Lightroom na Vision Pro jest łatwy i intuicyjny, ale wolniejszy


Próba użycia Lightrooma NA Wizja Pro odkrył, że sterowanie było łatwe i intuicyjne, ale wymagało nieco wolniejszego tempa niż praca na komputerze Mac.

Ponadto wersja Lightroom Vision Pro, oparta na aplikacji na iPada, nie obsługuje wszystkich funkcji aplikacji na komputery Mac i ma jedno dość dziwne pominięcie…

Korzystanie z Lightrooma w Vision Pro

CNET Stephen Shankland powiedział, że stanowi to oczywisty przypadek użycia podczas edycji w podróży.

Dla mnie najbardziej przekonującą możliwością korzystania z Apple Vision Pro jest korzystanie z zestawu słuchawkowego rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej, aby mieć prywatną przestrzeń do pracy w obszarze publicznym. Lightroom idealnie wpisuje się w tę koncepcję. Nie wstydzę się ani nie zawstydzam swoimi zdjęciami, ale nie lubię dzielić się nimi ze wszystkimi w samolocie.

Zauważył, że rozwiązałoby to również problem odchylania siedzeń w autokarze, przez co brakuje miejsca na otwarcie MacBooka.

Dla Shanklanda przejście na aplikację Vision Pro było bardzo łatwe.

Mogę powiedzieć, że zajęło tylko kilka minut wymyślenie, jak używać zestawu słuchawkowego do standardowych działań w Lightroomie, takich jak poprawianie ekspozycji zdjęcia, stosowanie gotowych ustawień edycji lub stopniowe usuwanie zamglenia nieba.

Pokoloruj mnie pod wrażeniem. Moje doświadczenie pomogło mi przekonać mnie nie tylko, że Apple wykonał dobrą robotę, wymyślając skuteczny interfejs dla tego, co nazywa „przetwarzaniem przestrzennym”, ale także że programiści powinni mieć w miarę łatwy czas na wprowadzenie do systemu przynajmniej swoich aplikacji na iPada […]

Nigdy wcześniej nie korzystałem z Apple Vision Pro, ale zrozumienie interakcji typu „patrz i dotknij” zajęło mi tylko kilka chwil.

Reklama

Brakuje niektórych funkcji, w tym zdjęć panoramicznych

Powiedział, że podobnie jak aplikacja na iPada, na której jest oparta, aplikacja Vision Pro Lightroom nie obsługuje wszystkich funkcji, takich jak łączenie różnych ekspozycji w jedno zdjęcie HDR.

Było jedno szczególnie dziwne pominięcie, biorąc pod uwagę, że zestaw słuchawkowy jest do tego dostosowany.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości Vision Pro i wyświetlić zdjęcie panoramiczne w całej okazałości, musisz wyeksportować je do Zdjęć Apple. Łatwo to zrobić, ale chciałbym mieć bardziej wciągającą opcję w samej aplikacji Lightroom.

Czas pokaże, czy profesjonalny fotograf byłby usatysfakcjonowany ograniczoną przestrzenią barw Vision Pro, ale z pewnością w przypadku bardziej swobodnego użytku wydaje się, że aplikacja jest strzałem w dziesiątkę.

Obraz: Cegła suszona na słońcu

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment