M2 iPad Air Wi-Fi + Cell, 15-calowy M3 MacBook Air, więcej 9to5Mac


Dzisiejsze oferty są już gotowe do wykorzystania i oferują znaczące możliwości odbioru Wi-Fi + Cell 13-calowy iPad Air M2 od 855 dolarów. Ludzie, którzy chcą wylądować najpóźniej 15-calowy MacBook Air M3 zamiast tego mają szczęście, podobnie jak poszukiwany model 16 GB Teraz 200 dolarów zniżki oznaczona jest również stawka bieżąca w przypadku bardziej przystępnych cenowo konfiguracji. Stamtąd przejdziemy do nowego Słuchawki Sonos Ace z godnymi uwagi ofertami typu open-box, ponownie dostępnymi, aby zapewnić najniższą jak dotąd cenę, kompatybilną z Apple Watch inteligentne zamki, Oferty na Apple Pencil, i więcej. Przejdź poniżej, aby przyjrzeć się bliżej dzisiejszemu wydarzeniu Przerwa na lunch w 9to5Toys.

13-calowy iPad Air M2 Apple Wi-Fi + Cell od 855 USD

Niektórzy ludzie pytali o oferty Wi-Fi + Cell na najnowszych iPadach Apple, a my zauważyliśmy kilka godnych uwagi opcji w nowym M2 Air. Amazon ma teraz poziom podstawowy 13-calowy iPad Air M2 128 GB, zaczynając od Wysłano 904 USD jest tam najniższy w historii, w porównaniu ze zwykłymi 949 USD – obecnie jest to wersja wyłącznie Wi-Fi zaznaczone do Wysłano 754 USD. Ale jest też kilka przekonujących opcje otwarte z możliwościami komórkowymi dostępnymi w Best Buy za aż 94 dolarów w oszczędnościach oraz pełną roczną gwarancję bezpośrednio od Apple.

Nie widzieliśmy jeszcze spadku 13-calowego iPada Air M2 w konfiguracji Wi-Fi + Cell niż 904 dolarów zaczynają właśnie teraz. Ale w Best Buy możesz kupić jednostkę z otwartym pudełkiem w kolorze Space Grey dla Wysłano 854,99 USD. To o 94 dolarów mniej od regularnej ceny 949 dolarów i najniższa suma, jaką wyśledziliśmy, jaką ktokolwiek miał szansę zdobyć – niektóre inne modele z otwartym pudełkiem w doskonałym stanie trafiły na rynek za niższą cenę, ale zostały wyprzedane niemal natychmiast.

Oferty Apple iPad Air M2 11 cali:

Oferty Apple iPad Air M2 13 cali:

Oferty na 15-calowego MacBooka Air M3

Zaoszczędź 200 USD na 15-calowym MacBooku Air M3 firmy Apple z 16 GB pamięci RAM i dyskiem SSD 512 GB

Podczas gdy wszechczasowo niskie ceny pojawiły się i zniknęły na poziomie podstawowym 13-calowe MacBooki Air M3prawdopodobnie najbardziej fascynujący laptop Apple obecnej generacji, najnowszy 15-calowy Air z 16 GB RAM-ujest jeszcze raz 200 dolarów zniżki. Amazon oferuje teraz opcje Midnight i Space Grey w dół o godz Wysłano 1499 dolarów z 16 GB RAM i dyskiem SSD 512 GB. Wartość ta mieści się w granicach 10 dolarów od najniższego poziomu w historii i łączy się z utrzymującymi się najniższymi poziomami w historii podstawowy M3 15-calowy Air od 1129 dolaróww porównaniu ze zwykłymi 1299 USD i Model 8 GB/512 GB przy Wysłano 1329 USD od zwykłego 1499 dolarów. Dostawać jeszcze więcej szczegółów tutaj.

Sonos Ace ustanowił „standard dla słuchawek prosumenckich” – teraz z powrotem do 382 dolarów

Najlepsze zakupy Oferty na słuchawki Sonos Ace typu open-box powracają z jeszcze niższymi cenami. Oczywiście, nowy jest najlepszy, ale oszczędność pieniędzy jest lepsza, a są to urządzenia w doskonałym stanie, które „działają i wyglądają jak nowe”, zostały przywrócone do ustawień fabrycznych i są objęte pełną roczną gwarancją. Regularnie 449 USD i wciąż tyle samo Amazonkamożesz teraz wylądować czarny ustawiony o godz Wysłano 381,99 USD za pośrednictwem Best Buy – to kilka dolarów poniżej naszej pierwszej wzmianki, odpowiadające cenie z naszej poprzedniej oferty i najniższej cenie, jaką dotychczas monitorowaliśmy. Jedyna zupełnie nowa umowa, którą do tej pory wyśledziliśmy, dotyczy Adoramy, gdzie ty nadal mogę złapać dwie pary Wysłano 853 USD (może połącz siły z przyjacielem?), w porównaniu ze zwykłymi 895 USD.

Reklama

The As Sonos wyposażone są w specjalnie zaprojektowane sterowniki marki oraz „oszałamiający” bezstratny i przestrzenny dźwięk przez Bluetooth lub USB-C. Powiedzieliśmy, że wyznaczają „nowy standard dla słuchawek prosumenckich” po przejściu ręcznym.

Zanurz się w naszym Funkcja Sonos Ace vs AirPods Max. Możesz też po prostu o tym zapomnieć i już teraz kupić parę AirPods Max podczas gdy oni są 100 dolarów zniżki.

Inteligentny zamek Yale Assure Lock 2 Touch z Wi-Fi

Uzyskaj dostęp do inteligentnego Yale Assure Lock 2 za pomocą Apple Watch lub odcisku palca za 230 USD

Tylko dzisiaj, w ramach swojej Oferty dniai umiejscowienie obok trwającego Oferty członkowskie Wyprzedaż dniBest Buy oferuje Inteligentny zamek Yale Assure Lock 2 Touch z Wi-Fi dla Wysłano 229,99 USD. Ta umowa jest teraz również dopasowane w Amazon. Zwykle wynosi 280 USD, czyli o 50 USD mniej od aktualnej stawki, co odpowiada naszej poprzedniej wzmiance i mieści się w granicach 10 USD od najniższej ceny, którą odnotowaliśmy w tym roku. Chociaż ta oferta jest dostępna dla wszystkich, płatni członkowie My Best Buy Plus mogą dokupić dodatkową kwotę 20 dolarów zniżki zbyt. Przyjrzyj się bliżej w naszym praktyczna recenzja tutaj w całym składzie.

Apple Pencil (USB-C) działa na iPadzie M4 Pro i M2 Air w cenie 69 USD za niską cenę + model Pro za 119 USD

Linia Apple Pencil obecnej generacji powiększyła się do czterech, a większość użytkowników szuka nowości Ołówek Apple Pro dla iPada M4 Pro i iPada Air M2, Ołówek Apple drugiej generacji dla najnowszych mini i poprzednich Airs/Pro oraz Ołówek Apple (USB-C) – prawdopodobnie najbardziej uniwersalny z całej gamy. The Model USB typu C współpracuje z niemal każdym iPadem z portem USB-C, co czyni go najbardziej przystępnym cenowo rozwiązaniem własnym dla nowych modeli iPada Air M4 Pro i M2. Co więcej, Amazon właśnie to zrobił upuścił go z powrotem do Wysłano 69 dolarów niski, aby ocenić go za jeszcze mniej. Jest to zgodne z najlepszymi, jakie wyśledziliśmy na Amazon – jedyną opcją, jaką możemy znaleźć za niższą cenę z renomowanego źródła, jest doskonały stan Best Buy lista otwarta pod adresem 60,99 dolarów. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów i ofert dotyczących pozostałej linii Apple Pencil.

Oferty Apple z okazji Dnia Pamięci

Oferty członkowskie Best Buy w dniach: 400 USD zniżki na najnowszego MacBooka Pro, 600 USD zniżki na iPada

***Notatka: Te oferty są dla płatni członkowie My Best Buy Plus lub Total

W ramach wyprzedaży Member Deals Days Best Buy oferuje aż 400 dolarów w oszczędnościach dla członków Plus i Total na Najnowsze maszyny Apple MacBook Pro M3. Widzimy, że konfiguracje spadają o 300 dolarów Amazonka, ale rzadziej zdarza się, że najnowsze laptopy Apple Pro obecnej generacji, które zostały wprowadzone na rynek w listopadzie zeszłego roku, charakteryzują się obniżką o 350 USD, a jeszcze rzadziej spadkiem ceny o 400 USD. Obie poniższe wyróżniające się opcje podcinają teraz Amazon w przypadku członków Best Buy Plus i Total – Wariant 18 GB jest na równi z listą Best Buy, jeśli nie jesteś płatnym członkiem.

Kolejną atrakcją dla osób, które nie interesują się najnowszym i najlepszym iPadem Pro, jest aż do 600 dolarów w oszczędnościach w modelach poprzedniej generacji. Znajdziesz modele 11-calowe, począwszy od 649 dolarów teraz w ulepszonych modelach Wi-Fi + Cell o pojemności 512 GB tak dużo jak 400 dolarów zniżki obowiązująca stawka. The Modele 12,9-calowe szóstej generacji Wi-Fi + Cell z 1 TB i 2 TB pamięci masowej to najgłębsze oferty ze wszystkich, spadające do pełnych 600 USD i zaczynając od 1399 dolarów od zwykłej kwoty 1999 USD i więcej.

Najnowszy 24-calowy iMac M3 firmy Apple kosztuje teraz od 1150 USD (150 USD zniżki na wszystkie konfiguracje)

Amazon oferuje teraz Najnowszy 24-calowy iMac M3 firmy Apple w cenie: Wysłano 1149,99 USD po tobie przypnij kupon na stronie we wszystkich czterech wersjach kolorystycznych podstawowego modelu 256 GB. Wciąż na pełnych obrotach wynoszących 1299 dolarów Najlepsza oferta i obecnie obniżono do 1199 USD za pośrednictwem B&HAmazon oferuje teraz prawie 150 dolarów zniżki na najnowszy komputer stacjonarny Apple typu „wszystko w jednym”. Ta oferta jest porównywalna z naszą wzmianką o Dniu Pamięci i wcześniejszym spadkiem cen, mieszcząc się w granicach 1 dolara od najlepszej ceny, którą wyśledziliśmy w 2024 r. Znajdziesz Modele 10-rdzeniowe widzą to samo 150 dolarów spadek ceny również teraz, obok wybranych kolorów Warianty 10-rdzeniowe 512 GB od 1449 dolarów. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

Oferty na Apple Watch Series 9

Apple Watch Series 9 GPS + Cell i nie tylko za co najmniej 100 USD zniżki

Chociaż wciąż śledzimy imponujące 100 dolarów w oszczędnościach w niemal każdej dostępnej obecnie konfiguracji Apple Watch Series 9 (szczegóły poniżej), nie wspominając o znaczących ofertach na Apple Watch Ultra2Best Buy idzie dzisiaj jeszcze dalej, wprowadzając Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 45 mm Midnight Aluminium, model w dół Wysłano 409 dolarów. Regularnie 529 USD, to w rzeczywistości 120 USD zniżki, jeden z najniższych, jakie kiedykolwiek wyśledziliśmy w modelu Cell 45 mm i najlepszy, jaki możemy znaleźć. Ponieważ wydaje się, że jest to obecnie jedyny styl zapewniający dodatkowe oszczędności, nie wiadomo, jak długo może to trwać.

***Ekskluzywne 30% zniżki na skórzane paski do zegarków Burton Goods dla czytelników 9to5 (najlepsza cena roku)

Obejrzyj 9to5Toys na YouTube:

Subskrybuj 9to5Zabawki Kanał YouTube, na którym znajdziesz wszystkie najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!

Moza R3 za 400 dolarów na Xbox jest wreszcie dostępna! Ale czy warto to kupić? [Video]

Czy Turtle Beach Burst II Air to okazyjna mysz do gier o wadze 47 g za jedyne 99 USD?

Biały bezprzewodowy 2024 SteelSeries Arctis Nova Pro powinien być teraz idealny, prawda? [Video]

Recenzja: Nowa, najwyższej klasy mysz do gier Razer Viper V3 Pro waży zaledwie 54 g [Video]

Recenzja: Insta360 X4 rozpoczyna erę 8K z większą baterią i łatwą w obsłudze edycją mobilną [Video]

Recenzja: Czy pakiet symulatora Turtle Beach VelocityOne Race to uniwersalna sztuczka? [Video]

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment