Logitech wprowadza nowe klawisze MX i Wave przeznaczone dla komputerów Mac


Logitech ogłosił w tym tygodniu nowe produkty zaprojektowane specjalnie dla użytkowników komputerów Mac. Firma ponownie wprowadza na rynek niektóre ze swoich najpopularniejszych akcesoriów, w tym klucze MX Keys S i Ergo Wave Keys, z ekskluzywnym układem i funkcjami dla systemów macOS i iOS.

Produkty Logitech przeznaczone dla komputerów Mac

„Logitech angażuje się w dostarczanie innowacyjnych, zorientowanych na użytkownika rozwiązań, które płynnie się integrują
z ekosystemem Apple i zostały zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju” – powiedziała Delphine Donné,
Wiceprezes ds. rozwiązań do osobistej przestrzeni roboczej w firmie Logitech. „Nasze portfolio Zaprojektowane dla komputerów Mac umożliwia użytkownikom Apple uwolnienie ich twórczego potencjału i cieszenie się wygodą przy biurku przez cały dzień, bez poświęcania kompatybilności i wyglądu komputerów Mac”.

Produkty Logitech MX cieszą się już dużą popularnością wśród użytkowników komputerów Mac. Dlatego firma pracowała nad jeszcze większym zintegrowaniem swoich akcesoriów z ekosystemem Apple. Klawiatury, takie jak MX Keys S, MX Keys Mini i Ergo Wave Keys, zostały zaktualizowane o dedykowane układy i kolory klawiatury dla systemu macOS, które uzupełniają produkty Apple.

Dla niewtajemniczonych: MX Keys S to bezprzewodowa klawiatura skupiająca się na produktywności i precyzji pisania. Jest ładowany przez USB-C i ma podświetlane klawisze z automatyczną jasnością. MX Keys Mini to prawie ten sam produkt, ale bez klawiatury numerycznej. Klawisze Ergo Wave mają ergonomiczny kształt – recenzję możecie przeczytać tutaj 9 do 5Mac.

Myszy Logitech, takie jak MX Anywhere 3S i MX Master 3S, również zostały zaktualizowane, aby lepiej współpracowały z systemem macOS. Ponadto użytkownicy mogą pobrać aplikację Logi Options+, aby skonfigurować inteligentne działania na klawiaturach i myszach Logitech.

Reklama

Nowe produkty można już zamawiać w sklepie Sklep internetowy Logitecha. Możesz również kup najnowsze produkty Logitech na Amazon.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wesoła, inteligentna lampa Philips Hue o wschodzie słońca nosi nazwę Twilight

Philips Hue następna inteligentna lampka nocna podobno będzie nosił nazwę „Zmierzch”. Lampa będzie wyposażona w dwa przyciski na górze służące do zasilania,...

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...
Advertisment