Los Angeles Chargers umieszcza swój harmonogram sezonów w The Sims


Los Angeles Chargers postanowili rozpocząć ogłoszenie harmonogramu NFL w najbardziej niesamowity sposób: wkładając grupę fanów innych drużyn do basenu i usuwając drabinkę – w Simsy 2Oczywiście.

Być może pamiętacie wideo z harmonogramu publikacji Chargers z zeszłego roku, kiedy zespół mediów społecznościowych zamienił harmonogram w animewraz z odniesieniami do Jeden kawałek, NarutoI Atak na Tytana. W dużej mierze filmy z harmonogramem premier były niezwykle nudne — to dosłownie harmonogram 17 meczów na nadchodzący sezon, zapisany w formacie wideo. Zespoły NFL Czy próbując wprowadzić popkulturę do miksu, tak jak wtedy, gdy Detroit Lions umieściło swoje harmonogram w Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty, a sezon wydawniczy harmonogramu zamienia się w wojnę memów. Chargers to zespół, który regularnie wyróżnia się na tle innych Simy 2 wideo sprawia, że ​​ten rok nie jest inny.

W całym filmie jest mnóstwo niesamowitych pisanek. Jest w nim Taylor Swift i Kansas City Chiefs, Travis Kelce; Rozgrywający New York Jets i słynny teoretyk spiskowy Aaron Rodgers odskakujący od masztu telefonii komórkowej; Chiefs kopie Harrisona Butkera w kuchni po mizoginistycznym i homofobicznym przemówieniu inauguracyjnym; i skrzydłowy Pittsburgh Steelers George Pickens obserwuje, jak zostaje powołany do wojska (również zawiera skradzione pudełko Figurki Pittsburgh Penguins Jaromir Jágr). To dosłownie nie jest nawet połowa, więc to zrobisz chcesz sam obejrzeć i przeanalizować.

Jest to wyraźny lider pod względem premier filmów w tym roku, ale kilka innych drużyn NFL dobrze się bawiło, nawiązując do popkultury. Atlanta Falcons przekształcili wideo z harmonogramu premiery w Ulice ATL, tom. ’24gra dalej Ulica NFL od 2004 r Jaguary z Jacksonville poszedł z odniesienie do X-Men ’97podczas gdy Seattle Seahawks wydał zabawne ogłoszenie w stylu komiksu.

Ale czy ktoś sprostał dziedzictwu zespołu ds. mediów społecznościowych Chargers w zakresie harmonogramu publikacji? Wydaje mi się, że nie.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment