Lokalizacje i mapa suszonego drewna wyrzuconego w FF7 Rebirth


Suszone drewno dryfujące to nieuchwytny składnik rzemieślniczy potrzebny do: Final Fantasy 7: Odrodzenie poboczne zadanie z rozdziału 4, „Utknąć w koleinie”.

Rozpoczniesz „Stuck in the Rut” po rozmowie z Gabem, rolnikiem chocobo z regionu Junon. Wózek Chocobo Gabe’a jest zepsuty, a części potrzebne do jego naprawy może pochodzić wyłącznie od tkacza mieszkającego na klifie. Gdy dotrzesz (i brutalnie obudzisz) ogrodnika, powie ci, że go potrzebuje suszone drewno driftowe do wykonania wspomnianych części i daje mapę pokazującą, gdzie znaleźć zasób.

Rzecz w tym, że mapa Wainwrighta jest nabazgrana i częściowo nieczytelna. Nasz Final Fantasy 7: Odrodzenie przewodnik pokaże Ci, gdzie znaleźć suszone drewno driftowe w Junon i co otrzymasz za ukończenie zadania „Stuck in a Rut”.


Mapa suszonego drewna Driftwood w FF7 Rebirth

Poniżej znajduje się mapa dostarczona przez Wainwrighta. Na tym rysunku ponumerowaliśmy każdy kawałek suszonego drewna; te liczby odpowiadają prawdziwy poniższe mapy pokazujące lokalizacje wysuszonego drewna wyrzuconego na brzeg.

Reklama

Grafika: Wielokąt | Zdjęcia źródłowe: Square Enix/Polygon

Zbliżając się do każdego miejsca, w którym suszone jest drewno wyrzucone na brzeg, uważaj na czerwony znak zapytania pojawiający się nad głową chocobo. Użyj swojego chocobo zapach zdolność (w górę na padzie kierunkowym) do określenia lokalizacji każdego elementu, a następnie miej ją przeszukać (w dół na padzie kierunkowym) ziemię, aby wykopać wysuszone drewno.


Suszona Driftwood Lokalizacja nr 1

Chocobo podchodzi do suszonego kawałka drewna wyrzuconego na brzeg w Junon w Final Fantasy 7 Rebirth obok mapy pokazującej lokalizację wysuszonego kawałka drewna wyrzuconego na brzeg.

Grafika: Wielokąt | Zdjęcia źródłowe: Square Enix/Polygon

Znaleziono pierwszy kawałek wysuszonego drewna tuż obok platformy wydobywczej na północ od Seabreeze Tower. Uważaj, ponieważ pierwszego kawałka suszonego drewna strzegą dwa lotoskrzydłe.


Miejsce suszonego drewna driftowego nr 2

Chocobo stoi obok suszonego kawałka drewna wyrzuconego na brzeg w Final Fantasy 7 Rebirth podczas pobocznego zadania „Stuck in a Rut” w Junon na podzielonym obrazie przedstawiającym mapę identyfikującą lokalizację wyrzuconego drewna.

Grafika: Wielokąt | Zdjęcia źródłowe: Square Enix/Polygon

Znajduje się drugi kawałek suszonego drewna wyrzuconego na brzeg poza opuszczonymi chatami na północny zachód od Wieży Seabreeze, ale zanim dotrzesz do wejścia do Under Junon.


Miejsce suszonego drewna driftowego nr 3

Chocobo stoi obok kawałka suszonego drewna wyrzuconego na drogę w Junon w Final Fantasy 7 Rebirth na podzielonym obrazie z mapą pokazującą lokalizację wysuszonego drewna wyrzuconego na brzeg w ramach zadania pobocznego „Stuck in a Rut”.

Grafika: Wielokąt | Zdjęcia źródłowe: Square Enix/Polygon

Trzeci kawałek suszonego drewna wyrzuconego na brzeg znajduje się w po wschodniej stronie drogi prowadzące na północ, z dala od farmy, na której kłócisz się z czekoladowym Junonem.


Nagrody za „Utknięcie w rutynie” w FF7 Rebirth

Za ukończenie zadania „Stuck in a Rut” otrzymasz 10 sztuk cedru kondorowego, 10 sztuk łagodnego dębuoraz Bransoletka Straży Królowej. Będziesz także mógł szybko podróżować pomiędzy Junon a Grasslands, rozmawiając z Gabe’em na jego ranczu. Wreszcie zwiększysz swoją pozycję w relacji z Aerith.


Świat Final Fantasy 7: Odrodzenie jest ogromny, ale jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy dla Ciebie wsparciem. Mamy Przewodnik dla początkującychpodsumowanie nagrody za zawartość pobocznąA podział długości gryoraz wyjaśnienie, jak planować z wyprzedzeniem Data na złotym spodku.

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych przewodników, takich jak znajdowanie rzeczy, np tyrolki na Costa del Sol, żołnierzy w Junonalbo Tonberry Król szefem w Corelu, my też je mamy. Lub jeśli kochasz Krew królowejmamy obszerną listę kart i sposobów ich zdobycia.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Telewizory Samsung Frame inspirowane sztuką są teraz tańsze nawet o 1000 dolarów

Każdy może lubić oglądanie filmów na dużym ekranie, ale potężny panel po wyłączeniu tylko razi w oczy. Dlatego Telewizor Samsung Frame stało...

Nowy elektryczny robot Atlas firmy Boston Dynamics wytwarza koszmarne paliwo

Firma Boston Dynamics chciała, aby nowa wersja pokazała, że ​​Atlas może zachować humanoidalną formę, nie ograniczając „sposób poruszania się dwunożnego robota”. Nowa...

Szczegóły edycji kolekcjonerskiej Homeworld 3

Po dwumiesięcznym opóźnieniu, Świat ojczysty 3 jest gotowa do premiery 13 maja, ale możesz zagrać w nią trzy dni wcześniej dzięki...
Advertisment