Lokalizacja i opis przejścia Simosiwak Shrine w Zelda: TOTK


Sanktuarium Simosiwak jest sanktuarium na The Legend of Zelda: Łzy królestwa‘S Wyspa odwagi w Niebo Wielkiego Lasu Hyrule region.

Nasz poradnik pomoże Ci znaleźć Sanktuarium Simosiwak lokację, rozwiąż zawarte w niej zagadki i przeprowadzi Cię przez „Poligon doświadczalny: gasną światła” wyzwanie zebrać skrzynię i Światło Błogosławieństwa.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona lub interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Lokalizacja świątyni Simosiwak

The Sanktuarium Simosiwak jest włączony Wyspa odwagijedna z podniebnych wysp w Niebo Wielkiego Lasu Hyrule region. Dokładne współrzędne to (0163, 1973, 0759).

Aby dostać się na wyspę Bravery Island, która jest jednocześnie miejscem, w którym można znaleźć część superprzydatnych Zestaw zbroi szybowcowejudaj się do Thyphlo ruiny Skyview Tower, wystartować w powietrze i lecieć na paralotni na południe. Wyląduj na wyspie w kształcie koła, najdalej na południe od grupy czterech. (Istnieje również prostsza trasa, jeśli odblokowałeś pobliskie Świątynia Mayim; można po prostu paralotni z Archipelag nieba North Hyrule.)

Reklama

Opis przejścia świątyni Simosiwak

Ta kapliczka to wyzwanie „Pola doświadczalne”, więc na początku zostaniesz pozbawiony swojego wyposażenia. Jakby utrata ubrania i zbroi nie wystarczyła, świątynia Simosiwak pogrąża cię w prawie całkowitej ciemności. Chyba dlatego ten test nazywa się „Lights Out”, co?

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

1. Zejdź po małych schodach i podnieś dwa lekkie tarcze i drewniany patyk po lewej stronie. Po tym słabo oświetlonym pokoju otwierającym będziesz zmierzać w ciemność; naciśnij ZL, aby podnieść swoją tarczę i świecić przed tobą jej światłem.

2. Jest Skonstruować po lewej, świecąc w ciemność czerwonym promieniem oka. Ma własną świetlistą tarczę, którą będzie świecić w twoje oczy; nie będzie szczególnie agresywny, przynajmniej dopóki nie zaatakujesz. A będziesz musiał: Pokonanie konstruktów jest sposobem na rozwiązanie tej świątyni.

Link używa lekkiej tarczy, aby oświetlić promień ciemności świątyni Simosiwak;  po jego lewej stronie patroluje Konstrukt Żołnierza, którego jedynym światłem jest czerwony promień oka

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

3. O ścianę przy tym Konstrukcie opiera się długi kij i stara drewniana tarcza. Chwyć je i użyj ich do pokonania tego pierwszego wroga. Podnieś jego rzeczy i skorzystaj z okazji Bezpiecznik róg Konstruktu do jednego z drewnianych patyków, które podniosłeś.

4. Idź dalej w ciemność, szukając po drodze kolejnych konstruktów. To nie jest bardzo duże pomieszczenie i zostały jeszcze tylko dwa Konstrukty do walki, ale jesteś słabo uzbrojony, więc bądź ostrożny.

Po wytrąceniu maczugi emitującej płomienie z ręki konstruktu-żołnierza, Link używa jej, by zadać śmiertelny cios w świątyni Simosiwak

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

5. Kolejny konstrukt znajduje się nieco dalej w głąb kapliczki i jest silniejszy od pierwszego; podkradnij się do niego, aby wylądować Podstęp Jeśli możesz. Ma klub emitujący płomienie, dzięki któremu uniknęliśmy płomieni parowanie i używanie Flurry Rush. Nawiasem mówiąc, w pobliżu znajdują się dwa urządzenia Flame Emitter, w rogach przylegających do miejsca, w którym ten konstrukt patroluje. Połączyliśmy oba te urządzenia z drewnianymi patyczkami.

W ciemności Świątyni Simosiwak Link zakrada się do Konstruktu Żołnierza, który jest odwrócony od niego i otoczony rubinami

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

6. Rozejrzyj się po ciemku za schodami i skieruj się w stronę ostatniego konstruktu w pomieszczeniu. Ponownie, jeśli potrafisz być ukradkiem i Podstęp, to zmniejszy masę obrażeń. Ten Konstrukt będzie strzelał do Ciebie ognistymi kulami z Wędka ognia; jest również otoczony trzema rubiny. Po pokonaniu ostatniego konstruktu otworzą się wrota z tyłu pomieszczenia.

Link zabiera Bright Elixir do skrzyni na końcu świątyni Simosiwak

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

7. Przejdź przez bramę i otwórz skrzynię, w której znajduje się m.in jasny eliksir który daje efekt blasku (bardzo odpowiedni dla tej świątyni). Po złapaniu go skieruj się do przodu, aby aktywować pieczęć i otrzymać Światło Błogosławieństwa.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Premiera nowej niespodzianki w grze Elder Scrolls na Androida

Nowa gra osadzona w serii The Elder Scrolls jest już dostępna na urządzenia z systemem Android za pośrednictwem Sklep Google Play....

Bloomberg: Apple prowadził rozmowy z Microsoftem na temat przejęcia Bing w 2020 roku

W miarę postępów w sprawie antymonopolowej prowadzonej przez Departament Sprawiedliwości przeciwko Google, wciąż dowiadujemy się więcej na temat umowy Apple z firmą na...

Jak zdobyć wszystkie zakończenia w Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Istnieją cztery różne Cyberpunk 2077: Widmowa Wolność zakończenia, a osiągnięcie każdego z nich wymaga podjęcia kilku kluczowych decyzji. W...
Advertisment