LinkedIn dodaje narzędzia AI do generowania profili i opisów stanowisk


LinkedIn rozszerza swój pakiet funkcji sztucznej inteligencji, tym razem dodając narzędzia, które będą generować treści dla profili użytkowników i opisów stanowisk.

Jedno z ogłoszonych dzisiaj narzędzi będzie skanować profile użytkowników pod kątem umiejętności i doświadczeń oraz wypluwać sugerowane kopie lub streszczenia, które można dodać do innych sekcji profili. Firma twierdzi, że nadal zaleca użytkownikom przeglądanie i edytowanie tego, co wygenerowało narzędzie, „aby upewnić się, że jest dokładne i zgodne z Twoim tonem i doświadczeniem”. LinkedIn rozpocznie testowanie narzędzia od dziś i rozszerzy dostęp do wszystkich subskrybentów LinkedIn Premium w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Inne narzędzie zatrudnienia obiecuje „szybsze i łatwiejsze” pisanie opisów stanowisk oraz „usprawnienie” procesu rekrutacji. Pracodawcy podają informacje o roli, w tym tytuł i nazwę firmy, a narzędzie LinkedIn wygeneruje opis, który kierownik ds. rekrutacji może następnie edytować.

Narzędzie sztucznej inteligencji LinkedIn generujące tekst profilu.
GIF-y: LinkedIn

Korzystanie z narzędzi automatyzacji w procesie rekrutacji nie jest niczym nowym i istnieje duża szansa, że ​​Twoje aplikacje do pracy zostały sprawdzone przez maszynę szukając odpowiednich słów kluczowych lub starając się uszeregować kandydatów. Własne systemy rekrutacyjne LinkedIn mają używane narzędzia sztucznej inteligencji proponować kandydatów przez lata.

Te narzędzia do tworzenia profili i opisów stanowisk to tylko najnowsze z wielu funkcji opartych na sztucznej inteligencji, które firma niedawno ogłosiła: na początku tego miesiąca LinkedIn powiedział wykorzystywałby systemy sztucznej inteligencji do generowania monitów o artykuły „współpracujące”, w których współtworzeniu mogą uczestniczyć użytkownicy. A firmą macierzystą LinkedIn jest Microsoft wlewając miliardy dolarów w OpenAItwórca ChatGPT i podstawowych modeli GPT, z których korzystają narzędzia LinkedIn.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Forspoken przechodzi na pełną wersję Sailor Moon w nowym fabularnym DLC

Jestem jedną z nielicznych osób komu właściwie się podobało Zapomniane. Pomimo swoich wad (i tak, pomijając moją świetną recenzję, jest to gra...

The Legend of Zelda: Breath of the Wild wciąż zyskuje na popularności na TikToku

Nintendo wydane The Legend of Zelda: Breath of the Wild ponad sześć lat temu i jakimś cudem wciąż dowiaduję się o...

Samsung Galaxy Tab S8 Plus jest obecnie dostępny za 33 lata

Najnowsze oferty Amazon zapewnią Ci ogromne oszczędności na Samsung Galaxy Tab S8 Plus i innych wspaniałych produktach ...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!