest chip M3, oparty na architekturze 3 nanometrów. Procesor M3 ma rdzenie wydajnościowe do 30% szybsze niż M1 i 15% szybsze niż M2. Układ M3 to także pierwszy układ Apple ze sprzętową akceleracją śledzenia promieni.

Podczas gdy ceny modelu M3 iMac zaczynają się od 1299 dolarów za model podstawowy z 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci SSD i 8-rdzeniowym procesorem graficznym, odnowione modele zaczynają się od 1099 dolarów. Odnowiona wersja z 10-rdzeniowym procesorem graficznym i 512 GB kosztuje 1439 dolarów – czyli o 260 dolarów taniej niż pełna cena (za pośrednictwem MacPlotki).

M3 iMac jest dostępny w siedmiu różnych kolorach: niebieskim, zielonym, różowym, srebrnym, żółtym, pomarańczowym i fioletowym. Przynajmniej na razie wszystkie opcje kolorystyczne można znaleźć także w sklepie Apple Refurbished.

Odnowione produkty z certyfikatem Apple

Odnowione produkty z certyfikatem Apple to używane produkty Apple, które przed wystawieniem na sprzedaż przechodzą rygorystyczny proces renowacji firmy Apple. Odnowione jednostki wysyłane są w specjalnym pudełku z oryginalnymi akcesoriami (w tym przypadku kablem USB-C i zasilaczem) oraz roczną ograniczoną gwarancją.

Reklama

Kupno odnowionego produktu może czasem być świetną okazją, szczególnie gdy nie potrzebujesz wszystkich funkcji, jakie ma do zaoferowania najnowsza generacja tego produktu i wolisz zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Wszystkie odnowione modele dostępne są na stronie Witryna sklepu Apple Refurbished Store. Dostępność i ceny mogą się różnić w zależności od kraju. Oczywiście, możesz także znaleźć M3 iMac po niższych cenach w innych sklepach, takich jak Amazon.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Samsung i Qualcomm osiągają innowacyjny, pierwszy w branży kamień milowy dzięki zaawansowanej technologii modulacji

Firmy Samsung Electronics i Qualcomm Technologies, Inc. ogłosiły dzisiaj, że firmy pomyślnie ukończyły testy 1024 kwadraturowej modulacji amplitudy (QAM) zarówno dla pasm widma...

Pixel 7A to nokaut w rekordowo niskiej cenie 349 dolarów

Oczekuje się, że Google wprowadzi nowość Piksel 8A na swoim Konferencja programistów wejść/wyjść w następnym miesiącu. Prawdopodobnie jest to czynnik przyczyniający się...

Telewizory Samsung Frame inspirowane sztuką są teraz tańsze nawet o 1000 dolarów

Każdy może lubić oglądanie filmów na dużym ekranie, ale potężny panel po wyłączeniu tylko razi w oczy. Dlatego Telewizor Samsung Frame stało...
Advertisment