Lista lokacji Champion’s Tunic/Leathers w Zelda Tears of the Kingdom


Poszukuję kultowej tuniki Champion’s firmy Link The Legend of Zelda: Breath of the Wild? To jest w The Legend of Zelda: Łzy królestwa, ale przeprojektowany na potrzeby kontynuacji. Tunika jest teraz nazywana Skóry mistrza, ulepszony o nowy element na ramię. Skóra, naturalnie.

W grze jest jeden z nich i jest łatwiejszy do zdobycia, niż można by się spodziewać. Znajdziesz go w Zamku Hyrule — tak, w groźnym miejscu górującym nad Lookout Landing.

Jak działa Champion’s Leathers w Zelda: Tears of the Kingdom

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

The Skóry mistrza jest częścią zbroi, a nie częścią zestawu. Jest to tunika noszona przez rodzinę królewską Hyrule, zgodnie z opisem przedmiotu. Dla Łzy Królestwatunika mistrza została przerobiona, aby zawierała modne skórzane paski, w tym poduszkę na ramię.

To doda pięć punktów do twojej obrony pancerza.

Gdzie znaleźć Skóry Mistrza

The Skóry mistrza tunika znajduje się w Zamku Hyrule, który teraz unosi się na niebie. Aby się tam dostać, udaj się do Wieża widokowa Skyview Landing i wystrzel się w przestworza — ale upewnij się, że masz ulepszenia wytrzymałości, Tulin lub żywność wzmacniającą wytrzymałość. Mając tylko początkową wytrzymałość, prawdopodobnie nie dotrzesz do wejścia do zamku.

Link szybujący nad zamkiem Hyrule w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Alternatywnie możesz użyć kreacji Zonai, aby dostać się do zamku, jak balon na ogrzane powietrze. Możesz użyć tego urządzenia, aby zbliżyć się do zamkowych wodospadów i podpłyń, używając zbroi Zoralub po prostu zeskocz z urządzenia Zonai, gdy znajdziesz się nad zamkiem.

Gdy znajdziesz się na górze, wyląduj na ścieżce prowadzącej do zamku, a potem po prostu idź prosto. To zamek Hyrule Sanktuarium. Na wprost zobaczysz schody prowadzące na tron. Udaj się do tego.

Link do Hyrule Castle w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Gdy znajdziesz się na platformie, rozpal za pomocą dwóch koksowników Ognisty Owoc lub jakąkolwiek inną metodą rozpalania ognia.

Strzelanie do piecyka w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Gdy te się zapalą, panel za tronem przesunie się, ukazując mały zakątek z a klatka piersiowa wewnątrz. The Skóry mistrza tunika jest w tej skrzyni.

Link otwierający skrzynię w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Zanim wyjdziesz, możesz udać się do Doki zamku Hyrule złapać Tarcza Hyliana. W przeciwnym razie nie krępuj się odkrywać, ale wiedz, że będziesz robić dużo tego the Kryzys w zamku Hyrule poszukiwanie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Właściciele Cybertrucków twierdzą, że dostawy zostały wstrzymane z powodu złego pedału przyspieszenia

W ciągu ostatnich kilku dni Tesla opóźniała niektóre dostawy Cybertrucka. Firma nie określiła powodu opóźnień ani nawet nie skomentowała ich publicznie, ale...

Według doniesień Keanu Reeves wcieli się w Shadowa w filmie Sonic 3

Kiedy Sega nazwała rok 2024 rokiem rok Cienia Jeża, firma naprawdę nie żartowała. Teraz wygląda na to, że ukochany aktor...

CFPB chce powstrzymać brokerów danych

Biuro Ochrony Finansów Konsumentów chce zaproponować nowe regulacje, które nakładałyby na brokerów danych obowiązek przestrzegania ustawy o rzetelnej sprawozdawczości kredytowej. W przemówienie...
Advertisment