Logitech G wprowadza na rynek mikrofony Yeti nowej generacji i lampy LitraLogitech G, marka firmy Logitech i wiodący innowator technologii i sprzętu do gier, wypuściła dzisiaj trzy nowe produkty do przestrzeni gier i transmisji strumieniowej: mikrofon Logitech G Yeti GX, mikrofon Logitech G Yeti Orb i lampę Logitech G Litra Beam LX. Nowe mikrofony Yeti i światło Litra zostały zaprojektowane tak, aby spełniać specyficzne potrzeby streamerów gier i twórców treści, wykorzystując dźwięk w stylu transmisji i profesjonalny sprzęt oświetleniowy, a także płynnie współpracują ze sobą za pośrednictwem oprogramowania G Hub firmy Logitech, umożliwiając im dostarczanie doskonałej zawartości ich społeczność.

Oparty na kultowej konstrukcji Yeti, Yeti GX to wysokiej klasy mikrofon do gier w stylu transmisji, wyposażony w technologię dynamicznej kapsuły, która zapewnia niezrównaną jakość dźwięku. Charakteryzuje się superkardioidalnym wzorem odbioru, który podnosi głos, jednocześnie eliminując hałas z pomieszczenia, kliknięcia klawiatury i inne dźwięki tła. Yeti GX umożliwia sterowanie wzmocnieniem mikrofonu jedną ręką poprzez sprytne wykorzystanie kółka przewijania myszy do gier Logitech G. Użytkownicy mogą z łatwością ustawić wzmocnienie i jednym naciśnięciem pokrętła zastosować funkcję Smart Audio Lock Yeti GX, aby zapobiec przesterowaniu i zredukować zakłócenia w tle dzięki potężnemu wbudowanemu procesorowi DSP.

Yeti GX to mikrofon USB typu plug-and-play, umożliwiający łatwą konfigurację i przesyłanie strumieniowe. Yeti GX jest również kompatybilny z wysięgnikiem Blue Compass, a wkrótce także zaktualizowaną wersją ramienia Compass firmy Logitech G.

Yeti Orb to elegancki mikrofon do gier, który zapewnia najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku i łatwość obsługi dzięki płynnemu połączeniu USB typu plug-and-play. Zaprojektowany dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają transmisję strumieniową, Yeti Orb jest wyposażony w niestandardową kapsułę pojemnościową z kardioidalnym wzorem odbioru, który koncentruje się na Twoim głosie, redukując rozpraszające kliknięcia klawiszy i hałas w tle.

Obydwa nowe mikrofony wykorzystują technologię Blue VO!CE, dostępną za pośrednictwem oprogramowania GHUB, która zapewnia filtry głosu w czasie rzeczywistym, które dodatkowo redukują szumy i sprawiają, że Twój głos brzmi bogatszy, czystszy i bardziej profesjonalny. Blue VO!CE posiada również filtry działające w czasie rzeczywistym, które eliminują hałas, wygładzają poziomy głośności i wydobywają najlepsze cechy głosu.

Litra Beam LX to dwustronna latarka do strumieniowego przesyłania strumieniowego RGB z technologią TrueSoft firmy Logitech G do kształtowania i kierowania światłem, dzięki czemu każdy może zawsze wyglądać jak najlepiej. Technologia TrueSoft zapewnia kinową dokładność kolorów i zaawansowaną dyfuzję, eliminując ostre cienie z regulowaną jasnością; temperatury barwowe od ciepłego światła świec po chłodny niebieski (2700 K – 6500 K) i ustawienia RGB. Certyfikowany, bezpieczny do całodniowego przesyłania strumieniowego, Litra Beam LX spełnił najsurowsze wytyczne testowe UL.

Te trzy nowe produkty wykorzystują technologię LIGHTSYNC RGB firmy Logitech G, która zapewnia głębsze zanurzenie się w grze. Dostępna w oprogramowaniu GHUB funkcja LIGHTSYNC synchronizuje kolory i oświetlenie w celu uzyskania niestandardowych efektów, ożywiając konfigurację gry dzięki wciągającemu i reaktywnemu oświetleniu, pełnozakresowej animacji i nie tylko. Możesz także z łatwością zsynchronizować oświetlenie wszystkich mikrofonów, świateł, myszy, klawiatur i zestawów słuchawkowych obsługujących technologię LIGHTSYNC.

Reklama

Ponadto Logitech G ogłasza pełną obsługę wszystkich urządzeń obsługujących technologię LIGHTSYNC z funkcją Dynamic Lighting w systemie Windows 11, gdy tylko stanie się ona dostępna. Windows Dynamic Lighting to nowe narzędzie do oświetlenia RGB w systemie Windows 11, które umożliwia użytkownikom koordynację efektów w produktach obsługujących RGB wielu marek. Ta nowa funkcja rozszerza i tak już potężne sterowanie LIGHTSYNC dla urządzeń takich jak myszy, klawiatury i zestawy słuchawkowe Litra Beam LX i Logitech G, zapewniając całkowicie ujednoliconą, wciągającą rozgrywkę.

„Wspólnie eksperci ds. projektowania i inżynierii w Logitech G stworzyli wyjątkowy mikrofon do gier z profesjonalną jakością dźwięku i szeregiem funkcji dostosowanych do potrzeb graczy” – powiedział Vincent Borel, szef działu gier PC i produktów dla twórców w Logitech G. „Rozumiemy, że że gracze chcą angażować się i dzielić się swoimi doświadczeniami z publicznością. Dla tych, którzy grają, aby być widzianymi, jest to sprzęt, który umożliwia im wspólną zabawę i wyrażanie siebie wobec swoich społeczności.

Projektowanie dla pozytywnej przyszłości
Firma Logitech angażuje się w tworzenie bardziej sprawiedliwego i pozytywnego dla klimatu świata, aktywnie pracując nad zmniejszeniem naszego wpływu na emisję dwutlenku węgla. Konstrukcja tych nowych produktów do gier sprawia, że ​​jest to wybór, z którym możesz czuć się dobrze. Części plastikowe obejmują certyfikowane tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu pokonsumenckiego, aby dać drugie życie plastikom pochodzącym ze starej elektroniki użytkowej po zakończeniu użytkowania – co najmniej 74% w przypadku Yeti Orb, 68% w przypadku Yeti GX i 48% w przypadku Litra Beam LX.

Opakowanie papierowe pochodzi z lasów posiadających certyfikat FSC i innych kontrolowanych źródeł. Wybierając ten produkt wspierasz odpowiedzialne zarządzanie lasami świata.

Wszystkie produkty Logitech G mają certyfikat neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla i w miarę możliwości podczas produkcji korzystają z energii odnawialnej. Gdy kupisz produkt Logitech G, ślad węglowy tego produktu zostanie zmniejszony do zera dzięki wspieraniu leśnictwa, odnawialnych źródeł energii i społeczności dotkniętych zmianami klimatycznymi.

Ceny i dostępność
Yeti GX (149,99 USD / 159,99 EUR) i Yeti Orb (59,99 USD / 69,99 EUR) są dostępne w kolorze czarnym, a Litra Beam LX (149,99 USD / 159,99 EUR) w kolorze grafitowym na LogitechG.com, Best Buy i Amazon w USA i Kanadzie oraz wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment