Lokalizacja króla Dorephana w „Wskazówkach do nieba” w grze Tears of the Kingdom


Lokalizacja króla Dorephana jest częścią eksploracji Domeny Zory i „Zadanie Wskazówki do nieba”. w głównej historii The Legend of Zelda: Łzy królestwa.

To wszystko jest częścią długiego „Sydon z Zory” linię zadań, która ostatecznie zaprowadzi cię aż do Świątynia Wody.


Jak rozpocząć „Wskazówki do nieba”

Teraz, kiedy znalazłeś Jezioro Totozanim udasz się do „kraina niebiańskich ryb”, musisz znaleźć króla Dorephana, monarchę, który przewodzi ludowi Zora.

Niektóre dzieciaki bawią się wokół jego tronu w Domenie Zory i dyskutują, gdzie go znaleźć, ale nie chcą o tym rozmawiać, kiedy jesteś w pobliżu. Udaj się do sali tronowej i przekraść się koło nich, zbliżając się do nich zza tronu. Pozostań w kucki i poruszaj się powoli żeby uniknąć wykrycia. Gdy będziesz wystarczająco blisko, będziesz mógł podsłuchiwać.

Reklama


Gdzie znaleźć lokalizację króla Dorephana

Słuchając dzieci, uczysz się Król Dorefan ukrywa się za wodospadem, które jest dla niego częstym miejscem odpoczynku. Możesz wejść do dziury, aby wpaść na króla Dorephana w poniższej lokalizacji w pobliżu jeziora Lulu:

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom podzielony obraz przedstawiający wejście do kryjówki króla Dorephona oraz mapę pokazującą lokalizację w pobliżu jeziora Lulu.

Król Dorephon ukrywa się za wodospadem w pobliżu jeziora Lulu.
Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Dorefan powie ci, dlaczego się ukrywa i zauważy, że „znak króla” odnosi się do Królewskiej Łuski, i da ci pięć, zauważając, że jeśli je zgubisz, możesz wrócić do niego po więcej. Ładny!

Teleportuj się z powrotem do Świątynia Ihen — czas znaleźć Kraina Podniebnej Ryby i wodny most.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

KDE Slimbook V wprowadzony przed wprowadzeniem Plazmy 6

Slimbook Spain zaprezentował swoje „KDE Slimbook V„ modelu do publicznej wiadomości — firma współpracowała z KDE, międzynarodową społecznością wolnego oprogramowania. Środowisko graficzne Plasma...

Wiceprezes SK Hynix ujawnia, że ​​wielkość produkcji HBM na rok 2024 została wyprzedana

Wiceprezes SK Hynix, Kitae Kim, przewodniczy działowi sprzedaży i marketingu HBM (S&M) firmy – oficjalny profil na blogu przywódców ujawnia, że ​​dyrektor odegrał...

Google zawarł umowę z Redditem w sprawie danych szkoleniowych AI

Współpraca zapewni Google dostęp do interfejsu API danych Reddit, który dostarcza treści w czasie rzeczywistym z platformy Reddit. Zapewni to „Google skuteczny...
Advertisment