Lutron dodaje nowy pilot Pico Paddle Remote do swojej linii inteligentnego oświetlenia Caséta


Producent inteligentnego oświetlenia Lutron poszerza swoją ofertę inteligentne przełączniki, które nie wyglądają jak inteligentne przełącznikidodając nowy Pilot Pico Paddle (19,99 USD) do linii inteligentnego oświetlenia Caséta. Bezprzewodowy pilot wygląda jak przewodowy przełącznik, ale może sterować wszystkimi przełącznikami Caséta, inteligentnymi roletami Lutron Serena, przewodowymi wentylatorami, głośnikami Sonos i nie tylko.

Dla niewtajemniczonych, linia Caséta jest jednym z najlepszych rozwiązań dla majsterkowiczów inteligentne przełączniki do sterowania zwykłym oświetleniem LED. Dzieje się tak dzięki solidności Lutron Technologia Clear Connect RFszeroka integracja (Apple Home, Amazon Alexa, Google Home, SmartThings i inne) oraz brak konieczności stosowania przewodów neutralnych, dzięki czemu przełączniki są kompatybilne z większą liczbą domów.

Linia jest jednak droga, zaczynając od ok 60 dolarów za włącznik/wyłączniki wymaga własny most do stosowania jako rozwiązanie oświetleniowe dla całego domu. Oryginalny projekt Caséty był również bardzo charakterystyczny i wyglądał dość technicznie, zawierał ikony i wiele przycisków. Nowy Pico Paddle Remote pasuje do nowego, klasycznego przełącznika łopatkowego, który firma Lutron wprowadziła na rynek w zeszłym roku Inteligentne przełączniki Diva i Claro.

Zaletą jest bardziej znajomy wygląd przełącznika, z którego każdy będzie wiedział, jak go używać, ale z dodatkową funkcjonalnością inteligentnego przełącznika. „To mniej destrukcyjna estetyka” – powiedział mi Adam Mack, menedżer produktu w Caséta Wireless na odprawie przed premierą.

Nowy Pico Paddle Remote to inteligentny bezprzewodowy pilot udający zwykły włącznik światła wiosła.
Zdjęcie: Lutron

Pico można zamontować na ścianie jak zwykły przełącznik.
Zdjęcie: Lutron

Reklama

Nowy Pico Paddle Remote to przeprojektowana wersja jego pilota istniejącego bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania Pico. Można go używać jako samodzielnego pilota, ale w rzeczywistości zaprojektowano go do montażu na ścianie za pomocą standardowej puszki ściennej z przełącznikami, aby uzyskać tradycyjny wygląd. Może pracować jako drugi punkt sterowania dowolnym przełącznikiem Lutron Caséta w pomieszczeniu, zapewniając trójdrożną konfigurację oświetlenia bez konieczności stosowania trójdrożnego okablowania.

Pilot Pico Paddle Remote ma żywotność baterii do 10 lat i może sterować maksymalnie 10 urządzeniami bez połączenia Wi-Fi. Będzie działać ze wszystkimi istniejącymi przełącznikami Caséta i kompatybilnymi akcesoriami, w tym uchwytami ściennymi.

Nowy wygląd zmienia sposób sterowania. Jednokrotne dotknięcie Pico w połączeniu z wyłącznikiem ściemniacza Caséta spowoduje włączenie świateł na dowolnym poziomie ustawionym suwakiem ściemniacza. Jest to niezła aktualizacja w stosunku do poprzedniego Pico, w którym jedno dotknięcie włącza światła do pełnej jasności za każdym razem.

Pilot Pico Paddle Remote jest dostępny w zestawie ze ściemniaczem Diva za 79,95 USD lub osobno za 19,95 USD.

Jeśli dotkniesz Pico dwa razy, światła włączą się z pełną jasnością. Nie ma jednak opcji mikrościemniania, na którą pozwala oryginał. Oryginalny Pico pozostaje do kupienia. Podobnie jak w przypadku tej wersji, nowe Pico również współpracuje Odcienie Lutron Serena linii, aby całkowicie otworzyć, całkowicie zamknąć lub wstrzymać rolety.

Pico Paddle Remote kosztuje 19,95 USD samodzielnie lub 29,95 USD z uchwytem ściennym i płytą ścienną. Pakiet pilota, uchwytu ściennego i inteligentnego ściemniacza Diva (79,95 USD) lub inteligentnego przełącznika Clara (69,95 USD) również zapewnia zniżkę. Produkty będą dostępne w sklepach Best Buy, Lowe’s i The Home Depot od dzisiaj, 7 września, a wkrótce w Amazon.

„Nie mamy harmonogramu, kiedy i czy będziemy wspierać Materię”

Skontaktowałem się z Lutronem w sprawie jego planów na Przyjęcie sprawy; firma jest członkiem Connectivity Standards Alliance, ale jak dotąd nie powiedziała, czy będzie obsługiwać nowy protokół inteligentnego domu. „Nasze stanowisko jest takie samo – choć w przypadku Matter w ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele się zmieniło – jeśli chodzi o korzyści dla klientów, chcemy mieć pewność, że to działa i działa dobrze” – powiedział Mack. „Nie mamy zatem harmonogramu, kiedy i czy będziemy to wspierać”.

Z wiadomościami w tym tygodniu że Samsung i Amazon w końcu dodały pełne wsparcie dla mostowania w materii (w ten sposób najprawdopodobniej produkty Lutron zostaną dodane do standardu) oraz z konkurentami w zakresie inteligentnego oświetlenia Lewiton I Philips Hue zdecydowanie na pokładzie, na Lutron wywierana jest teraz presja, aby wykonała tutaj ruch.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...

Jak wyłączyć opcję „Kliknij tapetę, aby odsłonić pulpit” w systemie macOS

We wtorek Apple wypuściło macOS Sonoma publicznie, a aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji – w tym kilka mniejszych. Jedną z rzeczy, którą...
Advertisment