Lista nagród Intel i zawartości pobocznej FF7 Rebirth World


Jest mnóstwo pobocznych treści do zrobienia Final Fantasy 7: Odrodzeniei może to być przytłaczające, szczególnie biorąc pod uwagę jak długa jest ta gra. Nie da się określić, którymi elementami eksploracji otwartego świata warto się zająć, a które w rzeczywistości są obowiązkowe.

Jeśli jesteś kompletistą, być może i tak skończysz na robieniu wszystkiego, ale całą tę ciężką pracę wykonaliśmy już za Ciebie. Poniżej szczegółowo opisujemy, jakie nagrody otrzymasz za każde z zadań eksploracji otwartego świata Final Fantasy 7: Odrodzeniedzięki czemu możesz sam określić, czy są warte Twojego czasu.


Nagrody Chadley World Intel w FF7 Rebirth

Każda czynność powiązana z ikoną umieszczoną na Twojej mapie przez Chadleya nagrodzi Cię pewnymi nagrodami Impreza EXP jak również punkty danych spędzić w jego sklepie. Po ukończeniu wiele z nich staje się także punktami szybkiej podróży. Całkowite ukończenie światowych informacji wywiadowczych dla regionu da ci osiągnięcie dla tego obszaru.

Może to być wystarczająca zachęta do poszukiwania tych rzeczy, ale jeśli nie, oto bardziej szczegółowe nagrody, które otrzymasz za każdy rodzaj aktywności:

Wieże (aktywacja Intel)

Reklama

Zdjęcie: Square Enix przez Polygon

Nie dają one od razu nagród, ale powodują pojawienie się na mapie innych pobliskich punktów wywiadowczych. Nadal możesz uzyskać dostęp do tych punktów bez wieży, po prostu nie będą one widoczne na twojej mapie. Wieże te zazwyczaj mają również pudełka z Medalami Moogle’a.

Zadania bojowe (Fiend Intel i Classified Intel)

Cloud mierzy się z Królem Tonberry w FF7 Rebirth

Zdjęcie: Square Enix przez Polygon

Za każdy ukończony duet zadań bojowych odblokujesz nowe scenariusze walki w symulatorze walki Chadleya. Niektóre zadania bossów (w których musisz pokonać jednego specjalnego potwora, zwanego „Tajnymi danymi wywiadowczymi”) nagradzają cię określonymi przedmiotami potrzebnymi do ukończenia zadań pobocznych.

Nie musisz wykonywać wszystkich trzech celów w Fiend Intel, aby oznaczyć dane wywiadowcze jako ukończone, ale stracisz Party EXP, jeśli nie wykonasz wszystkich trzech.

Przywołaj kryształy (Boski Intel)

Kryształowa kapliczka przywołania na Costa del Sol w Final Fantasy 7 Rebirth

Zdjęcie: Square Enix przez Polygon

Znalezienie boskich informacji osłabia walki przywoławcze w symulatorze walki Chadleya. Ponieważ musisz ukończyć odpowiednie wezwanie w bitwie, zanim będziesz mógł zdobyć do niego materiał, zdobycie wszystkich trzech znacznie ułatwi ci walkę. W większym stopniu wzmacniają także twoje przywołania.

Pamiętaj, że potrzebujesz wszystkie sześć wezwań aby ukończyć linię zadań Protorelic.

Źródła Życia (Wyprawa Intel)

Źródło życia w Costa del Sol w Final Fantasy 7 Rebirth

Zdjęcie: Square Enix przez Polygon

Za każde dwa znalezione źródła życia odblokujesz wiedzę o okolicy i jedno i drugie miejsce wykopalisk lub „tajne dane wywiadowcze”. Miejsca wykopalisk odblokowują więcej możliwych do wytworzenia przepisów na transmuter przedmiotów. Tajne pokazuje lokalizację i pozwala walczyć z potworem wysokiego poziomu – takim jak Tonberry Król.

Protoreliki (fenomen Intel)

Obszar protoreliczny w Costa del Sol w Final Fantasy 7 Rebirth, przybierający formę w reaktorze pokrytym kaktusami

Zdjęcie: Square Enix przez Polygon

Protoreliki oferują inny rodzaj rozgrywki w każdym regionie, ale zazwyczaj wiąże się z nimi pewna wiedza i minigra. Na przykład w regionie Junon będziesz musiał zagrać w Fort Condor, ale w Corel będziesz musiał rozegrać konkretną minigrę polegającą na polowaniu na kaktuary.

Niektóre z nich, jak Protorelic z Grasslands, posiadają historię z postaciami pobocznymi Remake Final Fantasy 7podczas gdy inne, takie jak Protorelic Cosmo Canyon, rzucają cięższą historię na temat głównej obsady.

Ukończenie pełnej linii zadań Protorelic zapewni dużą nagrodę: a wezwaća także możliwość ich wytworzenia akcesoria do późnej gry.

Moghouse (Moogle Intel)

Dom moogle w Costa del Sol w Final Fantasy 7 Rebirth

Zdjęcie: Square Enix przez Polygon

W miarę odnajdywania większej liczby domów Moogle ich ranga rośnie, umożliwiając zakup większej liczby towarów za medale Moogle. Co najważniejsze, możesz kupić książki, które dają punkty umiejętności określonej postaci.

Będziesz także musiał zrobić co najmniej cztery Moghouses, aby ukończyć jedno z zadań pobocznych, ale nie ma znaczenia, które cztery zrobisz.

Miejsca wykopalisk (Wykopy Intel)

Chocobo węszy wokół wykopalisk w Final Fantasy 7 Rebirth

Zdjęcie: Square Enix przez Polygon

Kopanie z chocobos w tych obszarach da ci nowe chipy transmuterowe, umożliwiające wytwarzanie większej liczby przedmiotów. Miejsca wykopalisk są również niezbędnymi etapami niektórych zadań pobocznych.


Inne nagrody za zawartość poboczną w FF7 Rebirth

Te poboczne treści nie są częścią danych wywiadowczych Chadleya, ale mimo to pojawiają się na twojej mapie. Obydwa dają różne nagrody.

Krew królowej

Krew Królowej, Final Fantasy 7: Odrodzenienajbardziej mięsistą działalnością poboczną jest karciana bitwa pełna dziesiątek kart i skomplikowanych strategii budowania talii. Zarobisz ok Karta Krwi Królowej kiedy po raz pierwszy pokonasz przeciwnika. Przekroczenie progu pokonanych przeciwników zwiększy Twoje Ranga Krwi Królowej i odblokuj mecze przeciwko wysokopoziomowi przeciwnicy Krwi Królowej.

Chociaż Krew Królowej jest w większości opcjonalna, od czasu do czasu będziesz musiał rozegrać mecz, aby wykonać zadania poboczne. (W głównym wątku fabularnym odbywa się także turniej. Wygranie go zapewnia: trofeum dla Twoich przedmiotów kolekcjonerskich.) Wreszcie, Queen’s Blood to coś więcej niż tylko odwrócenie uwagi: z minigrą powiązana jest cała osobna fabuła.

Fotospoty

Znalezienie wszystkich fotospotów Snapa zapewni Ci zysk osiągnięcie I trofeum dla Twoich przedmiotów kolekcjonerskich. Jeśli porozmawiasz ze Snapem, zaznaczy on dla ciebie fotospot na twojej mapie, co sprawi, że będzie to całkiem łatwy cel do wykonania.

Zadania poboczne

Zadania poboczne — to te oznaczone zielonymi ikonami na mapie — zapewniają mnóstwo nagród, w tym mnóstwo Księgi EXP i umiejętności dla członków swojej partii. Niektórzy mogą nagrodzić cię bronią lub kartami Krwi Królowej. Co najważniejsze, każde zadanie poboczne będzie nagradzać punktami związku z dowolną postacią występującą w tym zadaniu, co określa, z kim pójdziesz na randkę w trakcie zadania. Złoty spodek sekwencje.


Świat Final Fantasy 7: Odrodzenie jest ogromny, ale jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy dla Ciebie wsparciem. Mamy Przewodnik dla początkującychA podział długości gryoraz wyjaśnienie, jak planować z wyprzedzeniem Data na złotym spodku.

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych przewodników, takich jak znajdowanie rzeczy, np tyrolki na Costa del Sol, żołnierzy w Junonalbo Tonberry Król szefem w Corelu, my też je mamy. Lub jeśli kochasz Krew królowejmamy obszerną listę kart i sposobów ich zdobycia.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment