Lista lokalizacji zwierząt w GTA Online


Przybyły zwierzęta GTA Online 10 lat od premiery gry. A teraz Wspólnota Turystyczna Los Santos ma codzienną misję fotografowania trzech zwierząt każdego dnia (w świecie rzeczywistym).

Nasz aktualny przewodnik dla gdzie znaleźć zwierzęta GTA Online otrzymasz mapy pokazujące, gdzie znaleźć każde z 15 zwierząt, które mogą pojawić się w Strzelaj do zwierząt Misja Izby Turystycznej LS.


Lista zwierząt w GTA Online

Reklama

Zdjęcie: Rockstar Games za pośrednictwem Polygon

Zwierzęta przybyły do ​​Los Santos wraz z aktualizacją Chop Shop. Każdego dnia w świecie rzeczywistym Izba Turystyczna LS wybiera z listy 15 trzech rodzajów zwierząt, które można sfotografować. Otrzymasz e-maila z listą na swój telefon.

Dostępne zwierzęta to:

 • Dzik
 • Kot
 • Kurczak Jastrząb
 • Krowa
 • Kojot
 • Wrona
 • Jeleń
 • Wielki Komorant
 • Kura
 • Lew górski
 • Świnia
 • Pudel
 • Mops
 • Królik
 • Mewa

Zwierzęta muszą być żywe, kiedy robisz zdjęcie, więc zazwyczaj będziesz musiał się do nich podkraść, aby zrobić dobre zdjęcie.


Miejsca odradzania się zwierząt w GTA Online

Zwierzęta w GTA Online pojawiają się w ogólnych obszarach, dlatego poniższe mapy traktuj jako miejsca ich odradzania początek szukanie, a nie dokładne lokalizacje. Poza tym, gdy zwierzę się rozmnaża, ma ustaloną trasę, którą będzie podążać. Czasami po prostu spędzają czas, żeby się napić, podczas gdy inne spawny podążają ustaloną ścieżką do innego miejsca.

Zwierzęta mają również zasady dotyczące tarła, które mają związek z porą dnia i pogodą. Na przykład koty nie rozmnażają się podczas deszczu. Postaramy się zanotować te zasady poniżej.


Gdzie znaleźć dziki w GTA Online

Mapa GTA Online pokazująca lokalizacje dzików

Grafika: Jeffrey Parkin | Źródła: Rockstar Games

Dziki zwykle pojawiają się w obszarach oddalonych od dróg i pagórkowatych dzień. Dobrym miejscem na poszukiwania dzika jest za opuszczonym motelem w Piaszczyste Brzegi.

Dziki uciekną, gdy się do nich zbliżysz, więc pamiętaj o kucaniu.


Gdzie znaleźć koty w GTA Online

Mapa GTA Online pokazująca lokalizacje kotów

Grafika: Jeffrey Parkin | Źródła: Rockstar Games

Koty są dość powszechne w bardziej miejskich obszarach Los Santos, szczególnie w alejkach przy głównych drogach. Szukaj ich, gdy nie pada deszcz i zwykle (ale nie zawsze) w dzień. Często można je spotkać wzdłuż dróg w Wzgórza Vinewoodi prawie zawsze jest taki na niskim murze na wschód od sklepu Piaszczyste Brzegi.


Gdzie znaleźć jastrzębie w GTA Online

Mapa GTA Online pokazująca lokalizacje jastrzębi

Grafika: Jeffrey Parkin | Źródła: Rockstar Games

Jastrzębie to niepozorne ptaki, które często można spotkać w Los Santos. Można je odróżnić od innych ptaków — takich jak kormorany wielkie i mewy — po krótkich szyjach i szerokich skrzydłach.

Jeśli uda ci się dotrzeć na szczyt Góra Chiliad, zawsze znajdziesz ich kilka krążących wokół. Jeśli nie masz ochoty na trekking aż do końca, nad lotniskiem na południowo-wschodnim brzegu jest ich zwykle kilka. Morze Alamo w pobliżu Sandy Shores.


Gdzie znaleźć krowy w GTA Online

Mapa GTA Online pokazująca lokalizacje krów

Grafika: Jeffrey Parkin | Źródła: Rockstar Games

Nic więc dziwnego, że krowy znajdziesz głównie na farmach, a nie w samym mieście.

Niektóre znajdziesz na gospodarstwo na południowy wschód od Redwood Lights Track na pustyni Wielka Senora. Na terenie gminy znajduje się kilka większych gospodarstw Nasienie winogorna dzielnica na północno-wschodnim brzegu Morza Alamo.


Gdzie znaleźć kojoty w GTA Online

Mapa GTA Online pokazująca lokalizacje kojotów

Grafika: Jeffrey Parkin | Źródła: Rockstar Games

Trudno wskazać najlepsze miejsce do poszukiwania kojotów GTA Online bo są po prostu wszędzie. Znajdziesz je praktycznie na każdej drodze poza samym Los Santos, dzień czy noc.

Teren wokół Morze Alamo to dobre miejsce do obserwacji — jest płaskie, a roślinność jest dość rzadka, więc kojoty łatwiej dostrzec. Spróbuj plaży po południowej stronie w pobliżu Piaszczyste Brzegi lub północny wschód przez Nasienie winogorna.


Gdzie znaleźć wrony w GTA Online

Mapa GTA Online pokazująca lokalizacje wron

Grafika: Jeffrey Parkin | Źródła: Rockstar Games

Wrony rozmnażają się tylko w trzech miejscach GTA Online — na wschodzie niedaleko Piaszczyste Brzegi, Jezioro Zancudo na zachodzie i szczyt Góra Chiliad. Wydaje się, że pojawiają się tylko podczas dzień.


Gdzie znaleźć jelenia w GTA Online

Mapa GTA Online pokazująca lokalizacje jeleni

Grafika: Jeffrey Parkin | Źródła: Rockstar Games

Jelenie, podobnie jak kojoty, można spotkać w zasadzie wszędzie, poza miastem. Znajdziesz je podczas dzień w zasadzie przy każdej wiejskiej drodze — byle nie na pustyni na południe od Morze Alamo. Wydaje się, że nie rozmnażają się podczas deszczu i zawsze uciekają, gdy podejdziesz zbyt blisko.


Gdzie znaleźć wspaniałe kormorany w GTA Online

Mapa GTA Online pokazująca wspaniałe lokalizacje kormoranów

Grafika: Jeffrey Parkin | Źródła: Rockstar Games

Kormorany wielkie rozmnażają się tylko w kilku miejscach GTA Online. Najlepszym miejscem, aby je znaleźć, jest Jezioro Zancudo na zachodzie. Kormorany mają długie szyje, dzięki czemu łatwo je odróżnić od kurczaków, jastrzębi i wron. Dostrzeżesz je zarówno latające, jak i stojące nad wodą.


Gdzie znaleźć kury w GTA Online

Mapa GTA Online pokazująca lokalizacje kur

Grafika: Jeffrey Parkin | Źródła: Rockstar Games

Kury to kolejne stworzenie z podwórza, więc będziesz musiał udać się na obszary wiejskie GTA Online aby je znaleźć. Podczas dzieńudaj się do obszaru na południe od Piaszczyste Brzegi lub w okolicy Zatoka Paletoi szukaj domów z kurnikami (lub po prostu kurczakami) na podwórku.


Gdzie znaleźć lwy górskie w GTA Online

Mapa GTA Online pokazująca lokalizacje lwów górskich

Grafika: Jeffrey Parkin | Źródła: Rockstar Games

Lwy górskie rozmnażają się w niektórych z bardziej dzikich obszarów GTA Online. Częściej występują w godz noc a także niezwykle agresywne, więc musisz uważać, robiąc im zdjęcie.

Szlaki turystyczne w okolicy Góra Chiliad i polna droga prowadząca w dół Widok na suma to dobre miejsca do sprawdzenia.


Gdzie znaleźć świnie w GTA Online

Wkrótce.


Gdzie znaleźć pudle w GTA Online

Wkrótce.


Gdzie znaleźć mopsy w GTA Online

Wkrótce.


Gdzie znaleźć króliki w GTA Online

Wkrótce.


Gdzie znaleźć mewy w GTA Online

Wkrótce.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment