Logitech ogłasza Combo Touch dla iPada Air M2 i iPada Pro M4


Śledząc zapowiedź nowych iPadów we wtorekFirma Logitech ogłosiła dzisiaj nową wersję swojej popularnej obudowy z klawiaturą Combo Touch iPad Air M2 i iPada M4 Pro. To akcesorium stanowi doskonałą alternatywę dla klawiatury Apple Magic Keyboard, ponieważ zawiera także pełnowymiarową klawiaturę i wielodotykowy gładzik.

Logitech Combo Touch dla iPada Air M2 i iPada Pro M4

„Logitech Combo Touch jest teraz dostępny w przeprojektowanym nowym iPadzie Air oraz cienkim i lekkim nowym iPadzie Pro. Wykonane z trwałych i najwyższej jakości materiałów nowe modele Combo Touch są najcieńszymi i najlżejszymi modelami w historii” – podała firma w komunikacie prasowym.

Dla niewtajemniczonych: Logitech Combo Touch to etui na iPada z własną klawiaturą i gładzikiem. Wyróżnia się wszechstronnością, ponieważ klawiaturę można odłączyć, a podstawka umożliwia wiele trybów użytkowania. Możesz dostosować obudowę pod preferowanym kątem do pisania, szkicowania, czytania i oglądania filmów.

Akcesorium nie wymaga parowania ani ładowania, ponieważ wykorzystuje energię iPada poprzez złącze Smart Connector. Warto dodać, że jego klawiatura posiada podświetlenie oraz klawisze skrótów. Posiada również uchwyt na Apple Pencil. Logitech sprawił, że akcesorium jest cieńsze i lżejsze, a jednocześnie ma największy gładzik w obudowie Combo Touch.

Combo Touch to nowość iPad Air M2 I iPada M4 Pro jest dostępny w rozmiarach 11- i 13-calowych oraz w kolorze grafitowym (dla iPada Pro) i Oxford Grey (dla iPada Air).

Reklama

Ceny i dostępność

  • Combo Touch dla iPada Pro 13 cali: 259,99 dolarów
  • Combo Touch dla iPada Pro 11 cali: 229,99 dolarów
  • Combo Touch dla iPada Air 13 cali: 229,99 dolarów
  • Combo Touch dla iPada Air 11 cali: 199,99 dolarów

Klienci mogą je teraz zamawiać za pośrednictwem serwisu Sklep internetowy Logitecha Lub Apple.com. Na Amazon znajdziesz także Logitech Combo Touch dla innych modeli iPadów.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment