Lista misji kampanii MW3 – jak długo trwa kampania w Modern Warfare 3?


The Modern Warfare 3 kampania widzi, jak śledzisz kapitana Price’a i grupę zadaniową 141 w ich polowaniu na Władimira Makarowa. Pokonywanie misji kampanii to nie tylko kwestia narracji czy dreszczyku emocji: ukończenie misji również dać ci nagrody W Modern Warfare 3tryb wieloosobowy.

W tym celu zebraliśmy całość Modern Warfare 3 lista misji kampanii plus nagrody dla wielu graczy, które otrzymujesz za każdą misję, wraz z wyjaśnieniem ile czasu zajmuje pokonanie Modern Warfare 3 kampania.


Jak długo trwa kampania MW3?

Możesz ukończyć Modern Warfare 3 kampanię na czterech poziomach trudności, w kolejności od najłatwiejszego do najtrudniejszego: rekrut, regularny, hartowanyI weteran. Mają one bezpośredni wpływ na czas potrzebny na ukończenie Modern Warfare 3 kampanii, ponieważ wpływają one na to, ile obrażeń zadajesz i jakie możesz przyjąć przed śmiercią.

Jako odniesienie, na zwykłym poziomie trudności, to trwa pięć do siedmiu godzin aby ukończyć Modern Warfare 3 kampania. Na standardowym poziomie trudności będziesz musiał rozsądnie korzystać z osłony w walce, ale nie zginiesz też od kilku kul.

Naliczanie kredytów zajmie znacznie więcej czasu, jeśli jesteś ukończony i chcesz pobiegać, próbując zdobyć wszystkie osiągnięcia — na przykład trudne Winda nieczynna, Strzał zablokowanyLub Powrót na pole trofea — lub poświęć czas na znalezienie każdej broni i przedmiotu na poziomach przypominających otwarty świat.


Lista misji kampanii MW3 — wszystkie misje i nagrody w trybie wieloosobowym

Reklama

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

Aby ukończyć Modern Warfare 3 kampania, oficjalnie musisz ukończyć 14 misji. Jedna misja, „Odliczanie”, nie jest wymieniona w menu kampanii gry — następuje po ostatniej, „Koń trojański”. Długość każdego Modern Warfare 3 misja różni się w zależności od rodzaju misji.

Ukończenie tych misji to dobra okazja, aby nie tylko dowiedzieć się, co dzieje się z ludźmi z Task Force 141, ale także zdobyć nagrody do wykorzystania w trybach wieloosobowych, takie jak tokeny XP. W Modern Warfare 3istnieją dwa rodzaje misji:

 • Misje liniowe, w którym dotarcie do jego końca ogranicza się do jednej, z góry określonej ścieżki. Są to bardziej tradycyjne misje, do których przyzwyczajeni są doświadczeni gracze Call of Duty.
 • Otwarte misje bojowenowość w Call of Duty z Modern Warfare 3. Chociaż masz konkretne cele, to od Ciebie zależy, jak je osiągniesz. Możesz eksplorować mapę i wypróbowywać różne podejścia do ukończenia misji, dostosowując wyposażenie podczas gry (lub powtarzania) w oparciu o odblokowane przedmioty. Poza tym możesz korzystać z pojazdów, a nawet znajdować Działka Strażnicze lub UAV do wykorzystania podczas misji.

Menu pokazuje graczowi wybieranie wyposażenia dla misji Reaktor w kampanii MW3.

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

Tutaj jest pełna lista wszystkich Modern Warfare 3 misje kampanii. Oznaczyliśmy także, które z nich są misjami w trybie Otwartej Walki oraz ile przedmiotów i broni można odkryć na każdej mapie. Na koniec dodaliśmy nagrody w trybie wieloosobowym, które otrzymasz za ukończenie każdej misji:

 • Operacja 627 (Nagrody w trybie wieloosobowym: Oddech karty telefonicznej)
 • Cenny ładunek – Misja Otwartej Walki, 21 przedmiotów i broni do odkrycia (nagrody w trybie wieloosobowym: żeton XP na 30 minut, żeton XP na broń na 30 minut)
 • Reaktor – Misja Open Combat, 29 przedmiotów i broni do odkrycia (nagrody w trybie wieloosobowym: Operator Corso)
 • Ładunek (Nagrody w trybie wieloosobowym: Karta telefoniczna Ghillie Guy)
 • Głęboka osłona (Nagrody w trybie wieloosobowym: żeton XP na 30 minut, żeton XP na broń na 30 minut)
 • Pasażer
 • Miejsce awarii – Misja Open Combat, 10 przedmiotów i broni do odkrycia (nagrody w trybie wieloosobowym: Operator Pathfinder)
 • Temperatura zapłonu (Nagrody w trybie wieloosobowym: Karta telefoniczna Troxic Drip)
 • Oligarcha – Misja Otwartej Walki, 21 przedmiotów i broni do odkrycia (nagrody w trybie wieloosobowym: żeton XP na godzinę, żeton XP na broń na godzinę)
 • Wieżowiec – Misja Open Combat, 19 przedmiotów i broni do odkrycia (nagrody w trybie wieloosobowym: Dokument Operatora)
 • Zamarznięta Tundra (Nagrody w trybie wieloosobowym: Karta telefoniczna Skull Rhapsody)
 • Zapora Górska – Misja Open Combat, 21 przedmiotów i broni do odkrycia (nagrody w trybie wieloosobowym: żeton XP na godzinę, żeton XP na broń na godzinę)
 • Niebezpieczeństwo blisko (Nagrody w trybie wieloosobowym: Operator Jabber)
 • Koń trojański (Nagrody w trybie wieloosobowym: Brogue Brogue, Emblem Soapy)Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment