Loxone ujawnia nowy dzwonek interkomowy – zautomatyzowany dom


Wcześniej Loxone zaprezentował swój nowy dzwonek do drzwi ze zintegrowanym wideodomofonem.

Prawdziwe urządzenie ze szklanym frontem zawiera podświetlany przycisk dzwonka z czujnikiem zbliżeniowym, mikrofon, ukryty głośnik i nową kamerę szerokokątną HD 120 stopni.

Jednostka „bryzgoszczelna” (z certyfikatem IP44) ma profil 16 mm i nie wymaga puszki, zamiast tego wykorzystuje ramę, która ułatwia instalację na prawie każdej powierzchni. Ponadto można go zamontować za pomocą NFC Code Touch, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność.

Nowy sprzęt jest produkowany przez ich Operacja Baudisch w Niemczech, utrzymując projekt i produkcję pod zintegrowaną pionowo kontrolą Loxone.

Po stronie połączeń nowy domofon ma zintegrowaną gałąź drzewa (do 50 urządzeń, maks. 3 W), w tym wyjście 24 V, wraz z połączeniem PoE Ethernet.

Reklama

Dostępne jest szyfrowanie typu end-to-end i obsługa SIP, które umożliwiają rozmowę z gośćmi przy drzwiach za pomocą smartfona lub tabletu zamontowanego na ścianie. Powiadomienia push mogą teraz zawierać obraz gościa, a dzięki zintegrowanej funkcji zamiany tekstu na mowę możesz również wysyłać wiadomości do swoich drzwi.

Nowy domofon dzwonkowy Loxone

Jak sami przyznają, Loxone wywołał dziś swój stary domofon ze względu na jego starożytny styl. Dodalibyśmy do tego również „aparat do śmieci”. Chociaż w Automated Home będziemy musieli z tym żyć, nowi nabywcy z radością powitają to świetnie wyglądające nowe urządzenie w znacznie lepszej cenie. Wideodomofon Loxone będzie dostępny w kolorze białym (nr artykułu: 100484) lub antracytowym (nr artykułu: 100485) za 470 funtów, kiedy zostanie wprowadzony na rynek w sierpniu.

Obejrzyj poniższy film z premiery i odwiedź loxone.com po więcej informacji.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...

Błąd Safari 15 może ujawnić Twoją ostatnią aktywność przeglądania i osobiste identyfikatory

Błąd w Safari 15 może ujawnić Twoją aktywność przeglądania, a także ujawnić niektóre dane osobowe powiązane z Twoim kontem Google, według...

Podobno Intel „Raptor Lake” ma znacznie zwiększać rozmiar pamięci podręcznej

Oczekuje się, że duże pamięci podręczne na matrycy będą głównym czynnikiem wpływającym na IPC i wydajność gier. Nadchodzący procesor AMD Ryzen 7...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!