Linie Garmin Epix 2 i Fenix ​​7 stają się „Pro”


Garmin dołącza do modnego modelu Pro. W środę wprowadza na rynek Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro, które są wyposażone w mnóstwo nowych funkcji mapowania i treningu, latarki bez użycia rąk i czujniki. Seria Fenix ​​7 Pro zaczyna się od 799,99 USD, a Epix 2 Pro od 899,99 USD.

Mamy dobrą wiadomość, jeśli w zeszłym roku chciałeś mieć Epix 2, ale byłeś zdenerwowany, że był dostępny tylko w jednym rozmiarze. Garmin nie wierzy, że mniej znaczy więcej, więc możesz teraz wybierać spośród trzech rozmiarów modeli Epix 2: 42 mm, 47 mm i 51 mm. Obie linie Pro oferują również bardziej wytrzymałą wersję Sapphire.

Zdecydowana większość nowości będzie dostępna zarówno w liniach Epix 2 Pro, jak i Fenix ​​7 Pro. Na przykład wszystkie modele będą teraz wyposażone w a wbudowana bezdotykowa latarka LED. Latarka została wprowadzona w zeszłym roku, ale była ograniczona do 51 mm Fenix ​​​​7X. Latarka ma zmienną intensywność, czerwone światło bezpieczeństwa i tryb stroboskopowy do nocnego treningu.

Oba składy otrzymają również nowy czujnik tętna. Garmin twierdzi, że nowy czujnik zapewni lepsze śledzenie dla szerszego zakresu działań. Jeśli chodzi o funkcje treningowe, wszystkie modele Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro otrzymają nowy wynik Endurance Score i Hill Score. Ta pierwsza mówi, jak łatwo możesz utrzymać stały wysiłek przy użyciu Vo2 Max oraz długo-/krótkoterminowych obciążeń treningowych w ramach wielu aktywności treningowych. Ten ostatni wykorzystuje również Twoją historię treningów i Vo2 Max, aby ocenić siłę biegu na stromych podjazdach i długich podjazdach.

Do mapowania składy Pro otrzymują również nakładki map pogody, funkcję Up Ahead i cieniowanie reliefu dla map topograficznych. Nakładki na mapy pogodowe ułatwią entuzjastom outdooru przeglądanie nadchodzących warunków, a cieniowanie reliefu ma sprawić, że mapy będą bardziej czytelne na pierwszy rzut oka. Tymczasem funkcja Up Ahead wyróżnia określone punkty zainteresowania — na przykład stacje pomocy — bezpośrednio z nadgarstka.

Funkcja latarki pojawi się zarówno w liniach Epix 2 Pro, jak i Fenix ​​​​7 Pro.
Obraz: Garmin

Reklama

Użytkownicy mają również możliwość wypłacenia pieniędzy za firmę Garmin Mapy zewnętrzne Plus subskrypcję, aby uzyskać zdjęcia satelitarne, publiczne mapy lądowe i ulepszone mapy topograficzne na nadgarstku. Subskrypcja kosztuje dodatkowe 49,99 USD rocznie i istnieje już od jakiegoś czasu Inne urządzenia nawigacyjne firmy Garmin i kilka innych smartwatchy. Garmin nadal jednak nie przechowuje żadnych danych dotyczących zdrowia ani danych treningowych za zaporą płatną.

Podobnie jak w przypadku wersji Epix 2 i Fenix ​​7 innych niż Pro, główna różnica między tymi zegarkami polega na wyświetlaczu. Epix 2 Pro ma wyświetlacz OLED, a Fenix ​​7 Pro ma wyświetlacz pamięci w pikselach (MIP), który obsługuje ładowanie słoneczne. Epix 2 ma również nowy tryb przesunięcia ku czerwieni, który zmienia kolory wyświetlacza na czerwony, aby ułatwić oglądanie w nocy – co brzmi znajomo z tym, co Apple zrobił z jednym z Ultra tarcze zegarka. To powiedziawszy, modele Fenix ​​​​7 Pro będą miały bardziej elegancki wyświetlacz MIP niż „zwykły” skład Fenix ​​​​7. Według firmy Garmin piksele, podświetlenie i panel słoneczny zostały przeprojektowane, aby poprawić jasność i wydajność energetyczną w różnych warunkach oświetleniowych.

Żywotność baterii jest również nieco inna. Epix 2 Pro jest oceniany na 31 dni, a Fenix ​​7 Pro na 38 dni. Należy jednak wziąć te szacunki z przymrużeniem oka. Żywotność baterii w dużym stopniu zależy od rozmiaru zegarka, ustawień GPS, tego, czy używasz zawsze aktywnego wyświetlacza Epix 2 Pro i w jakim jesteś trybie. Na przykład, jeśli nie zależało ci na korzystaniu z Fenix ​​7 Pro jako smartwatch, Garmin twierdzi, że teoretycznie możesz wypracować 139 dni z 51 mm 7X Pro. Przetestujemy oba modele, aby zobaczyć, czego można się spodziewać w bardziej rzeczywistych warunkach testowych.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Shure wprowadza na rynek mikrofon SM7B ze zintegrowanym przedwzmacniaczem Cloudlifter

Każdemu, kto chciał kupić słynny mikrofon dynamiczny Shure SM7B, ulubiony wśród muzyków, podcasterów i streamerów, natychmiast zaoferowano pakiet z przedwzmacniaczem Cloudlifter firmy Cloud....

Genshin Impact 4.1 dodaje funkcję zawieszania zadań

Twórcy Uderzenie Genshina po cichu zrobił mały krok w kierunku rozwiązania głównych frustracji graczy związanych z grą. We wtorek...
Advertisment